Nazwa: Mistrzostwa Bydgoszczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 08.11.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SZATARSKA Maja | 15 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 |
2. | PLICHTA Dominika | 29 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2004 |
3. | Woźniak Natalia | 14 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
4. | MICHALSKA Katarzyna | 39 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.05.2004 |
5. | PRAŁAT Klaudia | 28 | POLONIA 1912 LESZNO | 15.10.2003 |
6. | LACHMAN Antonina | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
7. | OKLIŃSKA Marta | 2 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
8. | ŻELECHOWSKA Oliwia | 25 | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 |
9. | BORKOWSKA Zuzanna | 16 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 02.04.2004 |
10. | KLÓJ Aleksandra | 31 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.03.2003 |
11. | Daniewska Michalina | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
12. | LEWANDOWSKA Karolina | 18 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.01.2004 |
13. | Dębicka Oliwia | 12 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
14. | STACHULAK Oliwia | 39 | BUDOWLANI TORUŃ | 24.07.2004 |
15. | SZEMPLIŃSKA Natalia | 3 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
16. | Sroka Aleksandra | 32 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 16.12.2003 |
17. | MIĘTKA Gabriela | 27 | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 |
18. | OLSZEWSKA Amelia | 19 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 |
19. | KISIELEWSKA Alicja | 11 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
20. | Liszka Aleksandra | 34 | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 |
21. | GORZKOWSKA Zofia | 38 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 07.12.2004 |
22. | ZACHAREWICZ Ewa | 4 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
23. | CISOWSKA Zuzanna | 30 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 |
24. | SZMIT Laura | 5 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
25. | JERZ Lena | 17 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 |
26. | KANAS Konstancja | 24 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.03.2004 |
27. | ŻURAWSKA Karolina | 10 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
28. | BEKALARCZYK Katarzyna | 23 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.10.2004 |
29. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | 9 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
30. | WIERZCHOWSKA Barbara | 6 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
31. | JADCZAK Dominika | 33 | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
32. | BUCZYŁO Oliwia | 7 | UKS ATENA GDAŃSK | 10.11.2003 |
33. | OLSZÓWKA Jagoda | 22 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 |
34. | MICHAŁEK Paulina | 21 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.01.2004 |
35. | SOŁTYS Julia | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2003 |
36. | PRZYBYŁ Ewa | 35 | BUDOWLANI TORUŃ | 02.03.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 | zakwalifikowano |
2. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 | zakwalifikowano |
3. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 | zakwalifikowano |
4. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 | zakwalifikowano |
5. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 | zakwalifikowano |
6. | MICHAŁEK Paulina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.01.2004 | zakwalifikowano |
7. | SOŁTYS Julia | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2003 | zakwalifikowano |
8. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 | zakwalifikowano |
9. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
10. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 | zakwalifikowano |
10. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 | zakwalifikowano |
12. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 | zakwalifikowano |
13. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 | zakwalifikowano |
14. | SZATARSKA Maja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 | zakwalifikowano |
15. | PRAŁAT Klaudia | POLONIA 1912 LESZNO | 15.10.2003 | zakwalifikowano |
16. | BUCZYŁO Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 10.11.2003 | zakwalifikowano |
17. | BORKOWSKA Zuzanna | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 02.04.2004 | zakwalifikowano |
18. | OLSZÓWKA Jagoda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 | zakwalifikowano |
19. | BEKALARCZYK Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 25.10.2004 | zakwalifikowano |
20. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 | zakwalifikowano |
21. | LEWANDOWSKA Karolina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.01.2004 | zakwalifikowano |
22. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 | zakwalifikowano |
23. | PLICHTA Dominika | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
24. | KLÓJ Aleksandra | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
25. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 | zakwalifikowano |
26. | KANAS Konstancja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.03.2004 | zakwalifikowano |
27. | Liszka Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 | zakwalifikowano |
28. | CISOWSKA Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 | zakwalifikowano |
29. | ŻELECHOWSKA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 | zakwalifikowano |
30. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 | zakwalifikowano |
31. | MICHALSKA Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.05.2004 | zakwalifikowano |
32. | PRZYBYŁ Ewa | BUDOWLANI TORUŃ | 02.03.2004 | zakwalifikowano |
33. | Sroka Aleksandra | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 16.12.2003 | zakwalifikowano |
34. | MIĘTKA Gabriela | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 | zakwalifikowano |
35. | STACHULAK Oliwia | BUDOWLANI TORUŃ | 24.07.2004 | zakwalifikowano |
36. | GORZKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 07.12.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
2. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
3. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
3. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
5. | MICHAŁEK Paulina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.01.2004 |
6. | SOŁTYS Julia | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2003 |
7. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
8. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
9. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
10. | SZATARSKA Maja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 |
11. | BORKOWSKA Zuzanna | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 02.04.2004 |
12. | OLSZÓWKA Jagoda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 |
13. | LEWANDOWSKA Karolina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.01.2004 |
14. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
15. | PLICHTA Dominika | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2004 |
16. | ŻELECHOWSKA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 |
17. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
18. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
18. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
20. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 |
21. | PRAŁAT Klaudia | POLONIA 1912 LESZNO | 15.10.2003 |
22. | BUCZYŁO Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 10.11.2003 |
23. | BEKALARCZYK Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 25.10.2004 |
24. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
25. | KLÓJ Aleksandra | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.03.2003 |
26. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 |
27. | KANAS Konstancja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.03.2004 |
28. | Liszka Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 |
29. | CISOWSKA Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 |
30. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
31. | Sroka Aleksandra | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 16.12.2003 |
32. | MIĘTKA Gabriela | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 |
33. | MICHALSKA Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.05.2004 |
34. | PRZYBYŁ Ewa | BUDOWLANI TORUŃ | 02.03.2004 |
35. | STACHULAK Oliwia | BUDOWLANI TORUŃ | 24.07.2004 |
36. | GORZKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 07.12.2004 |