Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 08.11.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Kaja ZIELONKA 1 MKS KUSY SZCZECIN 01.03.2005
2. Xxx XXXXX 1 MKS KUSY SZCZECIN 19.09.1999
3. Julia DĘBEK 1 UKS GRYFEK SZCZECIN 13.01.2006
4. Antonina Halemba 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
5. Sonia RUP 1 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
6. Oliwia GARUS 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
7. Magdalena Brzuchalska 1 MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
8. Matylda WINIECKA 1 MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
9. Oliwia DĘBEK 1 UKS GRYFEK SZCZECIN 13.01.2006
10. Cecylia CIEŚLIK 1 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
11. Ginecra GIORDANO 1 24.04.2005
12. Oliwia ZIMIŃSKA 1 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 29.12.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
2. Ginecra GIORDANO 24.04.2005 zakwalifikowano
3. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
4. Magdalena Brzuchalska MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006 zakwalifikowano
5. Xxx XXXXX MKS KUSY SZCZECIN 19.09.1999 zakwalifikowano
6. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
7. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005 zakwalifikowano
8. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
9. Kaja ZIELONKA MKS KUSY SZCZECIN 01.03.2005 zakwalifikowano
10. Oliwia ZIMIŃSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 29.12.2005 zakwalifikowano
11. Julia DĘBEK UKS GRYFEK SZCZECIN 13.01.2006 zakwalifikowano
12. Oliwia DĘBEK UKS GRYFEK SZCZECIN 13.01.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ginecra GIORDANO 24.04.2005
2. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
3. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
3. Xxx XXXXX MKS KUSY SZCZECIN 19.09.1999
5. Magdalena Brzuchalska MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
6. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
7. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
8. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
9. Kaja ZIELONKA MKS KUSY SZCZECIN 01.03.2005
10. Oliwia ZIMIŃSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 29.12.2005
11. Julia DĘBEK UKS GRYFEK SZCZECIN 13.01.2006
12. Oliwia DĘBEK UKS GRYFEK SZCZECIN 13.01.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy