Turniej

Nazwa: Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.10.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jakub Sikorski 29 MUSZKIETER GLIWICE 23.11.2002
2. Łukasz GOLEC 29 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.10.2001
3. Paweł KOLCZYK 19 UKS START OPOLE 21.03.2001
4. Stefan CHRAPKA 29 PIAST GLIWICE 20.11.2002
5. Jan LEWANOWICZ 29 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002
6. Ivo CHLEBIEJ 1 PIAST GLIWICE 04.06.2001
7. Jan BULANDRA 29 AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
8. Karol NOGANOWICZ 2 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.10.2001
9. Szymon ŚWIDER 17 PIAST GLIWICE 14.03.2001
10. Piotr PODOLSKI 21 T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001
11. Sebastian MANDRYSZ 29 RMKS RYBNIK 12.07.2002
12. Kamil Huwer 3 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
13. Krzysztof PAŃCZYSZYN 29 UKS MDK OLIMP LUBIN 18.03.2002
14. Mikołaj RADOSZ 29 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
15. Michał KRAWCZYK 22 MKS KUSY SZCZECIN 01.04.2001
16. Michał WESOŁOWSKI 16 PIAST GLIWICE 18.06.2001
17. Jan Kardaszewicz 20 KS AGH Kraków 23.09.2001
18. Przemysław Cnotalski 29 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
19. Igor PATRYAS 29 AKS MIKOŁÓW 20.11.2002
20. Adam CYGANKIEWICZ 15 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.12.2001
21. Jan MARCZAK 4 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2001
22. Daniel FILEK 29 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002
23. Bartłomiej GODLEWSKI 29 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002
24. Bartłomiej MUSIOLIK 23 RMKS RYBNIK 25.08.2001
25. Szymon OGONOWSKI 29 PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
26. Dawid DĘBICKI 14 T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
27. Dominik Sojka 29 RMKS RYBNIK 02.12.2002
28. Adam CHLEBIK 5 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2001
29. Rafał DOBROWOLSKI 29 UKS TRÓJKA RADLIN 15.05.2002
30. Stanisław RUTZ 6 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
31. Krzyusztof STASIAK 29 PIAST GLIWICE 31.10.2001
32. Marcin TUMAS 29 RMKS RYBNIK 09.03.2001
33. Dorian HERBUT 13 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2001
34. Artur KRZYŻYŃSKI 7 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.05.2001
35. Michał KRUK 29 SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.09.2002
36. Sebastian MICHALCZYK 12 SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
37. Piotr SMĘT 25 PIAST GLIWICE 22.08.2001
38. Michał PŁACZEK 29 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002
39. Maciej Gramza 29 KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002
40. Filip KOZŁOWSKI 25 AZS AWF KATOWICE 28.12.2001
41. Marcin JENDRUSZ 11 AKS MIKOŁÓW 02.05.2001
42. Jakub PAZERA 29 KKS KRAKÓW 30.09.2001
43. Patryk Adamczyk 8 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
44. Piotr Migas 29 PIAST GLIWICE 13.04.2002
45. Michal RECLO 29
46. Adam MAŁYSZ 27 RMKS RYBNIK 13.02.2001
47. Tomasz KAŁUZIŃSKI 9 AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
48. Maciej CHOWANIEC 29 PIAST GLIWICE 20.09.2002
49. Robert Buśko 29 AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
50. Miłosz Cygański 10 SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
2. Piotr SMĘT PIAST GLIWICE 22.08.2001 zakwalifikowano
2. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
4. Karol NOGANOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.10.2001 zakwalifikowano
5. Jan MARCZAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2001 zakwalifikowano
6. Ivo CHLEBIEJ PIAST GLIWICE 04.06.2001 zakwalifikowano
7. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
8. Marcin TUMAS RMKS RYBNIK 09.03.2001 zakwalifikowano
9. Marcin JENDRUSZ AKS MIKOŁÓW 02.05.2001 zakwalifikowano
10. Adam CHLEBIK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2001 zakwalifikowano
11. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
11. Piotr PODOLSKI T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001 zakwalifikowano
13. Jan BULANDRA AZS AWF KATOWICE 26.06.2002 zakwalifikowano
14. Michał WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 18.06.2001 zakwalifikowano
15. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 zakwalifikowano
15. Dorian HERBUT SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2001 zakwalifikowano
17. Bartłomiej GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002 zakwalifikowano
18. Michal RECLO zakwalifikowano
19. Artur KRZYŻYŃSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.05.2001 zakwalifikowano
20. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
21. Jakub Sikorski MUSZKIETER GLIWICE 23.11.2002 zakwalifikowano
22. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
23. Paweł KOLCZYK UKS START OPOLE 21.03.2001 zakwalifikowano
24. Bartłomiej MUSIOLIK RMKS RYBNIK 25.08.2001 zakwalifikowano
25. Daniel FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002 zakwalifikowano
26. Tomasz KAŁUZIŃSKI AZS AWF KATOWICE 11.01.2001 zakwalifikowano
27. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
28. Michał KRAWCZYK MKS KUSY SZCZECIN 01.04.2001 zakwalifikowano
29. Maciej Gramza KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002 zakwalifikowano
30. Sebastian MANDRYSZ RMKS RYBNIK 12.07.2002 zakwalifikowano
30. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002 zakwalifikowano
32. Filip KOZŁOWSKI AZS AWF KATOWICE 28.12.2001 zakwalifikowano
32. Rafał DOBROWOLSKI UKS TRÓJKA RADLIN 15.05.2002 zakwalifikowano
34. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001 zakwalifikowano
35. Adam MAŁYSZ RMKS RYBNIK 13.02.2001 zakwalifikowano
36. Adam CYGANKIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.12.2001 zakwalifikowano
37. Miłosz Cygański SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001 zakwalifikowano
38. Szymon ŚWIDER PIAST GLIWICE 14.03.2001 zakwalifikowano
39. Łukasz GOLEC T.S. GÓRNIK RADLIN 05.10.2001 zakwalifikowano
40. Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002 zakwalifikowano
41. Jan LEWANOWICZ WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002 zakwalifikowano
42. Michał KRUK SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.09.2002 zakwalifikowano
43. Michał PŁACZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002 zakwalifikowano
44. Stefan CHRAPKA PIAST GLIWICE 20.11.2002 zakwalifikowano
45. Maciej CHOWANIEC PIAST GLIWICE 20.09.2002 zakwalifikowano
46. Sebastian MICHALCZYK SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001 zakwalifikowano
47. Krzysztof PAŃCZYSZYN UKS MDK OLIMP LUBIN 18.03.2002 zakwalifikowano
48. Igor PATRYAS AKS MIKOŁÓW 20.11.2002 zakwalifikowano
49. Krzyusztof STASIAK PIAST GLIWICE 31.10.2001 zakwalifikowano
50. Jakub PAZERA KKS KRAKÓW 30.09.2001 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
2. Karol NOGANOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.10.2001
3. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
3. Tomasz KAŁUZIŃSKI AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
5. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
6. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001
7. Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
8. Stefan CHRAPKA PIAST GLIWICE 20.11.2002
9. Marcin JENDRUSZ AKS MIKOŁÓW 02.05.2001
10. Adam CHLEBIK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2001
11. Dorian HERBUT SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2001
12. Michal RECLO
13. Artur KRZYŻYŃSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.05.2001
14. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
15. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
16. Michał KRAWCZYK MKS KUSY SZCZECIN 01.04.2001
17. Piotr SMĘT PIAST GLIWICE 22.08.2001
18. Jan MARCZAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2001
19. Ivo CHLEBIEJ PIAST GLIWICE 04.06.2001
20. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
21. Marcin TUMAS RMKS RYBNIK 09.03.2001
22. Piotr PODOLSKI T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001
22. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002
24. Jan BULANDRA AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
25. Michał WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 18.06.2001
26. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
27. Bartłomiej GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002
28. Paweł KOLCZYK UKS START OPOLE 21.03.2001
29. Bartłomiej MUSIOLIK RMKS RYBNIK 25.08.2001
30. Maciej Gramza KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002
31. Sebastian MANDRYSZ RMKS RYBNIK 12.07.2002
32. Filip KOZŁOWSKI AZS AWF KATOWICE 28.12.2001
33. Jakub Sikorski MUSZKIETER GLIWICE 23.11.2002
34. Daniel FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002
35. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002
36. Rafał DOBROWOLSKI UKS TRÓJKA RADLIN 15.05.2002
37. Adam MAŁYSZ RMKS RYBNIK 13.02.2001
38. Adam CYGANKIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.12.2001
39. Miłosz Cygański SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001
40. Szymon ŚWIDER PIAST GLIWICE 14.03.2001
41. Łukasz GOLEC T.S. GÓRNIK RADLIN 05.10.2001
42. Jan LEWANOWICZ WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002
43. Michał KRUK SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.09.2002
44. Michał PŁACZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002
45. Maciej CHOWANIEC PIAST GLIWICE 20.09.2002
46. Sebastian MICHALCZYK SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
47. Krzysztof PAŃCZYSZYN UKS MDK OLIMP LUBIN 18.03.2002
48. Igor PATRYAS AKS MIKOŁÓW 20.11.2002
49. Krzyusztof STASIAK PIAST GLIWICE 31.10.2001
50. Jakub PAZERA KKS KRAKÓW 30.09.2001

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy