Turniej

Nazwa: VII Memoriał Jerzego Janikowskiego
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.05.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. MACIEJ KAŹMIERSKI 1 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
2. Michał SAJEWICZ 9 UKS KOSYNIER GLIWICE 17.11.2003
3. Michał PANKIEWICZ 8 PIAST GLIWICE 16.09.2003
4. Antoni WOŁKOW 9 KKS KRAKÓW 15.10.2004
5. Łukasz RZADKOSZ 9 MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2003
6. Jakub CHRZANOWSKI 9 UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
7. Mateusz PUCHAŁA 9 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003
8. Wiktor Wałach 2 AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
9. Jakub SIEJKA 9 AKS MIKOŁÓW 03.11.2004
10. Stanisław KLAMUT 9 MKS GRYF MIELEC 03.01.2004
11. Tomasz GROSZYK 9 UKS TRÓJKA RADLIN 07.01.2003
12. Kajetan JUJKA 9 MUSZKIETER GLIWICE 12.09.2004
13. Jędrzej KRZEMIŃSKI 7 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
14. Stanisław DURLIK 9 KKS KRAKÓW 11.03.2004
15. Wojciech Rzyczniak 9 PIAST GLIWICE 26.05.2004
16. Filip BYTOMSKI 3 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003
17. Krzysztof Domowicz 9 AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
18. Jan SZULC 9 RMKS RYBNIK 11.09.2004
19. Jakub KUREK 9 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
20. Filip SAJDAK 6 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.07.2003
21. Szymon Tarachanowicz 4 MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
22. Kacper Morek 5 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
23. Maksymilian BRZEZINKA 9 PIAST GLIWICE 18.04.2003
24. Filip KOZŁOWSKI 9 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 02.09.2004
25. Mikołaj KOSTKA 9 RMKS RYBNIK 01.12.2004
26. Wojciech ŚMIEJA 9 T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003 zakwalifikowano
2. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
3. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
4. Jędrzej KRZEMIŃSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003 zakwalifikowano
5. Mateusz PUCHAŁA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003 zakwalifikowano
6. Filip BYTOMSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003 zakwalifikowano
7. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003 zakwalifikowano
8. Michał PANKIEWICZ PIAST GLIWICE 16.09.2003 zakwalifikowano
9. Maksymilian BRZEZINKA PIAST GLIWICE 18.04.2003 zakwalifikowano
10. Wojciech ŚMIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003 zakwalifikowano
11. Mikołaj KOSTKA RMKS RYBNIK 01.12.2004 zakwalifikowano
12. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004 zakwalifikowano
13. Antoni WOŁKOW KKS KRAKÓW 15.10.2004 zakwalifikowano
14. Stanisław KLAMUT MKS GRYF MIELEC 03.01.2004 zakwalifikowano
15. Stanisław DURLIK KKS KRAKÓW 11.03.2004 zakwalifikowano
16. Tomasz GROSZYK UKS TRÓJKA RADLIN 07.01.2003 zakwalifikowano
17. Łukasz RZADKOSZ MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2003 zakwalifikowano
18. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 zakwalifikowano
19. Filip SAJDAK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.07.2003 zakwalifikowano
20. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004 zakwalifikowano
21. Jan SZULC RMKS RYBNIK 11.09.2004 zakwalifikowano
22. Filip KOZŁOWSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 02.09.2004 zakwalifikowano
23. Kajetan JUJKA MUSZKIETER GLIWICE 12.09.2004 zakwalifikowano
24. Jakub SIEJKA AKS MIKOŁÓW 03.11.2004 zakwalifikowano
25. Michał SAJEWICZ UKS KOSYNIER GLIWICE 17.11.2003 zakwalifikowano
26. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
2. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
3. Mateusz PUCHAŁA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003
3. Filip BYTOMSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003
5. Jędrzej KRZEMIŃSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
6. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
7. Maksymilian BRZEZINKA PIAST GLIWICE 18.04.2003
8. Stanisław KLAMUT MKS GRYF MIELEC 03.01.2004
9. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
10. Michał PANKIEWICZ PIAST GLIWICE 16.09.2003
11. Wojciech ŚMIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003
12. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
13. Antoni WOŁKOW KKS KRAKÓW 15.10.2004
14. Tomasz GROSZYK UKS TRÓJKA RADLIN 07.01.2003
15. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
16. Filip KOZŁOWSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 02.09.2004
17. Mikołaj KOSTKA RMKS RYBNIK 01.12.2004
18. Stanisław DURLIK KKS KRAKÓW 11.03.2004
19. Łukasz RZADKOSZ MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2003
20. Filip SAJDAK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.07.2003
21. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
22. Jan SZULC RMKS RYBNIK 11.09.2004
23. Kajetan JUJKA MUSZKIETER GLIWICE 12.09.2004
24. Jakub SIEJKA AKS MIKOŁÓW 03.11.2004
25. Michał SAJEWICZ UKS KOSYNIER GLIWICE 17.11.2003
26. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy