Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Bydgoszczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.11.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Kacper Seyfried 39 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000
2. Mateusz Bołąkowski 16 MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
3. Filip BORATYN 1 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
4. Jan BRZEZIŃSKI 17 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001
5. Adam PODRALSKI 18 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
6. Filip Iżycki 14 AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000
7. Michał CHTIOUI 2 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
8. Olaf Wiśnik 32 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
9. Piotr Stachowiak 34 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.10.2001
10. Wincenty MIKOŁAJCZYK 3 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.08.2000
11. Franciszek CZAJA 20 AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001
12. Mateusz KLIMEK 14 MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2000
13. Stanisław KRAJEWSKI 26 UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2001
14. Wojciech POLIDOWSKI 31 UKS ATENA GDAŃSK 03.08.2002
15. Bartosz GOC 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000
16. Hubert Szymański 19 MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
17. Tymoteusz KORNACKI 36 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.04.2001
18. Maciej Bem 4 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
19. Jakub CIERLUK 12 AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
20. Maksymilian DUDZIAK 39 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.10.2000
21. Aleksander KRUŻEWSKI 21 IKS WARSZAWA 08.09.2001
22. Kuba Januszewski 35 MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001
23. Kacper Szczypiński 5 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
24. Filip KOGUC 29 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002
25. Mikołaj MROZEK 6 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001
26. Aleksander KRZYWIAK 37 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 11.08.2001
27. Jakub Dołżycki 11 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
28. Kacper DEPTUŁA 28 WROCŁAWIANIE. 09.05.2002
29. Kacper HAŁADUDA 23 MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
30. Michał Fredrych 39 AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000
31. Witold FRĄCEK 39 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000
32. Szymon MLICKI 22 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
33. Ignacy SZYPULSKI 7 IKS WARSZAWA 31.03.2000
34. Marcin FILIKS 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 08.04.2001
35. Kosma KOZIELEWSKI 39 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000
36. Jakub Sieradzan 39 MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
37. Mateusz Biedrzycki 24 AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
38. Patryk MARTYNIAK 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
39. Jędrzej FIJAŁKOWSKI 8 AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000
40. Franciszek NOWAK 25 IKS WARSZAWA 20.03.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000 zakwalifikowano
2. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
3. Mateusz KLIMEK MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2000 zakwalifikowano
4. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000 zakwalifikowano
5. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000 zakwalifikowano
6. Kosma KOZIELEWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000 zakwalifikowano
7. Ignacy SZYPULSKI IKS WARSZAWA 31.03.2000 zakwalifikowano
8. Kacper Seyfried KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000 zakwalifikowano
9. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
10. Franciszek NOWAK IKS WARSZAWA 20.03.2001 zakwalifikowano
11. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001 zakwalifikowano
12. Stanisław KRAJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2001 zakwalifikowano
13. Michał Fredrych AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000 zakwalifikowano
14. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002 zakwalifikowano
15. Filip Iżycki AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000 zakwalifikowano
16. Marcin FILIKS KS AZS AWFIS GDAŃSK. 08.04.2001 zakwalifikowano
17. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
18. Wincenty MIKOŁAJCZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.08.2000 zakwalifikowano
19. Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001 zakwalifikowano
20. Jakub CIERLUK AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000 zakwalifikowano
20. Kacper DEPTUŁA WROCŁAWIANIE. 09.05.2002 zakwalifikowano
22. Wojciech POLIDOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 03.08.2002 zakwalifikowano
23. Tymoteusz KORNACKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.04.2001 zakwalifikowano
24. Witold FRĄCEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000 zakwalifikowano
25. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002 zakwalifikowano
26. Piotr Stachowiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.10.2001 zakwalifikowano
27. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano
28. Bartosz GOC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000 zakwalifikowano
29. Mikołaj MROZEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001 zakwalifikowano
30. Franciszek CZAJA AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001 zakwalifikowano
31. Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000 zakwalifikowano
31. Jędrzej FIJAŁKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000 zakwalifikowano
33. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002 zakwalifikowano
34. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001 zakwalifikowano
35. Kuba Januszewski MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001 zakwalifikowano
35. Filip KOGUC UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002 zakwalifikowano
37. Aleksander KRUŻEWSKI IKS WARSZAWA 08.09.2001 zakwalifikowano
38. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002 zakwalifikowano
38. Maksymilian DUDZIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.10.2000 zakwalifikowano
40. Aleksander KRZYWIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 11.08.2001 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
2. Ignacy SZYPULSKI IKS WARSZAWA 31.03.2000
3. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
3. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
5. Kosma KOZIELEWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000
6. Kacper Seyfried KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000
7. Filip Iżycki AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000
8. Jakub CIERLUK AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
9. Mateusz KLIMEK MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2000
10. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
11. Franciszek NOWAK IKS WARSZAWA 20.03.2001
12. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
13. Marcin FILIKS KS AZS AWFIS GDAŃSK. 08.04.2001
14. Kacper DEPTUŁA WROCŁAWIANIE. 09.05.2002
15. Witold FRĄCEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000
16. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
17. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
18. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
19. Stanisław KRAJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2001
20. Michał Fredrych AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000
21. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
22. Wincenty MIKOŁAJCZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.08.2000
23. Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001
24. Wojciech POLIDOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 03.08.2002
25. Tymoteusz KORNACKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.04.2001
26. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
27. Piotr Stachowiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.10.2001
28. Bartosz GOC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000
29. Mikołaj MROZEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001
30. Franciszek CZAJA AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001
31. Jędrzej FIJAŁKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000
32. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
33. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
34. Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
35. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
36. Kuba Januszewski MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001
36. Filip KOGUC UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002
38. Aleksander KRUŻEWSKI IKS WARSZAWA 08.09.2001
39. Maksymilian DUDZIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.10.2000
40. Aleksander KRZYWIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 11.08.2001

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy