Nazwa: O Puchar Prezesa KKSz Konin
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 13.04.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ŁĘTOWSKI Kacper | 24 | KKSZ KONIN | 09.11.2001 |
2. | Sosulski Piotr | 3 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 |
3. | KĘDZIERSKI Filip | 53 | KKSZ KONIN | 03.07.2002 |
4. | CHWALCZYK Jan | 40 | AZS AWF WARSZAWA | 02.12.2002 |
5. | Czajkowski Ksawery | 14 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 11.10.2001 |
6. | KLUGE Bartłomiej | 27 | DRAGON ŁÓDŹ | 15.05.2001 |
7. | WEISS Marek | 45 | KKSZ KONIN | 10.05.2001 |
8. | GÓRSKI Mikołaj | 13 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.09.2000 |
9. | Szreder Michał | 30 | KKSZ KONIN | 04.10.2001 |
10. | SYKULSKI Wiktor | 51 | DRAGON ŁÓDŹ | 05.03.2002 |
11. | JURKIEWICZ Mikołaj | 22 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 26.11.2001 |
12. | BATOGOWSKI Michał | 4 | KS KARABELA | 27.03.2000 |
13. | WASZAK Krystian | 11 | KKSZ KONIN | 15.01.2000 |
14. | Szczepanik Piotr | 5 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 |
15. | ŚCIBOR Mateusz | 32 | KKSZ KONIN | 24.06.2002 |
16. | RUSZCZYK Bartosz | 41 | DRAGON ŁÓDŹ | 04.10.2002 |
17. | NOWAK Kacper | 46 | UKS SZABLA BRZOZA | 29.01.2002 |
18. | DŁUŻNIEWSKI Jędrzej | 32 | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.2000 |
19. | SIEKIERSKI Oskar | 42 | KKSZ KONIN | 22.09.2000 |
20. | ORLOF Antek | 51 | AZS AWF WARSZAWA | 18.12.2002 |
21. | BRZOSTOWSKI Aleksander | 44 | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2002 |
22. | PTAK Krystian | 11 | KKSZ KONIN | 14.07.2000 |
23. | PLOSKA Jan | 20 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 16.08.2001 |
24. | KAMROWSKI Patryk | 54 | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.2000 |
25. | Broniszewski Jakub | 2 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.05.2001 |
26. | Stasiak Olaf | 48 | KKSZ KONIN | 18.07.2002 |
27. | TYPA Wiktor | 43 | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.12.2002 |
28. | BANASZKIEWICZ Jan | 35 | AZS AWF WARSZAWA | 10.03.2001 |
29. | WOJTASIK Szymon | 6 | KKSZ KONIN | 27.06.2000 |
30. | CZARNECKI Michał | 29 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 08.02.2001 |
31. | KOPTAS Krzysztof | 9 | DRAGON ŁÓDŹ | 12.06.2000 |
32. | JAROSZEWICZ Michał | 56 | UKS SZABLA BRZOZA | 14.02.2002 |
33. | OWCZARSKI Antoni | 49 | DRAGON ŁÓDŹ | 24.07.2001 |
34. | KOWALSKI Jakub | 1 | KKSZ KONIN | 25.04.2000 |
35. | KUĆ Janusz | 25 | DRAGON ŁÓDŹ | 13.01.2000 |
36. | LICHENIAK Maciej | 26 | KKSZ KONIN | 06.11.2001 |
37. | SEWERYNEK Konrad | 36 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 26.02.2001 |
38. | Gałecki Rafał | 28 | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
39. | JAMRÓZ Szymon | 7 | KKSZ KONIN | 23.10.2000 |
40. | RUTKA Patryk | 31 | DRAGON ŁÓDŹ | 22.11.2001 |
41. | PŁOCHARSKI Jakub | 55 | KKSZ KONIN | 11.02.2000 |
42. | RYCZKOWSKI Michał | 10 | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 |
43. | ZIOMEK Robert | 38 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 |
44. | NARKIEWICZ Kacper | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 01.02.2000 |
45. | GRUSZCZYŃSKI Adam | 37 | KKSZ KONIN | 09.12.2000 |
46. | MACIASZEK Daniel | 18 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 22.05.2001 |
47. | BIELAWSKI Maciej | 23 | DRAGON ŁÓDŹ | 24.10.2000 |
48. | HADAJ BAHIR Djamel | 47 | KKSZ KONIN | 20.12.2000 |
49. | Lipiński Marcin | 16 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 |
50. | WOŹNIAK Dominik | 21 | KKSZ KONIN | 13.04.2000 |
51. | Glasner Hubert | 8 | KKSZ KONIN | 18.07.2000 |
52. | TYLA Mikołaj | 15 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 29.07.2001 |
53. | POWĘSKA Łukasz | 34 | KS TEAM STARE MIASTO | 29.08.2000 |
54. | CHOJNACKI Jakub | 39 | KKSZ KONIN | 17.10.2000 |
55. | BAJEK Kacper | 17 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.07.2000 |
56. | PIOTROWSKI Jan | 50 | DRAGON ŁÓDŹ | 10.06.2001 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KOWALSKI Jakub | KKSZ KONIN | 25.04.2000 | zakwalifikowano |
2. | Broniszewski Jakub | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.05.2001 | zakwalifikowano |
3. | Sosulski Piotr | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 | zakwalifikowano |
4. | BATOGOWSKI Michał | KS KARABELA | 27.03.2000 | zakwalifikowano |
5. | Szczepanik Piotr | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 | zakwalifikowano |
6. | WOJTASIK Szymon | KKSZ KONIN | 27.06.2000 | zakwalifikowano |
7. | JAMRÓZ Szymon | KKSZ KONIN | 23.10.2000 | zakwalifikowano |
8. | Glasner Hubert | KKSZ KONIN | 18.07.2000 | zakwalifikowano |
9. | KOPTAS Krzysztof | DRAGON ŁÓDŹ | 12.06.2000 | zakwalifikowano |
10. | RYCZKOWSKI Michał | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 | zakwalifikowano |
11. | PTAK Krystian | KKSZ KONIN | 14.07.2000 | zakwalifikowano |
11. | WASZAK Krystian | KKSZ KONIN | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
13. | GÓRSKI Mikołaj | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.09.2000 | zakwalifikowano |
14. | Czajkowski Ksawery | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 11.10.2001 | zakwalifikowano |
15. | TYLA Mikołaj | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 29.07.2001 | zakwalifikowano |
16. | Lipiński Marcin | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 | zakwalifikowano |
17. | BAJEK Kacper | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.07.2000 | zakwalifikowano |
18. | MACIASZEK Daniel | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 22.05.2001 | zakwalifikowano |
19. | NARKIEWICZ Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 01.02.2000 | zakwalifikowano |
20. | PLOSKA Jan | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 16.08.2001 | zakwalifikowano |
21. | WOŹNIAK Dominik | KKSZ KONIN | 13.04.2000 | zakwalifikowano |
22. | JURKIEWICZ Mikołaj | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 26.11.2001 | zakwalifikowano |
23. | BIELAWSKI Maciej | DRAGON ŁÓDŹ | 24.10.2000 | zakwalifikowano |
24. | ŁĘTOWSKI Kacper | KKSZ KONIN | 09.11.2001 | zakwalifikowano |
25. | KUĆ Janusz | DRAGON ŁÓDŹ | 13.01.2000 | zakwalifikowano |
26. | LICHENIAK Maciej | KKSZ KONIN | 06.11.2001 | zakwalifikowano |
27. | KLUGE Bartłomiej | DRAGON ŁÓDŹ | 15.05.2001 | zakwalifikowano |
28. | Gałecki Rafał | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 | zakwalifikowano |
29. | CZARNECKI Michał | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 08.02.2001 | zakwalifikowano |
30. | Szreder Michał | KKSZ KONIN | 04.10.2001 | zakwalifikowano |
31. | RUTKA Patryk | DRAGON ŁÓDŹ | 22.11.2001 | zakwalifikowano |
32. | DŁUŻNIEWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.2000 | zakwalifikowano |
32. | ŚCIBOR Mateusz | KKSZ KONIN | 24.06.2002 | zakwalifikowano |
34. | POWĘSKA Łukasz | KS TEAM STARE MIASTO | 29.08.2000 | zakwalifikowano |
35. | BANASZKIEWICZ Jan | AZS AWF WARSZAWA | 10.03.2001 | zakwalifikowano |
36. | SEWERYNEK Konrad | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 26.02.2001 | zakwalifikowano |
37. | GRUSZCZYŃSKI Adam | KKSZ KONIN | 09.12.2000 | zakwalifikowano |
38. | ZIOMEK Robert | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 | zakwalifikowano |
39. | CHOJNACKI Jakub | KKSZ KONIN | 17.10.2000 | zakwalifikowano |
40. | CHWALCZYK Jan | AZS AWF WARSZAWA | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
41. | RUSZCZYK Bartosz | DRAGON ŁÓDŹ | 04.10.2002 | zakwalifikowano |
42. | SIEKIERSKI Oskar | KKSZ KONIN | 22.09.2000 | zakwalifikowano |
43. | TYPA Wiktor | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.12.2002 | zakwalifikowano |
44. | BRZOSTOWSKI Aleksander | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2002 | zakwalifikowano |
45. | WEISS Marek | KKSZ KONIN | 10.05.2001 | zakwalifikowano |
46. | NOWAK Kacper | UKS SZABLA BRZOZA | 29.01.2002 | zakwalifikowano |
47. | HADAJ BAHIR Djamel | KKSZ KONIN | 20.12.2000 | zakwalifikowano |
48. | Stasiak Olaf | KKSZ KONIN | 18.07.2002 | zakwalifikowano |
49. | OWCZARSKI Antoni | DRAGON ŁÓDŹ | 24.07.2001 | zakwalifikowano |
50. | PIOTROWSKI Jan | DRAGON ŁÓDŹ | 10.06.2001 | zakwalifikowano |
51. | SYKULSKI Wiktor | DRAGON ŁÓDŹ | 05.03.2002 | zakwalifikowano |
51. | ORLOF Antek | AZS AWF WARSZAWA | 18.12.2002 | zakwalifikowano |
53. | KĘDZIERSKI Filip | KKSZ KONIN | 03.07.2002 | zakwalifikowano |
54. | KAMROWSKI Patryk | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.2000 | zakwalifikowano |
55. | PŁOCHARSKI Jakub | KKSZ KONIN | 11.02.2000 | zakwalifikowano |
56. | JAROSZEWICZ Michał | UKS SZABLA BRZOZA | 14.02.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Sosulski Piotr | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 |
2. | WOJTASIK Szymon | KKSZ KONIN | 27.06.2000 |
3. | KOPTAS Krzysztof | DRAGON ŁÓDŹ | 12.06.2000 |
3. | WOŹNIAK Dominik | KKSZ KONIN | 13.04.2000 |
5. | RYCZKOWSKI Michał | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 |
6. | PTAK Krystian | KKSZ KONIN | 14.07.2000 |
7. | BIELAWSKI Maciej | DRAGON ŁÓDŹ | 24.10.2000 |
8. | KOWALSKI Jakub | KKSZ KONIN | 25.04.2000 |
9. | Broniszewski Jakub | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.05.2001 |
10. | Lipiński Marcin | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 |
11. | DŁUŻNIEWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.2000 |
12. | BATOGOWSKI Michał | KS KARABELA | 27.03.2000 |
13. | Glasner Hubert | KKSZ KONIN | 18.07.2000 |
14. | TYLA Mikołaj | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 29.07.2001 |
15. | Szczepanik Piotr | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 |
16. | SEWERYNEK Konrad | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 26.02.2001 |
17. | WASZAK Krystian | KKSZ KONIN | 15.01.2000 |
18. | JAMRÓZ Szymon | KKSZ KONIN | 23.10.2000 |
19. | NARKIEWICZ Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 01.02.2000 |
20. | BAJEK Kacper | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.07.2000 |
21. | MACIASZEK Daniel | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 22.05.2001 |
22. | CZARNECKI Michał | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 08.02.2001 |
23. | GÓRSKI Mikołaj | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.09.2000 |
24. | SYKULSKI Wiktor | DRAGON ŁÓDŹ | 05.03.2002 |
25. | Czajkowski Ksawery | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 11.10.2001 |
26. | Szreder Michał | KKSZ KONIN | 04.10.2001 |
27. | PLOSKA Jan | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 16.08.2001 |
27. | BANASZKIEWICZ Jan | AZS AWF WARSZAWA | 10.03.2001 |
29. | JURKIEWICZ Mikołaj | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 26.11.2001 |
30. | ZIOMEK Robert | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 |
31. | WEISS Marek | KKSZ KONIN | 10.05.2001 |
32. | BRZOSTOWSKI Aleksander | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2002 |
33. | KLUGE Bartłomiej | DRAGON ŁÓDŹ | 15.05.2001 |
33. | POWĘSKA Łukasz | KS TEAM STARE MIASTO | 29.08.2000 |
35. | ŚCIBOR Mateusz | KKSZ KONIN | 24.06.2002 |
36. | PŁOCHARSKI Jakub | KKSZ KONIN | 11.02.2000 |
37. | GRUSZCZYŃSKI Adam | KKSZ KONIN | 09.12.2000 |
38. | KUĆ Janusz | DRAGON ŁÓDŹ | 13.01.2000 |
39. | Gałecki Rafał | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
40. | TYPA Wiktor | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.12.2002 |
40. | CHOJNACKI Jakub | KKSZ KONIN | 17.10.2000 |
42. | CHWALCZYK Jan | AZS AWF WARSZAWA | 02.12.2002 |
43. | RUSZCZYK Bartosz | DRAGON ŁÓDŹ | 04.10.2002 |
44. | Stasiak Olaf | KKSZ KONIN | 18.07.2002 |
45. | SIEKIERSKI Oskar | KKSZ KONIN | 22.09.2000 |
46. | HADAJ BAHIR Djamel | KKSZ KONIN | 20.12.2000 |
47. | JAROSZEWICZ Michał | UKS SZABLA BRZOZA | 14.02.2002 |
48. | NOWAK Kacper | UKS SZABLA BRZOZA | 29.01.2002 |
49. | RUTKA Patryk | DRAGON ŁÓDŹ | 22.11.2001 |
50. | PIOTROWSKI Jan | DRAGON ŁÓDŹ | 10.06.2001 |
51. | KAMROWSKI Patryk | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.2000 |
52. | OWCZARSKI Antoni | DRAGON ŁÓDŹ | 24.07.2001 |
53. | KĘDZIERSKI Filip | KKSZ KONIN | 03.07.2002 |
53. | ŁĘTOWSKI Kacper | KKSZ KONIN | 09.11.2001 |
55. | LICHENIAK Maciej | KKSZ KONIN | 06.11.2001 |
56. | ORLOF Antek | AZS AWF WARSZAWA | 18.12.2002 |