Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.11.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ULEWICZ Maksymilian | 21 | MKS KUSY SZCZECIN | 11.12.2004 |
2. | CHMIELEWSKI Ryszard | 1 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
3. | KACZMAREK Kacper | 21 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.08.2004 |
4. | KITLIŃSKI Bartosz | 10 | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
5. | Domowicz Krzysztof | 13 | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
6. | FELIŃSKI Gustaw | 20 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 09.04.2004 |
7. | SOBEJKO Maksymilian | 19 | MKS KUSY SZCZECIN | 01.10.2004 |
8. | DURCZAK Michał | 11 | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 |
9. | STAŃCZYK Adam | 21 | MKS KUSY SZCZECIN | 30.10.2004 |
10. | Jakubowski Olaf | 21 | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
11. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | 9 | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 |
12. | Wałach Wiktor | 2 | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
13. | BRABAŃSKI Karol | 12 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 |
14. | WINIECKI Wojciech | 21 | MKS KUSY SZCZECIN | 23.01.2004 |
15. | Łucki Kacper | 8 | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
16. | MARCZAK Antoni | 18 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2004 |
17. | Tarachanowicz Szymon | 3 | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
18. | SZULC Jan | 21 | RMKS RYBNIK | 11.09.2004 |
19. | FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz | 16 | MKS KUSY SZCZECIN | 05.05.2003 |
20. | CZMOCH Norbert | 21 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.04.2004 |
21. | KAŹMIERSKI MACIEJ | 4 | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
22. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | 7 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 |
23. | MAJSNER Tobiasz | 21 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.06.2004 |
24. | CEPIŃSKI Jakub | 14 | KS OLIMP LUBIN | 10.11.2004 |
25. | KOPACZEWSKI Jędrzej | 21 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2004 |
26. | NAGIĘĆ Jan | 15 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.07.2003 |
27. | KAPŁON Michał | 21 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 12.11.2003 |
28. | Socha Antoni | 17 | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 |
29. | SZYMAŃSKI Grzegorz | 5 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 19.10.2003 |
30. | Morek Kacper | 6 | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 | zakwalifikowano |
2. | Morek Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 | zakwalifikowano |
2. | FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz | MKS KUSY SZCZECIN | 05.05.2003 | zakwalifikowano |
4. | Socha Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 | zakwalifikowano |
5. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
6. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 | zakwalifikowano |
7. | SZYMAŃSKI Grzegorz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 19.10.2003 | zakwalifikowano |
8. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 | zakwalifikowano |
8. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 | zakwalifikowano |
10. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
11. | BRABAŃSKI Karol | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 | zakwalifikowano |
12. | ULEWICZ Maksymilian | MKS KUSY SZCZECIN | 11.12.2004 | zakwalifikowano |
13. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 | zakwalifikowano |
14. | DURCZAK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 | zakwalifikowano |
15. | SOBEJKO Maksymilian | MKS KUSY SZCZECIN | 01.10.2004 | zakwalifikowano |
16. | WINIECKI Wojciech | MKS KUSY SZCZECIN | 23.01.2004 | zakwalifikowano |
17. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
18. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
19. | FELIŃSKI Gustaw | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 09.04.2004 | zakwalifikowano |
20. | MARCZAK Antoni | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2004 | zakwalifikowano |
21. | KAPŁON Michał | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 12.11.2003 | zakwalifikowano |
22. | CZMOCH Norbert | MKS KUSY SZCZECIN | 10.04.2004 | zakwalifikowano |
23. | MAJSNER Tobiasz | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.06.2004 | zakwalifikowano |
24. | CEPIŃSKI Jakub | KS OLIMP LUBIN | 10.11.2004 | zakwalifikowano |
25. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 | zakwalifikowano |
26. | KOPACZEWSKI Jędrzej | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2004 | zakwalifikowano |
27. | SZULC Jan | RMKS RYBNIK | 11.09.2004 | zakwalifikowano |
28. | NAGIĘĆ Jan | MKS KUSY SZCZECIN | 22.07.2003 | zakwalifikowano |
29. | KACZMAREK Kacper | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.08.2004 | zakwalifikowano |
30. | STAŃCZYK Adam | MKS KUSY SZCZECIN | 30.10.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Morek Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 |
2. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
3. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
3. | BRABAŃSKI Karol | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 |
5. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
6. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
7. | FELIŃSKI Gustaw | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 09.04.2004 |
8. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
9. | FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz | MKS KUSY SZCZECIN | 05.05.2003 |
10. | Socha Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 |
11. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
12. | SZYMAŃSKI Grzegorz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 19.10.2003 |
13. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
14. | ULEWICZ Maksymilian | MKS KUSY SZCZECIN | 11.12.2004 |
15. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 |
16. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 |
17. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
18. | DURCZAK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 |
19. | SOBEJKO Maksymilian | MKS KUSY SZCZECIN | 01.10.2004 |
20. | WINIECKI Wojciech | MKS KUSY SZCZECIN | 23.01.2004 |
21. | MARCZAK Antoni | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2004 |
22. | KAPŁON Michał | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 12.11.2003 |
23. | CZMOCH Norbert | MKS KUSY SZCZECIN | 10.04.2004 |
24. | MAJSNER Tobiasz | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.06.2004 |
25. | CEPIŃSKI Jakub | KS OLIMP LUBIN | 10.11.2004 |
26. | KOPACZEWSKI Jędrzej | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2004 |
27. | SZULC Jan | RMKS RYBNIK | 11.09.2004 |
28. | NAGIĘĆ Jan | MKS KUSY SZCZECIN | 22.07.2003 |
29. | KACZMAREK Kacper | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.08.2004 |
30. | STAŃCZYK Adam | MKS KUSY SZCZECIN | 30.10.2004 |