Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 08.11.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Nikola OWSIANKO 1 MKS KUSY SZCZECIN 23.09.1999
2. Michalina ZDROJEWSKA 12 MKS KUSY SZCZECIN 29.09.1999
3. Zuzanna Pamuła 9 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000
4. Martyna JAKUBOWSKA 12 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 27.12.2000
5. Klaudia WILAMOWSKA 7 SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000
6. Weronika JANICKA 2 AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
7. Wiktoria SZUMLEWSKA 12 MKS KUSY SZCZECIN 15.03.1999
8. Patrycja Uryga 11 PIAST GLIWICE 23.10.2000
9. Weronika DENES 5 KS SZPADA WROCŁAW. 30.09.1999
10. Wiktoria BAJ 12 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000
11. Alicja TULISZKA 8 SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.03.2000
12. Karolina PIETROSZEK 6 MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000
13. Nikola DEKA 12 MKS KUSY SZCZECIN 15.11.1999
14. Dominika Pawłowska 4 AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000
15. Zofia FRĄCKOWIAK 10 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 20.02.1999
16. Aleksandra Pernach 3 AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999 zakwalifikowano
2. Nikola OWSIANKO MKS KUSY SZCZECIN 23.09.1999 zakwalifikowano
3. Dominika Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000 zakwalifikowano
4. Patrycja Uryga PIAST GLIWICE 23.10.2000 zakwalifikowano
5. Karolina PIETROSZEK MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000 zakwalifikowano
6. Klaudia WILAMOWSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000 zakwalifikowano
7. Weronika DENES KS SZPADA WROCŁAW. 30.09.1999 zakwalifikowano
8. Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000 zakwalifikowano
9. Zuzanna Pamuła UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000 zakwalifikowano
10. Wiktoria BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000 zakwalifikowano
11. Martyna JAKUBOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 27.12.2000 zakwalifikowano
12. Zofia FRĄCKOWIAK UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 20.02.1999 zakwalifikowano
13. Alicja TULISZKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.03.2000 zakwalifikowano
14. Nikola DEKA MKS KUSY SZCZECIN 15.11.1999 zakwalifikowano
15. Michalina ZDROJEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 29.09.1999 zakwalifikowano
16. Wiktoria SZUMLEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 15.03.1999 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Nikola OWSIANKO MKS KUSY SZCZECIN 23.09.1999
2. Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
3. Dominika Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000
3. Karolina PIETROSZEK MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000
5. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
6. Patrycja Uryga PIAST GLIWICE 23.10.2000
7. Klaudia WILAMOWSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000
8. Weronika DENES KS SZPADA WROCŁAW. 30.09.1999
9. Zuzanna Pamuła UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000
10. Wiktoria BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000
11. Martyna JAKUBOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 27.12.2000
12. Zofia FRĄCKOWIAK UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 20.02.1999
13. Alicja TULISZKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.03.2000
14. Nikola DEKA MKS KUSY SZCZECIN 15.11.1999
15. Michalina ZDROJEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 29.09.1999
16. Wiktoria SZUMLEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 15.03.1999

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy