Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.11.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Paweł STASIENIUK 6 MKS KUSY SZCZECIN 02.05.2000
2. Maciej INDYKA 6 MKS KUSY SZCZECIN 10.08.1999
3. Rafał KIEDROWSKI 4 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000
4. Mikołaj GŁOWACKI 5 PIAST GLIWICE 18.09.2000
5. Artur RYSZKIEWICZ 1 MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1999
6. Michał KAPUŚCIŃSKI 6 MKS KUSY SZCZECIN 16.01.1999
7. Michał HAŁACZKIEWICZ 6 MKS KUSY SZCZECIN 21.11.2000
8. Wiktor Strączyński 2 AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
9. Mateusz POSŁUSZNY 6 MKS KUSY SZCZECIN 03.11.1999
10. Konrad OROWICZ 6 MKS KUSY SZCZECIN 09.07.2000
11. Ireneusz KOWALSKI 3 MKS KUSY SZCZECIN 26.06.1999
12. Victor SOCHACZEWSKI 6 MKS KUSY SZCZECIN 03.04.2000
13. Michał OLEKSY 6 MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Wiktor Strączyński AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999 zakwalifikowano
2. Artur RYSZKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1999 zakwalifikowano
3. Victor SOCHACZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 03.04.2000 zakwalifikowano
4. Rafał KIEDROWSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000 zakwalifikowano
5. Mikołaj GŁOWACKI PIAST GLIWICE 18.09.2000 zakwalifikowano
6. Ireneusz KOWALSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.06.1999 zakwalifikowano
7. Maciej INDYKA MKS KUSY SZCZECIN 10.08.1999 zakwalifikowano
8. Paweł STASIENIUK MKS KUSY SZCZECIN 02.05.2000 zakwalifikowano
9. Mateusz POSŁUSZNY MKS KUSY SZCZECIN 03.11.1999 zakwalifikowano
10. Michał HAŁACZKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 21.11.2000 zakwalifikowano
11. Konrad OROWICZ MKS KUSY SZCZECIN 09.07.2000 zakwalifikowano
12. Michał OLEKSY MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000 zakwalifikowano
13. Michał KAPUŚCIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 16.01.1999 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Wiktor Strączyński AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
2. Artur RYSZKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1999
3. Victor SOCHACZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 03.04.2000
3. Rafał KIEDROWSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000
5. Mikołaj GŁOWACKI PIAST GLIWICE 18.09.2000
6. Ireneusz KOWALSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.06.1999
7. Paweł STASIENIUK MKS KUSY SZCZECIN 02.05.2000
8. Michał HAŁACZKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 21.11.2000
9. Maciej INDYKA MKS KUSY SZCZECIN 10.08.1999
10. Mateusz POSŁUSZNY MKS KUSY SZCZECIN 03.11.1999
11. Konrad OROWICZ MKS KUSY SZCZECIN 09.07.2000
12. Michał OLEKSY MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000
13. Michał KAPUŚCIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 16.01.1999

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy