Nazwa: Rybnik Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.04.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KOZŁOWSKI Filip | 20 | AZS AWF KATOWICE | 28.12.2001 |
2. | Adamczyk Patryk | 11 | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
3. | KIEDROWSKI Rafał | 10 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 09.02.2000 |
4. | KOTULSKI Przemysław | 1 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.02.2000 |
5. | CHLEBIEJ Ivo | 2 | PIAST GLIWICE | 04.06.2001 |
6. | JENDRUSZ Marcin | 12 | AKS MIKOŁÓW | 02.05.2001 |
7. | Huwer Kamil | 9 | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
8. | MARCOL Maciej | 21 | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
9. | Krupa Kacper | 19 | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 |
10. | HUSENICA Matej | 23 | ||
11. | SZURLEJ Bartłomiej | 3 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
12. | KOZIEŁ Cyprian | 8 | PKS MILENIUM SKAWINA | 11.09.2000 |
13. | STOLARSKI Mateusz | 13 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2001 |
14. | BIAŁAS Maciej | 4 | RMKS RYBNIK | 08.12.2000 |
15. | GŁOWACKI Mikołaj | 14 | PIAST GLIWICE | 18.09.2000 |
16. | PIŁAT Mateusz | 7 | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
17. | MUSIOLIK Bartłomiej | 17 | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
18. | PODOLSKI Piotr | 16 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 30.05.2001 |
19. | RADZIWIŁŁ Dominik | 23 | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2001 |
20. | DUDA Gaweł | 15 | AZS AWF KATOWICE | 16.07.2001 |
21. | NOGANOWICZ Karol | 5 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
22. | Rachwalik Michał | 6 | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 | zakwalifikowano |
2. | BIAŁAS Maciej | RMKS RYBNIK | 08.12.2000 | zakwalifikowano |
3. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 | zakwalifikowano |
4. | KOTULSKI Przemysław | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.02.2000 | zakwalifikowano |
5. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 | zakwalifikowano |
6. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 | zakwalifikowano |
7. | CHLEBIEJ Ivo | PIAST GLIWICE | 04.06.2001 | zakwalifikowano |
8. | STOLARSKI Mateusz | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2001 | zakwalifikowano |
9. | GŁOWACKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 18.09.2000 | zakwalifikowano |
10. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 | zakwalifikowano |
11. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 | zakwalifikowano |
12. | PODOLSKI Piotr | T.S. WISŁA KRAKÓW | 30.05.2001 | zakwalifikowano |
13. | DUDA Gaweł | AZS AWF KATOWICE | 16.07.2001 | zakwalifikowano |
14. | KIEDROWSKI Rafał | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 09.02.2000 | zakwalifikowano |
15. | KOZIEŁ Cyprian | PKS MILENIUM SKAWINA | 11.09.2000 | zakwalifikowano |
16. | Krupa Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 | zakwalifikowano |
17. | JENDRUSZ Marcin | AKS MIKOŁÓW | 02.05.2001 | zakwalifikowano |
18. | HUSENICA Matej | zakwalifikowano | ||
19. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 | zakwalifikowano |
20. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 | zakwalifikowano |
21. | KOZŁOWSKI Filip | AZS AWF KATOWICE | 28.12.2001 | zakwalifikowano |
22. | RADZIWIŁŁ Dominik | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BIAŁAS Maciej | RMKS RYBNIK | 08.12.2000 |
2. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
3. | KIEDROWSKI Rafał | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 09.02.2000 |
3. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
5. | KOTULSKI Przemysław | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.02.2000 |
6. | CHLEBIEJ Ivo | PIAST GLIWICE | 04.06.2001 |
7. | GŁOWACKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 18.09.2000 |
8. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
9. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
10. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
11. | STOLARSKI Mateusz | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2001 |
12. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
13. | PODOLSKI Piotr | T.S. WISŁA KRAKÓW | 30.05.2001 |
14. | DUDA Gaweł | AZS AWF KATOWICE | 16.07.2001 |
15. | KOZIEŁ Cyprian | PKS MILENIUM SKAWINA | 11.09.2000 |
16. | JENDRUSZ Marcin | AKS MIKOŁÓW | 02.05.2001 |
17. | Krupa Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 |
18. | HUSENICA Matej | ||
19. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
20. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
21. | KOZŁOWSKI Filip | AZS AWF KATOWICE | 28.12.2001 |
22. | RADZIWIŁŁ Dominik | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2001 |