Nazwa: Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Mikołowa
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 16.03.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | CHMIELORZ Maria | 1 | AKS MIKOŁÓW | 30.10.2003 |
2. | WIECZOREK Anna | 1 | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
3. | BRZEZINKA Agata | 1 | UKS TRÓJKA RADLIN | 10.01.2003 |
4. | PAWLIKOWSKA Weronika | 1 | PIAST GLIWICE | 26.12.2002 |
5. | FIRKA Katarzyna | 1 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 10.08.2003 |
6. | MAŃKA Natalia | 1 | UKS TRÓJKA RADLIN | 10.06.2003 |
7. | MALCZOK Karolina | 1 | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 |
8. | KOZERSKA Joanna | 1 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 26.11.2002 |
9. | TUTAK Alina | 1 | MUSZKIETER GLIWICE | 18.02.2003 |
10. | BEDNARCZYK Anita | 1 | UKS KUSY WARSZAWA | 01.06.1995 |
11. | PALUCH Julia | 1 | AKS MIKOŁÓW | 11.03.2002 |
12. | TROJANOWSKA Julia | 1 | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.2003 |
13. | BUGLEWICZ Agata | 1 | MUSZKIETER GLIWICE | 01.08.2003 |
14. | FARBICKA Hanna | 1 | AKS MIKOŁÓW | 16.05.2003 |
15. | ACHTELIK Aleksandra | 1 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 20.11.2002 |
16. | GOŁĘBIOWSKA Daria | 1 | UKS TRÓJKA RADLIN | 02.06.2003 |
17. | MUSIOŁ Łucja | 1 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.09.2002 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ACHTELIK Aleksandra | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
2. | TUTAK Alina | MUSZKIETER GLIWICE | 18.02.2003 | zakwalifikowano |
3. | PALUCH Julia | AKS MIKOŁÓW | 11.03.2002 | zakwalifikowano |
4. | BRZEZINKA Agata | UKS TRÓJKA RADLIN | 10.01.2003 | zakwalifikowano |
5. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
6. | PAWLIKOWSKA Weronika | PIAST GLIWICE | 26.12.2002 | zakwalifikowano |
7. | MUSIOŁ Łucja | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.09.2002 | zakwalifikowano |
8. | GOŁĘBIOWSKA Daria | UKS TRÓJKA RADLIN | 02.06.2003 | zakwalifikowano |
9. | FARBICKA Hanna | AKS MIKOŁÓW | 16.05.2003 | zakwalifikowano |
10. | MALCZOK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 | zakwalifikowano |
11. | KOZERSKA Joanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 26.11.2002 | zakwalifikowano |
12. | MAŃKA Natalia | UKS TRÓJKA RADLIN | 10.06.2003 | zakwalifikowano |
13. | CHMIELORZ Maria | AKS MIKOŁÓW | 30.10.2003 | zakwalifikowano |
14. | BEDNARCZYK Anita | UKS KUSY WARSZAWA | 01.06.1995 | zakwalifikowano |
15. | TROJANOWSKA Julia | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
16. | FIRKA Katarzyna | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 10.08.2003 | zakwalifikowano |
17. | BUGLEWICZ Agata | MUSZKIETER GLIWICE | 01.08.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | GOŁĘBIOWSKA Daria | UKS TRÓJKA RADLIN | 02.06.2003 |
2. | PALUCH Julia | AKS MIKOŁÓW | 11.03.2002 |
3. | TUTAK Alina | MUSZKIETER GLIWICE | 18.02.2003 |
3. | MAŃKA Natalia | UKS TRÓJKA RADLIN | 10.06.2003 |
5. | ACHTELIK Aleksandra | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 20.11.2002 |
6. | BRZEZINKA Agata | UKS TRÓJKA RADLIN | 10.01.2003 |
7. | PAWLIKOWSKA Weronika | PIAST GLIWICE | 26.12.2002 |
8. | MUSIOŁ Łucja | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.09.2002 |
9. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
10. | FARBICKA Hanna | AKS MIKOŁÓW | 16.05.2003 |
11. | MALCZOK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 |
12. | KOZERSKA Joanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 26.11.2002 |
13. | CHMIELORZ Maria | AKS MIKOŁÓW | 30.10.2003 |
14. | BEDNARCZYK Anita | UKS KUSY WARSZAWA | 01.06.1995 |
15. | TROJANOWSKA Julia | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.2003 |
16. | FIRKA Katarzyna | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 10.08.2003 |
17. | BUGLEWICZ Agata | MUSZKIETER GLIWICE | 01.08.2003 |