Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.04.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Adam WIŚNIEWSKI 14 UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999
2. Mateusz DOŁŻYCKI 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999
3. Mikołaj Rudnicki 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998
4. Szymon CZARTORYJSKI 8 AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
5. Jakub MILLER 1 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.07.1998
6. Mateusz MOŻEJKO 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999
7. Łukasz PILSZAK 7 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.03.1999
8. Tomasz STRÓŻYŃSKI 4 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
9. Adrian Wojtkowiak 2 AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
10. Patryk MALCZYK 16 AZS AWF POZNAŃ 04.08.1999
11. Piotr Borowiec 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999
12. Karol ŁUKASIEWICZ 10 UKS ATENA GDAŃSK 21.12.1999
13. Michał KOŚLICKI 3 KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998
14. Aleksander PERA 15 AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
15. Ireneusz Gościński 17 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999
16. Daniel OLSZOWSKI 5 BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Adrian Wojtkowiak AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998 zakwalifikowano
2. Jakub MILLER WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.07.1998 zakwalifikowano
3. Daniel OLSZOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998 zakwalifikowano
4. Łukasz PILSZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.03.1999 zakwalifikowano
5. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999 zakwalifikowano
6. Michał KOŚLICKI KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998 zakwalifikowano
7. Aleksander PERA AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999 zakwalifikowano
8. Mikołaj Rudnicki KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998 zakwalifikowano
9. Piotr Borowiec KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999 zakwalifikowano
10. Tomasz STRÓŻYŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998 zakwalifikowano
11. Mateusz DOŁŻYCKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999 zakwalifikowano
12. Mateusz MOŻEJKO KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999 zakwalifikowano
13. Patryk MALCZYK AZS AWF POZNAŃ 04.08.1999 zakwalifikowano
14. Karol ŁUKASIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 21.12.1999 zakwalifikowano
15. Ireneusz Gościński WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999 zakwalifikowano
16. Adam WIŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Jakub MILLER WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.07.1998
2. Adrian Wojtkowiak AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
3. Daniel OLSZOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998
3. Łukasz PILSZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.03.1999
5. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
6. Michał KOŚLICKI KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998
7. Mikołaj Rudnicki KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998
8. Tomasz STRÓŻYŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
9. Aleksander PERA AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
10. Piotr Borowiec KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999
11. Mateusz DOŁŻYCKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999
12. Mateusz MOŻEJKO KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999
13. Patryk MALCZYK AZS AWF POZNAŃ 04.08.1999
14. Karol ŁUKASIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 21.12.1999
15. Ireneusz Gościński WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999
16. Adam WIŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy