Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.11.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Maksymilian ULEWICZ 21 MKS KUSY SZCZECIN 11.12.2004
2. Ryszard CHMIELEWSKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
3. Kacper KACZMAREK 21 UKS MUSZKIETER MOSINA 25.08.2004
4. Bartosz KITLIŃSKI 10 KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
5. Krzysztof Domowicz 13 AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
6. Gustaw FELIŃSKI 20 SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.04.2004
7. Maksymilian SOBEJKO 19 MKS KUSY SZCZECIN 01.10.2004
8. Michał DURCZAK 11 MKS KUSY SZCZECIN 30.04.2003
9. Adam STAŃCZYK 21 MKS KUSY SZCZECIN 30.10.2004
10. Olaf Jakubowski 21 KS OLIMP LUBIN 12.12.2003
11. Arkadiusz KOZŁOWSKI 9 GTS Zielona Góra 02.10.2003
12. Wiktor Wałach 2 AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
13. Karol BRABAŃSKI 12 MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2003
14. Wojciech WINIECKI 21 MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2004
15. Kacper Łucki 8 AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
16. Antoni MARCZAK 18 SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2004
17. Szymon Tarachanowicz 3 MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
18. Jan SZULC 21 RMKS RYBNIK 11.09.2004
19. Tymoteusz FERLAS-WOJCIECHOWSKI 16 MKS KUSY SZCZECIN 05.05.2003
20. Norbert CZMOCH 21 MKS KUSY SZCZECIN 10.04.2004
21. MACIEJ KAŹMIERSKI 4 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
22. Jędrzej KRZEMIŃSKI 7 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
23. Tobiasz MAJSNER 21 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 20.06.2004
24. Jakub CEPIŃSKI 14 KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
25. Jędrzej KOPACZEWSKI 21 MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2004
26. Jan NAGIĘĆ 15 MKS KUSY SZCZECIN 22.07.2003
27. Michał KAPŁON 21 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 12.11.2003
28. Antoni Socha 17 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
29. Grzegorz SZYMAŃSKI 5 SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2003
30. Kacper Morek 6 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Bartosz KITLIŃSKI KS OLIMP LUBIN 13.01.2003 zakwalifikowano
2. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 zakwalifikowano
2. Tymoteusz FERLAS-WOJCIECHOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 05.05.2003 zakwalifikowano
4. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
5. Ryszard CHMIELEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
6. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
7. Grzegorz SZYMAŃSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2003 zakwalifikowano
8. Kacper Łucki AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003 zakwalifikowano
8. Olaf Jakubowski KS OLIMP LUBIN 12.12.2003 zakwalifikowano
10. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003 zakwalifikowano
11. Karol BRABAŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2003 zakwalifikowano
12. Maksymilian ULEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 11.12.2004 zakwalifikowano
13. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003 zakwalifikowano
14. Michał DURCZAK MKS KUSY SZCZECIN 30.04.2003 zakwalifikowano
15. Maksymilian SOBEJKO MKS KUSY SZCZECIN 01.10.2004 zakwalifikowano
16. Wojciech WINIECKI MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2004 zakwalifikowano
17. Jędrzej KRZEMIŃSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003 zakwalifikowano
18. Arkadiusz KOZŁOWSKI GTS Zielona Góra 02.10.2003 zakwalifikowano
19. Gustaw FELIŃSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.04.2004 zakwalifikowano
20. Antoni MARCZAK SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2004 zakwalifikowano
21. Michał KAPŁON UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 12.11.2003 zakwalifikowano
22. Norbert CZMOCH MKS KUSY SZCZECIN 10.04.2004 zakwalifikowano
23. Tobiasz MAJSNER UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 20.06.2004 zakwalifikowano
24. Jakub CEPIŃSKI KS OLIMP LUBIN 10.11.2004 zakwalifikowano
25. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004 zakwalifikowano
26. Jędrzej KOPACZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2004 zakwalifikowano
27. Jan SZULC RMKS RYBNIK 11.09.2004 zakwalifikowano
28. Jan NAGIĘĆ MKS KUSY SZCZECIN 22.07.2003 zakwalifikowano
29. Kacper KACZMAREK UKS MUSZKIETER MOSINA 25.08.2004 zakwalifikowano
30. Adam STAŃCZYK MKS KUSY SZCZECIN 30.10.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
2. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
3. Bartosz KITLIŃSKI KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
3. Karol BRABAŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2003
5. Ryszard CHMIELEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
6. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
7. Gustaw FELIŃSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.04.2004
8. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
9. Tymoteusz FERLAS-WOJCIECHOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 05.05.2003
10. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
11. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
12. Grzegorz SZYMAŃSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2003
13. Olaf Jakubowski KS OLIMP LUBIN 12.12.2003
14. Maksymilian ULEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 11.12.2004
15. Jędrzej KRZEMIŃSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
16. Arkadiusz KOZŁOWSKI GTS Zielona Góra 02.10.2003
17. Kacper Łucki AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
18. Michał DURCZAK MKS KUSY SZCZECIN 30.04.2003
19. Maksymilian SOBEJKO MKS KUSY SZCZECIN 01.10.2004
20. Wojciech WINIECKI MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2004
21. Antoni MARCZAK SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2004
22. Michał KAPŁON UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 12.11.2003
23. Norbert CZMOCH MKS KUSY SZCZECIN 10.04.2004
24. Tobiasz MAJSNER UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 20.06.2004
25. Jakub CEPIŃSKI KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
26. Jędrzej KOPACZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2004
27. Jan SZULC RMKS RYBNIK 11.09.2004
28. Jan NAGIĘĆ MKS KUSY SZCZECIN 22.07.2003
29. Kacper KACZMAREK UKS MUSZKIETER MOSINA 25.08.2004
30. Adam STAŃCZYK MKS KUSY SZCZECIN 30.10.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy