Turniej

Nazwa: Coneco Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 20.09.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Gabriela HERBUT 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2003
2. Emilia Korkus 26 PIAST GLIWICE 18.12.2004
3. Alicja OSTROWSKA 15 PIAST GLIWICE 06.08.2003
4. Maja WIŚNIEWSKA 14 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.09.2003
5. Maja Osadnik 26 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
6. Julia ŁAPKIEWICZ 16 AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003
7. Katarzyna Ślęzak 26 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
8. Wiktoria STĘPIŃSKA 12 BUDOWLANI TORUŃ 20.03.2003
9. Klara MAJGIER 2 PIAST GLIWICE 19.06.2003
10. Emilia SIWOŃ 26 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2004
11. Alina TUTAK 26 MUSZKIETER GLIWICE 18.02.2003
12. Maria CHYTROWSKA 3 BUDOWLANI TORUŃ 27.02.2003
13. Agata KOTULSKA 13 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
14. Alicja KLASIK 26 RMKS RYBNIK 14.02.2004
15. Jadwiga JEZIORAŃSKA 17 PIAST GLIWICE 28.04.2003
16. Kornelia MALINOWSKA 11 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003
17. Emilia KOŁODZIEJ 25 UKS TRÓJKA RADLIN 13.02.2003
18. Anna ROSKOSZ 18 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
19. Emilia JAROSZEK 26 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
20. Patrycja Frystacka 10 RMKS RYBNIK 01.11.2003
21. Zuzanna NOWAK 19 BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003
22. Marta MICHALCZYK 26 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
23. Bernadeta MAJGIER 5 PIAST GLIWICE 19.06.2003
24. Karolina SZYMANOWSKA 23 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
25. Aleksandra PIOTROWSKA 6 AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
26. Alicja LUDWICZAK 20 BUDOWLANI TORUŃ 01.05.2003
27. Maja Budzyń 9 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
28. Anna WIECZOREK 22 PIAST GLIWICE 20.05.2003
29. Julia MURY 7 BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2003
30. Tatiana ANTCZAK 26 KSz WARSZAWIANKA 03.12.2003
31. Patrycja WITA 26 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
32. Kinga Zgryźniak 8 RMKS RYBNIK 22.06.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Julia MURY BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2003 zakwalifikowano
2. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
2. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
4. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003 zakwalifikowano
5. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
6. Gabriela HERBUT SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2003 zakwalifikowano
7. Julia ŁAPKIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003 zakwalifikowano
8. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
9. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
10. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
11. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
12. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
13. Maria CHYTROWSKA BUDOWLANI TORUŃ 27.02.2003 zakwalifikowano
14. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003 zakwalifikowano
15. Kornelia MALINOWSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003 zakwalifikowano
16. Zuzanna NOWAK BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003 zakwalifikowano
17. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
18. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003 zakwalifikowano
18. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
20. Jadwiga JEZIORAŃSKA PIAST GLIWICE 28.04.2003 zakwalifikowano
21. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 zakwalifikowano
22. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003 zakwalifikowano
23. Emilia SIWOŃ T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2004 zakwalifikowano
23. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
25. Maja WIŚNIEWSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.09.2003 zakwalifikowano
26. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
27. Alicja LUDWICZAK BUDOWLANI TORUŃ 01.05.2003 zakwalifikowano
28. Tatiana ANTCZAK KSz WARSZAWIANKA 03.12.2003 zakwalifikowano
29. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004 zakwalifikowano
30. Emilia KOŁODZIEJ UKS TRÓJKA RADLIN 13.02.2003 zakwalifikowano
31. Alina TUTAK MUSZKIETER GLIWICE 18.02.2003 zakwalifikowano
32. Wiktoria STĘPIŃSKA BUDOWLANI TORUŃ 20.03.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
2. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
3. Julia MURY BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2003
3. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
5. Gabriela HERBUT SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2003
6. Julia ŁAPKIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003
7. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
8. Maria CHYTROWSKA BUDOWLANI TORUŃ 27.02.2003
9. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
10. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
11. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
12. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
12. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
14. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
15. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003
16. Maja WIŚNIEWSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.09.2003
17. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
18. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
19. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
20. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
21. Kornelia MALINOWSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003
22. Zuzanna NOWAK BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003
23. Jadwiga JEZIORAŃSKA PIAST GLIWICE 28.04.2003
24. Emilia SIWOŃ T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2004
24. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
26. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
27. Alicja LUDWICZAK BUDOWLANI TORUŃ 01.05.2003
28. Tatiana ANTCZAK KSz WARSZAWIANKA 03.12.2003
29. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
30. Emilia KOŁODZIEJ UKS TRÓJKA RADLIN 13.02.2003
31. Alina TUTAK MUSZKIETER GLIWICE 18.02.2003
32. Wiktoria STĘPIŃSKA BUDOWLANI TORUŃ 20.03.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy