Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Bydgoszczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.11.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Konrad BUCZYŁO 15 UKS ATENA GDAŃSK 16.03.2005
2. Jakub Fogt 15 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
3. Tomasz Jurczak 1 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
4. Kacper BELLITZAY 10 AZS AWF POZNAŃ 15.01.2005
5. Jan Jerzy GACZYŃSKI 10 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
6. Łukasz Kulpaczyński 12 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
7. Jan JANKOWSKI 15 UKS-I BOHUN TORUŃ. 15.12.2005
8. Filip STARKOWSKI 15 POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006
9. Melchior Krawczyński 2 WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
10. Jakub Gonda 9 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
11. Stanisław BUJAK 15 AZS AWF POZNAŃ 02.04.2006
12. Maksymilian KANCI 8 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
13. Bartosz KRUSZONA 3 WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
14. Bartosz KOŁACKI 13 UKS WOŁODYJOWSKI 17.05.2005
15. Tomasz Gorczyca 4 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
16. Mateusz JURCZAK 15 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
17. Mikołaj Prajzner 7 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
18. Adrian KAPAŁA 15 AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005
19. Antoni PIERZYNOWSKI 14 POLONIA 1912 LESZNO 06.12.2006
20. Jan PANCER 15 UKS ATENA GDAŃSK 22.12.2005
21. Oliwier CIEPŁY 6 AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
22. Karol KWIATKOWSKI 15 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
23. Kajetan MAJCHER 15 UKS WOŁODYJOWSKI 30.04.2005
24. Jan Nowak 5 POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
2. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
2. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
4. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005 zakwalifikowano
5. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
6. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005 zakwalifikowano
7. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
8. Jan PANCER UKS ATENA GDAŃSK 22.12.2005 zakwalifikowano
8. Konrad BUCZYŁO UKS ATENA GDAŃSK 16.03.2005 zakwalifikowano
10. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
11. Kacper BELLITZAY AZS AWF POZNAŃ 15.01.2005 zakwalifikowano
12. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
13. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005 zakwalifikowano
14. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
15. Bartosz KOŁACKI UKS WOŁODYJOWSKI 17.05.2005 zakwalifikowano
16. Jan JANKOWSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 15.12.2005 zakwalifikowano
17. Stanisław BUJAK AZS AWF POZNAŃ 02.04.2006 zakwalifikowano
17. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 zakwalifikowano
19. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
20. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
21. Antoni PIERZYNOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 06.12.2006 zakwalifikowano
22. Kajetan MAJCHER UKS WOŁODYJOWSKI 30.04.2005 zakwalifikowano
23. Adrian KAPAŁA AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005 zakwalifikowano
24. Filip STARKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
2. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
3. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
3. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
5. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
6. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
7. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
8. Konrad BUCZYŁO UKS ATENA GDAŃSK 16.03.2005
9. Jan PANCER UKS ATENA GDAŃSK 22.12.2005
10. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
11. Kacper BELLITZAY AZS AWF POZNAŃ 15.01.2005
12. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
13. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
14. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
15. Bartosz KOŁACKI UKS WOŁODYJOWSKI 17.05.2005
16. Jan JANKOWSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 15.12.2005
17. Stanisław BUJAK AZS AWF POZNAŃ 02.04.2006
17. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
19. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
20. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
21. Antoni PIERZYNOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 06.12.2006
22. Kajetan MAJCHER UKS WOŁODYJOWSKI 30.04.2005
23. Adrian KAPAŁA AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005
24. Filip STARKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy