Turniej

Nazwa: Coneco Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 20.09.2014

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. SZYMAŃSKI Grzegorz 1 SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2003
2. KONIECZNY Dariusz 14 UKS START OPOLE 22.06.2003
3. PUCHAŁA Mateusz 16 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003
4. NICZKE Adam 16 KSz WARSZAWIANKA 18.05.2005
5. GLAZAR Tymoteusz 15 KKS KRAKÓW 12.04.2003
6. Żelazny Marcin 16 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
7. KIEŁPIKOWSKI Wojciech 13 PKSZERM WARSZAWA 10.12.2003
8. Sojka Adam 16 RMKS RYBNIK 20.12.2005
9. TYRLIK Kacper 16 SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.03.2003
10. MADURA Dawid 16 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
11. KAŹMIERSKI MACIEJ 2 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
12. KLAMUT Stanisław 16 MKS GRYF MIELEC 03.01.2004
13. PŁOTCZYK Paweł 16 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2003
14. Wałach Wiktor 3 AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
15. PANKIEWICZ Michał 12 PIAST GLIWICE 16.09.2003
16. FILEK Ireneusz 16 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
17. DĄBRÓWKA Daniel 16 PKSZERM WARSZAWA 21.12.2004
18. Urban Paweł 4 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
19. FELIŃSKI Gustaw 16 SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.04.2004
20. ANIOŁKOWSKI Michał 16 PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003
21. ŚMIEJA Wojciech 16 T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003
22. KRZEMIŃSKI Jędrzej 11 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
23. KITLIŃSKI Bartosz 16 KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
24. BILL Kacper 16 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.02.2004
25. JASTRZĘBSKI Piotr 16 UKS START OPOLE 16.12.2005
26. Socha Antoni 16 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
27. KOZŁOWSKI Arkadiusz 5 GTS Zielona Góra 02.10.2003
28. Łucki Kacper 10 AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
29. Urban Piotr 6 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
30. Dziura Stanisław 16 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
31. Morek Kacper 9 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
32. GLINKA Jan 16 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
33. BYTOMSKI Filip 7 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003
34. DROZD Miłosz 16 MDK NR 1 BYTOM 09.09.2004
35. Tarachanowicz Szymon 8 AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
36. Olejniczak Kamil 16 PIAST GLIWICE 29.10.2004

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. BYTOMSKI Filip ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003 zakwalifikowano
2. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
3. Socha Antoni PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
4. KOZŁOWSKI Arkadiusz GTS Zielona Góra 02.10.2003 zakwalifikowano
5. GLAZAR Tymoteusz KKS KRAKÓW 12.04.2003 zakwalifikowano
6. KRZEMIŃSKI Jędrzej WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003 zakwalifikowano
7. KLAMUT Stanisław MKS GRYF MIELEC 03.01.2004 zakwalifikowano
8. Tarachanowicz Szymon AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003 zakwalifikowano
9. Dziura Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
10. GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
11. KAŹMIERSKI MACIEJ MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
12. Wałach Wiktor AZS AWF KATOWICE 13.09.2003 zakwalifikowano
13. Łucki Kacper AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003 zakwalifikowano
14. SZYMAŃSKI Grzegorz SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2003 zakwalifikowano
15. FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
16. KIEŁPIKOWSKI Wojciech PKSZERM WARSZAWA 10.12.2003 zakwalifikowano
17. ANIOŁKOWSKI Michał PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003 zakwalifikowano
18. NICZKE Adam KSz WARSZAWIANKA 18.05.2005 zakwalifikowano
19. TYRLIK Kacper SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.03.2003 zakwalifikowano
20. KONIECZNY Dariusz UKS START OPOLE 22.06.2003 zakwalifikowano
21. Sojka Adam RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
22. Urban Piotr AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
23. Morek Kacper KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 zakwalifikowano
24. BILL Kacper ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.02.2004 zakwalifikowano
25. PUCHAŁA Mateusz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003 zakwalifikowano
26. Żelazny Marcin WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
27. PANKIEWICZ Michał PIAST GLIWICE 16.09.2003 zakwalifikowano
28. PŁOTCZYK Paweł T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2003 zakwalifikowano
29. FELIŃSKI Gustaw SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.04.2004 zakwalifikowano
30. Olejniczak Kamil PIAST GLIWICE 29.10.2004 zakwalifikowano
31. DROZD Miłosz MDK NR 1 BYTOM 09.09.2004 zakwalifikowano
32. MADURA Dawid PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004 zakwalifikowano
33. KITLIŃSKI Bartosz KS OLIMP LUBIN 13.01.2003 zakwalifikowano
34. ŚMIEJA Wojciech T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003 zakwalifikowano
35. JASTRZĘBSKI Piotr UKS START OPOLE 16.12.2005 zakwalifikowano
35. DĄBRÓWKA Daniel PKSZERM WARSZAWA 21.12.2004 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Tarachanowicz Szymon AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
2. Morek Kacper KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
3. Wałach Wiktor AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
3. KAŹMIERSKI MACIEJ MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
5. BYTOMSKI Filip ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003
6. KOZŁOWSKI Arkadiusz GTS Zielona Góra 02.10.2003
7. SZYMAŃSKI Grzegorz SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2003
8. FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
9. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
10. Socha Antoni PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
11. Dziura Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
12. Łucki Kacper AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
13. ANIOŁKOWSKI Michał PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003
14. Żelazny Marcin WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
15. PANKIEWICZ Michał PIAST GLIWICE 16.09.2003
16. PŁOTCZYK Paweł T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2003
17. GLAZAR Tymoteusz KKS KRAKÓW 12.04.2003
18. KRZEMIŃSKI Jędrzej WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
19. KLAMUT Stanisław MKS GRYF MIELEC 03.01.2004
20. GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
21. KIEŁPIKOWSKI Wojciech PKSZERM WARSZAWA 10.12.2003
22. NICZKE Adam KSz WARSZAWIANKA 18.05.2005
23. TYRLIK Kacper SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.03.2003
24. KONIECZNY Dariusz UKS START OPOLE 22.06.2003
25. Sojka Adam RMKS RYBNIK 20.12.2005
26. Urban Piotr AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
27. BILL Kacper ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.02.2004
28. PUCHAŁA Mateusz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003
29. FELIŃSKI Gustaw SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.04.2004
30. KITLIŃSKI Bartosz KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
31. ŚMIEJA Wojciech T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003
32. DĄBRÓWKA Daniel PKSZERM WARSZAWA 21.12.2004
33. Olejniczak Kamil PIAST GLIWICE 29.10.2004
34. DROZD Miłosz MDK NR 1 BYTOM 09.09.2004
35. MADURA Dawid PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
36. JASTRZĘBSKI Piotr UKS START OPOLE 16.12.2005

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content