Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.04.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Victor SOCHACZEWSKI 31 MKS KUSY SZCZECIN 03.04.2000
2. Iwo BŁOCIAN 18 IKS LESZNO 08.06.2001
3. Jan Jurkiewicz 1 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
4. Piotr Stachowiak 19 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.10.2001
5. Rafał JANCZUKOWICZ 31 UKS ATENA GDAŃSK 22.01.2002
6. Wojciech POLIDOWSKI 31 UKS ATENA GDAŃSK 03.08.2002
7. Jakub PAŁASZ 30 UKS ATENA GDAŃSK 13.05.2001
8. Filip BORATYN 2 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
9. Hubert Szymański 17 MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
10. Aleksander GINTER 22 IKS LESZNO 22.11.2001
11. Bartosz RUCZYŃSKI 16 UKS ATENA GDAŃSK 27.09.2000
12. Konrad TOPOLSKI 31 IKS LESZNO 27.06.2000
13. Kuba Januszewski 20 MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001
14. Michał CHTIOUI 3 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
15. Miłosz SKRZYPKOWSKI 31 UKS ATENA GDAŃSK 16.05.2002
16. Kacper HAŁADUDA 21 MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
17. Maciej Bem 4 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
18. Jan BRZEZIŃSKI 15 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001
19. Witold FRĄCEK 31 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000
20. Filip SKRABURSKI 5 UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000
21. Filip BOBRAS 31 UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2002
22. Mateusz WRÓBLEWSKI 31 WROCŁAWIANIE. 12.05.2002
23. Szymon MLICKI 24 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
24. Mateusz Bołąkowski 14 MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
25. Bartosz GOC 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000
26. Kacper Seyfried 31 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000
27. Mikołaj MROZEK 6 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001
28. Jeremi Berestek 25 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
29. Mikolaj SKRZYPCZAK 31 POLONIA 1912 LESZNO 15.04.2002
30. Filip KOGUC 31 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002
31. Patryk MARTYNIAK 7 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
32. Mateusz KLIMEK 13 MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2000
33. Kamil MAŁECKI 31 UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 28.06.2002
34. Nikodem SADOWSKI 26 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.05.2002
35. Michał Skrzypa 8 WROCŁAWIANIE. 27.04.2000
36. Maksymilian DUDZIAK 31 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.10.2000
37. Michał Fredrych 31 AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000
38. Jakub CIERLUK 10 AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
39. Olaf Wiśnik 29 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
40. Kamil LOBA 12 BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
41. Kacper DEPTUŁA 27 WROCŁAWIANIE. 09.05.2002
42. Jakub Dołżycki 9 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
43. Jędrzej ZIELONKA 31 IKS LESZNO 30.09.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000 zakwalifikowano
2. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
2. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000 zakwalifikowano
4. Filip SKRABURSKI UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000 zakwalifikowano
4. Jan Jurkiewicz TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000 zakwalifikowano
4. Jakub CIERLUK AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000 zakwalifikowano
7. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000 zakwalifikowano
8. Kacper Seyfried KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000 zakwalifikowano
9. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
10. Kacper DEPTUŁA WROCŁAWIANIE. 09.05.2002 zakwalifikowano
11. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001 zakwalifikowano
12. Bartosz GOC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000 zakwalifikowano
12. Witold FRĄCEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000 zakwalifikowano
14. Mateusz KLIMEK MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2000 zakwalifikowano
15. Victor SOCHACZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 03.04.2000 zakwalifikowano
16. Konrad TOPOLSKI IKS LESZNO 27.06.2000 zakwalifikowano
17. Michał Fredrych AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000 zakwalifikowano
18. Filip KOGUC UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002 zakwalifikowano
18. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001 zakwalifikowano
20. Michał Skrzypa WROCŁAWIANIE. 27.04.2000 zakwalifikowano
20. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
22. Bartosz RUCZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.09.2000 zakwalifikowano
23. Maksymilian DUDZIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.10.2000 zakwalifikowano
24. Rafał JANCZUKOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 22.01.2002 zakwalifikowano
25. Kamil LOBA BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000 zakwalifikowano
26. Wojciech POLIDOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 03.08.2002 zakwalifikowano
27. Jakub PAŁASZ UKS ATENA GDAŃSK 13.05.2001 zakwalifikowano
28. Kuba Januszewski MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001 zakwalifikowano
29. Jędrzej ZIELONKA IKS LESZNO 30.09.2000 zakwalifikowano
30. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002 zakwalifikowano
31. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002 zakwalifikowano
32. Mikolaj SKRZYPCZAK POLONIA 1912 LESZNO 15.04.2002 zakwalifikowano
33. Iwo BŁOCIAN IKS LESZNO 08.06.2001 zakwalifikowano
34. Filip BOBRAS UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2002 zakwalifikowano
35. Mikołaj MROZEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001 zakwalifikowano
36. Mateusz WRÓBLEWSKI WROCŁAWIANIE. 12.05.2002 zakwalifikowano
37. Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001 zakwalifikowano
38. Miłosz SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 16.05.2002 zakwalifikowano
39. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano
40. Nikodem SADOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.05.2002 zakwalifikowano
40. Piotr Stachowiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.10.2001 zakwalifikowano
42. Aleksander GINTER IKS LESZNO 22.11.2001 zakwalifikowano
43. Kamil MAŁECKI UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 28.06.2002 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Jakub CIERLUK AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
2. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
3. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
3. Jan Jurkiewicz TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
5. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
5. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
7. Filip SKRABURSKI UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000
8. Michał Fredrych AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000
9. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
10. Kacper Seyfried KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000
11. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
12. Witold FRĄCEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000
12. Bartosz GOC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000
14. Mateusz KLIMEK MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2000
15. Victor SOCHACZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 03.04.2000
16. Aleksander GINTER IKS LESZNO 22.11.2001
17. Kacper DEPTUŁA WROCŁAWIANIE. 09.05.2002
18. Konrad TOPOLSKI IKS LESZNO 27.06.2000
19. Filip KOGUC UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002
19. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
21. Michał Skrzypa WROCŁAWIANIE. 27.04.2000
21. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
23. Bartosz RUCZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.09.2000
24. Rafał JANCZUKOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 22.01.2002
25. Kamil LOBA BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
26. Wojciech POLIDOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 03.08.2002
27. Jakub PAŁASZ UKS ATENA GDAŃSK 13.05.2001
28. Jędrzej ZIELONKA IKS LESZNO 30.09.2000
29. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
30. Iwo BŁOCIAN IKS LESZNO 08.06.2001
31. Mikołaj MROZEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001
32. Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001
33. Maksymilian DUDZIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.10.2000
34. Kuba Januszewski MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001
35. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
36. Mikolaj SKRZYPCZAK POLONIA 1912 LESZNO 15.04.2002
37. Filip BOBRAS UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2002
38. Mateusz WRÓBLEWSKI WROCŁAWIANIE. 12.05.2002
39. Miłosz SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 16.05.2002
40. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
41. Nikodem SADOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.05.2002
41. Piotr Stachowiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.10.2001
43. Kamil MAŁECKI UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 28.06.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy