Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Bydgoszczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.11.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Krzysztof Łopatniuk 23 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
2. Karol LESZYŃSKI 14 UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004
3. Tymoteusz PANDER 15 WROCŁAWIANIE. 18.01.2003
4. Maciej Frącek 1 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003
5. Piotr KAŚKÓW 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
6. Emil LANGA 32 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004
7. Bartosz BOHDAN 13 UKS-I BOHUN TORUŃ. 03.03.2003
8. Kamil Tomeczek 16 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
9. Marcin Napieralski 30 AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
10. Błażej MAJEWSKI 26 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2003
11. Bartłomiej NIZIO 3 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
12. Krzysztof FIJAŁKOWSKI 12 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 23.08.2003
13. Oskar MACH 17 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004
14. Paweł FIRCH 31 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003
15. Mateusz KWIATKOWSKI 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
16. Jakub SURMA 4 AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
17. Mikołaj Płaszczewski 18 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
18. Filip MAJEWSKI 28 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 30.07.2003
19. Dominik KANIA 19 WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
20. Tomasz SREBNIAK 9 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.01.2003
21. Kosma HEBISZ 32 BUDOWLANI TORUŃ 25.05.2004
22. Adrian WODZIŃSKI 25 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.02.2003
23. Adam JAKUBOWSKI 5 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
24. Wiktor DOWNAR 21 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003
25. Iwo SZENK 8 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 25.06.2003
26. Oskar WILKE 22 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.06.2004
27. Adam CHTIOUI 6 BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
28. Stanisław KRAŚNER 32 WROCŁAWIANIE. 18.06.2003
29. Mikołaj Olszewski 20 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
30. Wiktor JÓZEFOWSKI 7 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.06.2003
31. Stanisław KORZENIEWSKI 10 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003
32. Jan GLINKA 32 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
33. Michał Wieczorek 24 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Iwo SZENK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 25.06.2003 zakwalifikowano
1. Maciej Frącek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003 zakwalifikowano
3. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003 zakwalifikowano
4. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003 zakwalifikowano
5. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003 zakwalifikowano
6. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003 zakwalifikowano
7. Bartosz BOHDAN UKS-I BOHUN TORUŃ. 03.03.2003 zakwalifikowano
8. Wiktor JÓZEFOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.06.2003 zakwalifikowano
9. Tomasz SREBNIAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.01.2003 zakwalifikowano
10. Stanisław KORZENIEWSKI FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003 zakwalifikowano
11. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
12. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003 zakwalifikowano
13. Wiktor DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003 zakwalifikowano
14. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003 zakwalifikowano
15. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004 zakwalifikowano
16. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
17. Paweł FIRCH UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003 zakwalifikowano
18. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004 zakwalifikowano
19. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
20. Krzysztof FIJAŁKOWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 23.08.2003 zakwalifikowano
21. Błażej MAJEWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2003 zakwalifikowano
22. Karol LESZYŃSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004 zakwalifikowano
23. Tymoteusz PANDER WROCŁAWIANIE. 18.01.2003 zakwalifikowano
24. Oskar MACH FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004 zakwalifikowano
25. Adrian WODZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.02.2003 zakwalifikowano
26. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
27. Filip MAJEWSKI NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 30.07.2003 zakwalifikowano
28. Stanisław KRAŚNER WROCŁAWIANIE. 18.06.2003 zakwalifikowano
29. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004 zakwalifikowano
30. Oskar WILKE FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.06.2004 zakwalifikowano
31. Kosma HEBISZ BUDOWLANI TORUŃ 25.05.2004 zakwalifikowano
32. Marcin Napieralski AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003 zakwalifikowano
33. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Maciej Frącek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003
2. Wiktor JÓZEFOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.06.2003
3. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
3. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
5. Iwo SZENK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 25.06.2003
6. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
7. Bartosz BOHDAN UKS-I BOHUN TORUŃ. 03.03.2003
8. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
9. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
10. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
11. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
12. Stanisław KORZENIEWSKI FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003
13. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
14. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
15. Krzysztof FIJAŁKOWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 23.08.2003
16. Oskar MACH FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004
17. Tomasz SREBNIAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.01.2003
18. Wiktor DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003
19. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
20. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
21. Paweł FIRCH UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003
22. Błażej MAJEWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2003
23. Karol LESZYŃSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004
24. Tymoteusz PANDER WROCŁAWIANIE. 18.01.2003
25. Adrian WODZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.02.2003
26. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
27. Filip MAJEWSKI NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 30.07.2003
28. Stanisław KRAŚNER WROCŁAWIANIE. 18.06.2003
29. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
30. Oskar WILKE FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.06.2004
31. Kosma HEBISZ BUDOWLANI TORUŃ 25.05.2004
32. Marcin Napieralski AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
33. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy