Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 31.03.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Kozieł Klaudia | 1 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
2. | TURCHANINOVA Olena | 1 | ||
3. | BRUNNER Emma | 1 | ||
4. | RYABCHIKOVA Polina | 1 | ||
5. | WILK Oliwia | 1 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.02.2004 |
6. | BULBA Daria | 1 | ||
7. | STRAUB Fanny | 1 | ||
8. | OWENS Celine | 1 | ||
9. | WEBER Christine | 1 | ||
10. | SAŁATA Amelia | 1 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 25.10.2004 |
11. | PERLOVSKA Ieva | 1 | ||
12. | OWSEPIAN Wiktoria | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 21.06.2004 |
13. | BONDAR Oleksandra | 1 | ||
14. | MUSZYŃSKA Dominika | 1 | KKSZ KONIN | 02.04.2003 |
15. | SZWEDA Aleksandra | 1 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.05.2004 |
16. | MALAZHAVAYA Alisiya | 1 | ||
17. | DUMITRIU Teodora | 1 | ||
18. | Malgrem Klaudia | 1 | KS KARABELA | 11.11.2003 |
19. | Porada Paulina | 1 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
20. | KIEŁCZEWSKA Aleksandra | 1 | KKSZ KONIN | 17.01.2003 |
21. | Nagórska Anastazja | 1 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 |
22. | WIRTH Olivia | 1 | ||
23. | KOVALENKO Sofiia | 1 | ||
24. | JONES Natasha | 1 | ||
25. | LEVINA Arina | 1 | ||
26. | PANTIS Ilinca | 1 | ||
27. | KRETEK Julia | 1 | IKS BUSHIDO RYBNIK | 19.08.2005 |
28. | MYRTA Emilia | 1 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.06.2003 |
29. | STAICU Elena | 1 | ||
30. | BOGDANOWICZ Oliwia | 1 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 31.10.2003 |
31. | MIKULEVICH Anna | 1 | ||
32. | TUNCER Nadja | 1 | ||
33. | ZIOB Laura | 1 | ||
34. | ŚWIDEREK Olga | 1 | IKS BUSHIDO RYBNIK | 27.01.2004 |
35. | SKOWROŃSKA Kaja | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 01.08.2004 |
36. | Zając Ewa | 1 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 |
37. | KASINA Polina | 1 | ||
38. | ŻYZNOWSKA Antonina | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 24.02.2003 |
39. | SAVCHUK Kateryna | 1 | ||
40. | DANCIU Vanesa | 1 | ||
41. | Lenkiewicz Zuzanna | 1 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MIKULEVICH Anna | zakwalifikowano | ||
2. | BONDAR Oleksandra | zakwalifikowano | ||
3. | ZIOB Laura | zakwalifikowano | ||
4. | MALAZHAVAYA Alisiya | zakwalifikowano | ||
5. | RYABCHIKOVA Polina | zakwalifikowano | ||
5. | KOVALENKO Sofiia | zakwalifikowano | ||
5. | OWENS Celine | zakwalifikowano | ||
8. | PANTIS Ilinca | zakwalifikowano | ||
8. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 | zakwalifikowano |
10. | WEBER Christine | zakwalifikowano | ||
11. | ŻYZNOWSKA Antonina | AZS AWF WARSZAWA | 24.02.2003 | zakwalifikowano |
12. | BULBA Daria | zakwalifikowano | ||
13. | STAICU Elena | zakwalifikowano | ||
14. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
15. | BRUNNER Emma | zakwalifikowano | ||
16. | KASINA Polina | zakwalifikowano | ||
17. | ŚWIDEREK Olga | IKS BUSHIDO RYBNIK | 27.01.2004 | zakwalifikowano |
18. | DUMITRIU Teodora | zakwalifikowano | ||
19. | TUNCER Nadja | zakwalifikowano | ||
20. | LEVINA Arina | zakwalifikowano | ||
20. | STRAUB Fanny | zakwalifikowano | ||
22. | WIRTH Olivia | zakwalifikowano | ||
23. | SZWEDA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.05.2004 | zakwalifikowano |
24. | SAVCHUK Kateryna | zakwalifikowano | ||
25. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 | zakwalifikowano |
26. | KRETEK Julia | IKS BUSHIDO RYBNIK | 19.08.2005 | zakwalifikowano |
27. | SKOWROŃSKA Kaja | AZS AWF WARSZAWA | 01.08.2004 | zakwalifikowano |
28. | SAŁATA Amelia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 25.10.2004 | zakwalifikowano |
29. | JONES Natasha | zakwalifikowano | ||
30. | TURCHANINOVA Olena | zakwalifikowano | ||
31. | DANCIU Vanesa | zakwalifikowano | ||
31. | WILK Oliwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.02.2004 | zakwalifikowano |
33. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 | zakwalifikowano |
34. | KIEŁCZEWSKA Aleksandra | KKSZ KONIN | 17.01.2003 | zakwalifikowano |
35. | BOGDANOWICZ Oliwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 31.10.2003 | zakwalifikowano |
36. | Zając Ewa | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 | zakwalifikowano |
37. | MUSZYŃSKA Dominika | KKSZ KONIN | 02.04.2003 | zakwalifikowano |
38. | PERLOVSKA Ieva | zakwalifikowano | ||
39. | OWSEPIAN Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 21.06.2004 | zakwalifikowano |
40. | MYRTA Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.06.2003 | zakwalifikowano |
40. | Nagórska Anastazja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | MIKULEVICH Anna | ||
2. | RYABCHIKOVA Polina | ||
3. | BONDAR Oleksandra | ||
3. | MALAZHAVAYA Alisiya | ||
5. | PANTIS Ilinca | ||
6. | WEBER Christine | ||
7. | TUNCER Nadja | ||
8. | LEVINA Arina | ||
9. | ZIOB Laura | ||
10. | KOVALENKO Sofiia | ||
10. | OWENS Celine | ||
12. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
13. | ŻYZNOWSKA Antonina | AZS AWF WARSZAWA | 24.02.2003 |
14. | ŚWIDEREK Olga | IKS BUSHIDO RYBNIK | 27.01.2004 |
15. | DUMITRIU Teodora | ||
16. | STRAUB Fanny | ||
17. | BULBA Daria | ||
18. | STAICU Elena | ||
19. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
20. | BRUNNER Emma | ||
21. | KASINA Polina | ||
22. | WIRTH Olivia | ||
23. | SZWEDA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.05.2004 |
24. | SAVCHUK Kateryna | ||
25. | KRETEK Julia | IKS BUSHIDO RYBNIK | 19.08.2005 |
26. | SAŁATA Amelia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 25.10.2004 |
27. | TURCHANINOVA Olena | ||
28. | DANCIU Vanesa | ||
29. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
30. | Zając Ewa | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 |
31. | PERLOVSKA Ieva | ||
32. | MYRTA Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.06.2003 |
33. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 |
34. | SKOWROŃSKA Kaja | AZS AWF WARSZAWA | 01.08.2004 |
35. | JONES Natasha | ||
36. | WILK Oliwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.02.2004 |
37. | KIEŁCZEWSKA Aleksandra | KKSZ KONIN | 17.01.2003 |
38. | BOGDANOWICZ Oliwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 31.10.2003 |
39. | MUSZYŃSKA Dominika | KKSZ KONIN | 02.04.2003 |
40. | OWSEPIAN Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 21.06.2004 |
41. | Nagórska Anastazja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 |