Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.04.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Wiktoria SKRZYPCZAK 14 AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
2. Katarzyna STAWIARSKA 13 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.12.1999
3. Renata TOMCZAK 1 IKS LESZNO 29.05.1999
4. Katarzyna Matysiak 5 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
5. Karolina MAKARSKA 8 WROCŁAWIANIE. 21.10.1999
6. Nikola OWSIANKO 14 MKS KUSY SZCZECIN 23.09.1999
7. Aleksandra SPIECZYŃSKA 9 MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998
8. Zofia BRONIKOWSKA 2 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998
9. Jagoda DYBA 11 POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999
10. Ewelina KOLAK 6 IKS LESZNO 24.01.1998
11. Karolina KAPRAL 3 MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
12. Weronika RABCZEWSKA 14 AZS AWF WROCŁAW 19.10.1998
13. Julia CHMIEL 12 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.1999
14. Marta Kaczmarek 7 IKS LESZNO 13.03.1999
15. Weronika KRÓL 10 POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
16. Julia Wojtaluk 4 KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.09.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998 zakwalifikowano
2. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998 zakwalifikowano
3. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999 zakwalifikowano
4. Ewelina KOLAK IKS LESZNO 24.01.1998 zakwalifikowano
5. Zofia BRONIKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998 zakwalifikowano
6. Julia Wojtaluk KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.09.1998 zakwalifikowano
7. Jagoda DYBA POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999 zakwalifikowano
8. Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999 zakwalifikowano
9. Nikola OWSIANKO MKS KUSY SZCZECIN 23.09.1999 zakwalifikowano
10. Katarzyna STAWIARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.12.1999 zakwalifikowano
11. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999 zakwalifikowano
12. Julia CHMIEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.1999 zakwalifikowano
13. Weronika KRÓL POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999 zakwalifikowano
14. Karolina MAKARSKA WROCŁAWIANIE. 21.10.1999 zakwalifikowano
15. Aleksandra SPIECZYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998 zakwalifikowano
16. Weronika RABCZEWSKA AZS AWF WROCŁAW 19.10.1998 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999
2. Zofia BRONIKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998
3. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
3. Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999
5. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
6. Ewelina KOLAK IKS LESZNO 24.01.1998
7. Julia Wojtaluk KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.09.1998
8. Katarzyna STAWIARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.12.1999
9. Jagoda DYBA POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999
10. Nikola OWSIANKO MKS KUSY SZCZECIN 23.09.1999
11. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
12. Julia CHMIEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.1999
13. Weronika KRÓL POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
14. Karolina MAKARSKA WROCŁAWIANIE. 21.10.1999
15. Aleksandra SPIECZYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998
16. Weronika RABCZEWSKA AZS AWF WROCŁAW 19.10.1998

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy