Turniej

Nazwa: Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.10.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Kamila KRUPA 16 KS SZPADA WROCŁAW. 26.02.2001
2. Emilia OGÓRCZYK 17 UKS TRÓJKA RADLIN 23.04.2001
3. Dominika PRZYBYSŁAWSKA 17 UKS MDK OLIMP LUBIN 24.10.2001
4. Zuzanna MAKUCH 17 MUSZKIETER GLIWICE 31.03.2002
5. Agata WRÓBLEWSKA 1 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
6. Kornelia TUREK 13 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 12.12.2001
7. Julia GONDEK 17 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 17.07.2002
8. Weronika PAWLIKOWSKA 17 PIAST GLIWICE 26.12.2002
9. Natalia RAKOCZY 17 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
10. Julia Kwiecień 2 PIAST GLIWICE 30.07.2001
11. Wiktoria BOCHENEK 17 AZS AWF KRAKÓW 24.06.2002
12. Karolina WOLLNIK 17 UKS TRÓJKA RADLIN 08.05.2002
13. Nina LULEWICZ 13 MUSZKIETER GLIWICE 15.08.2001
14. Anita FUCHS 3 KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001
15. Beata PĘKAŁA 17 RMKS RYBNIK 28.06.2002
16. Joanna KOZERSKA 17 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 26.11.2002
17. Julia MAŃCZYK 17 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2001
18. Julia MICHALAK 4 MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001
19. Wiktoria WROŃSKA 17 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.04.2001
20. Aleksandra WALASEK 13 MKS KUSY SZCZECIN 09.07.2001
21. Julia Gwóźdź 17 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
22. Małgorzata SZULC 17 RMKS RYBNIK 09.07.2002
23. Ewa DĘBICKA 5 MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
24. Oliwia WŁOCZKA 17 AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
25. Klaudia SOKOŁOWSKA 17 MKS KUSY SZCZECIN 20.12.2001
26. Anna PINES 17 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
27. Karolina KALETA 12 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.02.2001
28. Julia WOJTANOWSKA 17 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 13.09.2002
29. Weronika KADYS 6 AZS AWF WROCŁAW 22.05.2001
30. Zofia WARDACKA 11 MKS KUSY SZCZECIN 15.05.2001
31. Weronika ZIÓŁKOWSKA 17 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.01.2002
32. Weronika Wiktor 17 AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
33. Oliwia NAWRAT 17 UKS TRÓJKA RADLIN 11.06.2002
34. Aleksandra ACHTELIK 17 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.11.2002
35. Wiktoria SZMER 10 MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001
36. Patrycja Ziętek 17 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
37. Karolina STASZULONEK 17 PIAST GLIWICE 26.03.2002
38. Aleksandra OBAL 7 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001
39. Dominika Denes 9 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.07.2001
40. Zuzanna BYTOMSKA 8 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001
41. Aleksandra ZACHOROWSKA 17 PIAST GLIWICE 19.06.2002
42. Helena BRAWAŃSKA 17 RMKS RYBNIK 03.06.2002
43. Julia KŁOSIŃSKA 17 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 07.01.2002

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001 zakwalifikowano
2. Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001 zakwalifikowano
3. Wiktoria SZMER MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001 zakwalifikowano
4. Nina LULEWICZ MUSZKIETER GLIWICE 15.08.2001 zakwalifikowano
5. Weronika ZIÓŁKOWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.01.2002 zakwalifikowano
6. Małgorzata SZULC RMKS RYBNIK 09.07.2002 zakwalifikowano
7. Zuzanna BYTOMSKA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001 zakwalifikowano
8. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002 zakwalifikowano
9. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
10. Ewa DĘBICKA MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001 zakwalifikowano
11. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002 zakwalifikowano
12. Julia GONDEK PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 17.07.2002 zakwalifikowano
13. Dominika Denes AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.07.2001 zakwalifikowano
14. Aleksandra OBAL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
15. Anita FUCHS KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001 zakwalifikowano
16. Kamila KRUPA KS SZPADA WROCŁAW. 26.02.2001 zakwalifikowano
17. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002 zakwalifikowano
18. Karolina KALETA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.02.2001 zakwalifikowano
19. Julia MICHALAK MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001 zakwalifikowano
20. Zofia WARDACKA MKS KUSY SZCZECIN 15.05.2001 zakwalifikowano
21. Julia WOJTANOWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 13.09.2002 zakwalifikowano
22. Dominika PRZYBYSŁAWSKA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.10.2001 zakwalifikowano
23. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 zakwalifikowano
24. Helena BRAWAŃSKA RMKS RYBNIK 03.06.2002 zakwalifikowano
25. Wiktoria WROŃSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.04.2001 zakwalifikowano
26. Zuzanna MAKUCH MUSZKIETER GLIWICE 31.03.2002 zakwalifikowano
27. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002 zakwalifikowano
28. Julia KŁOSIŃSKA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 07.01.2002 zakwalifikowano
29. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002 zakwalifikowano
30. Weronika KADYS AZS AWF WROCŁAW 22.05.2001 zakwalifikowano
31. Kornelia TUREK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 12.12.2001 zakwalifikowano
32. Aleksandra WALASEK MKS KUSY SZCZECIN 09.07.2001 zakwalifikowano
33. Wiktoria BOCHENEK AZS AWF KRAKÓW 24.06.2002 zakwalifikowano
34. Oliwia NAWRAT UKS TRÓJKA RADLIN 11.06.2002 zakwalifikowano
35. Klaudia SOKOŁOWSKA MKS KUSY SZCZECIN 20.12.2001 zakwalifikowano
35. Karolina WOLLNIK UKS TRÓJKA RADLIN 08.05.2002 zakwalifikowano
35. Emilia OGÓRCZYK UKS TRÓJKA RADLIN 23.04.2001 zakwalifikowano
38. Anna PINES PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002 zakwalifikowano
39. Aleksandra ACHTELIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.11.2002 zakwalifikowano
40. Julia MAŃCZYK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2001 zakwalifikowano
41. Weronika PAWLIKOWSKA PIAST GLIWICE 26.12.2002 zakwalifikowano
42. Joanna KOZERSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 26.11.2002 zakwalifikowano
43. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Weronika ZIÓŁKOWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.01.2002
2. Aleksandra OBAL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001
3. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
3. Ewa DĘBICKA MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
5. Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001
6. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
7. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002
8. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002
9. Wiktoria SZMER MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001
10. Małgorzata SZULC RMKS RYBNIK 09.07.2002
11. Zuzanna BYTOMSKA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001
12. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
13. Julia GONDEK PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 17.07.2002
14. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
15. Karolina KALETA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.02.2001
16. Zofia WARDACKA MKS KUSY SZCZECIN 15.05.2001
17. Nina LULEWICZ MUSZKIETER GLIWICE 15.08.2001
18. Dominika Denes AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.07.2001
19. Anita FUCHS KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001
20. Kamila KRUPA KS SZPADA WROCŁAW. 26.02.2001
21. Julia MICHALAK MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001
22. Julia WOJTANOWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 13.09.2002
23. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
24. Helena BRAWAŃSKA RMKS RYBNIK 03.06.2002
25. Wiktoria WROŃSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.04.2001
26. Zuzanna MAKUCH MUSZKIETER GLIWICE 31.03.2002
27. Weronika KADYS AZS AWF WROCŁAW 22.05.2001
28. Aleksandra WALASEK MKS KUSY SZCZECIN 09.07.2001
29. Oliwia NAWRAT UKS TRÓJKA RADLIN 11.06.2002
30. Karolina WOLLNIK UKS TRÓJKA RADLIN 08.05.2002
31. Anna PINES PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
32. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002
33. Dominika PRZYBYSŁAWSKA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.10.2001
34. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
35. Julia KŁOSIŃSKA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 07.01.2002
36. Kornelia TUREK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 12.12.2001
37. Wiktoria BOCHENEK AZS AWF KRAKÓW 24.06.2002
38. Klaudia SOKOŁOWSKA MKS KUSY SZCZECIN 20.12.2001
38. Emilia OGÓRCZYK UKS TRÓJKA RADLIN 23.04.2001
40. Aleksandra ACHTELIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.11.2002
41. Julia MAŃCZYK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2001
42. Weronika PAWLIKOWSKA PIAST GLIWICE 26.12.2002
43. Joanna KOZERSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 26.11.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy