Turniej

Nazwa: Coneco Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 20.09.2014

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. CHLEBIEJ Ivo 1 PIAST GLIWICE 04.06.2001
2. MAŁYSZ Adam 15 RMKS RYBNIK 13.02.2001
3. MUSIOLIK Bartłomiej 13 RMKS RYBNIK 25.08.2001
4. Cieślik Jakub 16 PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
5. PAZERA Jakub 16 KKS KRAKÓW 30.09.2001
6. Socha Jan 16 PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
7. Huwer Kamil 2 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
8. MURRATH Timon 16
9. MRÓZ Maciej 16 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 16.07.2002
10. KOZŁOWSKI Filip 14 AZS AWF KATOWICE 28.12.2001
11. Kardaszewicz Jan 12 KS AGH Kraków 23.09.2001
12. DOBROWOLSKI Rafał 16 UKS TRÓJKA RADLIN 15.05.2002
13. MARCZAK Jan 3 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2001
14. BULANDRA Jan 16 AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
15. NOSSARZEWSKI Antoni 16 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2002
16. UZDOWSKI Kacper 16 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 29.07.2001
17. DUDA Gaweł 11 AZS AWF KATOWICE 16.07.2001
18. GODLEWSKI Bartłomiej 16 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.06.2002
19. MANDRYSZ Sebastian 16 RMKS RYBNIK 12.07.2002
20. Cnotalski Przemysław 16 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
21. CHLEBIK Adam 4 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.05.2001
22. KOSSON Krzysztof 16 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 01.03.2002
23. Migas Piotr 16 PIAST GLIWICE 13.04.2002
24. LEWANDOWSKI Ryszard 16 PKSZERM WARSZAWA 20.07.2001
25. Adamczyk Patryk 5 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
26. DĘBICKI Dawid 10 T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
27. RADOSZ Mikołaj 16 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
28. LEWANOWICZ Jan 16 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002
29. MICHALCZYK Sebastian 8 SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
30. BIERZYŃSKI Kacper 16 KSz WARSZAWIANKA 22.04.2002
31. KAŁUZIŃSKI Tomasz 6 AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
32. KRUK Michał 16 SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.09.2002
33. Cygański Miłosz 7 SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001
34. GŁOWACKI Dominik 16 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
35. STOLARSKI Mateusz 9 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001
36. PALĘDZKI Krzysztof 16 AZS AWF KATOWICE 28.11.2002
37. PISKOR Dominik 16 PIAST GLIWICE 11.06.2001
38. KORZENIEWSKI Stanisław 16 PKSZERM WARSZAWA 12.09.2001

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. CHLEBIEJ Ivo PIAST GLIWICE 04.06.2001 zakwalifikowano
2. NOSSARZEWSKI Antoni PKSZERM WARSZAWA 22.12.2002 zakwalifikowano
3. STOLARSKI Mateusz UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001 zakwalifikowano
4. DĘBICKI Dawid T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
5. RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
6. KORZENIEWSKI Stanisław PKSZERM WARSZAWA 12.09.2001 zakwalifikowano
7. KAŁUZIŃSKI Tomasz AZS AWF KATOWICE 11.01.2001 zakwalifikowano
8. MUSIOLIK Bartłomiej RMKS RYBNIK 25.08.2001 zakwalifikowano
9. Huwer Kamil AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
10. Adamczyk Patryk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
11. MRÓZ Maciej ZERWIKAPTUR KRAKÓW 16.07.2002 zakwalifikowano
12. MARCZAK Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2001 zakwalifikowano
13. GODLEWSKI Bartłomiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.06.2002 zakwalifikowano
14. Cnotalski Przemysław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
15. Cygański Miłosz SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001 zakwalifikowano
16. Migas Piotr PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
17. PAZERA Jakub KKS KRAKÓW 30.09.2001 zakwalifikowano
18. BIERZYŃSKI Kacper KSz WARSZAWIANKA 22.04.2002 zakwalifikowano
19. Socha Jan PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
20. LEWANDOWSKI Ryszard PKSZERM WARSZAWA 20.07.2001 zakwalifikowano
21. BULANDRA Jan AZS AWF KATOWICE 26.06.2002 zakwalifikowano
22. Kardaszewicz Jan KS AGH Kraków 23.09.2001 zakwalifikowano
23. Cieślik Jakub PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
24. KRUK Michał SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.09.2002 zakwalifikowano
25. DOBROWOLSKI Rafał UKS TRÓJKA RADLIN 15.05.2002 zakwalifikowano
26. CHLEBIK Adam WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.05.2001 zakwalifikowano
27. MURRATH Timon zakwalifikowano
28. KOZŁOWSKI Filip AZS AWF KATOWICE 28.12.2001 zakwalifikowano
29. PISKOR Dominik PIAST GLIWICE 11.06.2001 zakwalifikowano
30. MANDRYSZ Sebastian RMKS RYBNIK 12.07.2002 zakwalifikowano
31. GŁOWACKI Dominik UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002 zakwalifikowano
32. LEWANOWICZ Jan WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002 zakwalifikowano
33. MAŁYSZ Adam RMKS RYBNIK 13.02.2001 zakwalifikowano
34. DUDA Gaweł AZS AWF KATOWICE 16.07.2001 zakwalifikowano
35. PALĘDZKI Krzysztof AZS AWF KATOWICE 28.11.2002 zakwalifikowano
35. MICHALCZYK Sebastian SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001 zakwalifikowano
37. KOSSON Krzysztof ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 01.03.2002 zakwalifikowano
38. UZDOWSKI Kacper ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 29.07.2001 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. CHLEBIEJ Ivo PIAST GLIWICE 04.06.2001
2. Cnotalski Przemysław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
3. MARCZAK Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2001
3. NOSSARZEWSKI Antoni PKSZERM WARSZAWA 22.12.2002
5. DĘBICKI Dawid T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
6. KORZENIEWSKI Stanisław PKSZERM WARSZAWA 12.09.2001
7. MUSIOLIK Bartłomiej RMKS RYBNIK 25.08.2001
8. Adamczyk Patryk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
9. RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
10. KAŁUZIŃSKI Tomasz AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
11. Huwer Kamil AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
12. GODLEWSKI Bartłomiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.06.2002
13. PAZERA Jakub KKS KRAKÓW 30.09.2001
14. BIERZYŃSKI Kacper KSz WARSZAWIANKA 22.04.2002
15. Kardaszewicz Jan KS AGH Kraków 23.09.2001
16. MANDRYSZ Sebastian RMKS RYBNIK 12.07.2002
17. STOLARSKI Mateusz UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001
18. MRÓZ Maciej ZERWIKAPTUR KRAKÓW 16.07.2002
19. Cygański Miłosz SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001
20. Migas Piotr PIAST GLIWICE 13.04.2002
21. Socha Jan PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
22. LEWANDOWSKI Ryszard PKSZERM WARSZAWA 20.07.2001
23. BULANDRA Jan AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
24. Cieślik Jakub PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
25. KRUK Michał SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.09.2002
26. DOBROWOLSKI Rafał UKS TRÓJKA RADLIN 15.05.2002
27. CHLEBIK Adam WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.05.2001
28. MURRATH Timon
29. KOZŁOWSKI Filip AZS AWF KATOWICE 28.12.2001
30. MAŁYSZ Adam RMKS RYBNIK 13.02.2001
31. DUDA Gaweł AZS AWF KATOWICE 16.07.2001
32. PALĘDZKI Krzysztof AZS AWF KATOWICE 28.11.2002
33. PISKOR Dominik PIAST GLIWICE 11.06.2001
34. GŁOWACKI Dominik UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
35. LEWANOWICZ Jan WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002
36. MICHALCZYK Sebastian SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
37. KOSSON Krzysztof ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 01.03.2002
38. UZDOWSKI Kacper ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 29.07.2001

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content