Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.11.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Filip BEDNER 1 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
2. Adam KOZŁOWSKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 04.08.2006
3. Wojciech MARCZAK 1 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
4. Szymon WODNIAK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
5. Bartosz WALASEK 1 UKS GRYFEK SZCZECIN 10.02.2006
6. Jakub ARMATA 1 UKS MDK OLIMP LUBIN 07.07.2005
7. Borys ROBACKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 17.04.2005
8. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
9. Jan ŁUKASIK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 31.10.2005
10. Jan KAZIMIERCZAK 1 UKS MDK OLIMP LUBIN 08.09.2005
11. Mateusz KAWCZYK 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.09.2006
12. Michał MAŁECKI 1 UKS GRYFEK SZCZECIN 07.09.2005
13. Wiktor WOŁOSZCZAK 1 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 18.07.2005
14. Michał JAGŁOWSKI 1 UKS GRYFEK SZCZECIN 15.05.2005
15. Adam Sojka 1 RMKS RYBNIK 20.12.2005
16. Patryk CETNAR 1 UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005
17. Ireneusz FILEK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
18. Albert JAWORSKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 16.09.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
2. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005 zakwalifikowano
2. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005 zakwalifikowano
4. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 zakwalifikowano
5. Borys ROBACKI MKS KUSY SZCZECIN 17.04.2005 zakwalifikowano
6. Jan KAZIMIERCZAK UKS MDK OLIMP LUBIN 08.09.2005 zakwalifikowano
7. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
8. Patryk CETNAR UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005 zakwalifikowano
9. Michał MAŁECKI UKS GRYFEK SZCZECIN 07.09.2005 zakwalifikowano
10. Michał JAGŁOWSKI UKS GRYFEK SZCZECIN 15.05.2005 zakwalifikowano
11. Jakub ARMATA UKS MDK OLIMP LUBIN 07.07.2005 zakwalifikowano
12. Wiktor WOŁOSZCZAK UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 18.07.2005 zakwalifikowano
13. Bartosz WALASEK UKS GRYFEK SZCZECIN 10.02.2006 zakwalifikowano
14. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
15. Mateusz KAWCZYK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.09.2006 zakwalifikowano
16. Adam KOZŁOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 04.08.2006 zakwalifikowano
17. Jan ŁUKASIK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 31.10.2005 zakwalifikowano
18. Albert JAWORSKI MKS KUSY SZCZECIN 16.09.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
2. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
3. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
3. Jan KAZIMIERCZAK UKS MDK OLIMP LUBIN 08.09.2005
5. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
5. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
7. Borys ROBACKI MKS KUSY SZCZECIN 17.04.2005
8. Patryk CETNAR UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005
9. Michał MAŁECKI UKS GRYFEK SZCZECIN 07.09.2005
10. Michał JAGŁOWSKI UKS GRYFEK SZCZECIN 15.05.2005
11. Jakub ARMATA UKS MDK OLIMP LUBIN 07.07.2005
12. Wiktor WOŁOSZCZAK UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 18.07.2005
13. Bartosz WALASEK UKS GRYFEK SZCZECIN 10.02.2006
14. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
15. Adam KOZŁOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 04.08.2006
16. Albert JAWORSKI MKS KUSY SZCZECIN 16.09.2006
17. Mateusz KAWCZYK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.09.2006
18. Jan ŁUKASIK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 31.10.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy