Turniej

Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 31.05.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Zuzanna CISOWSKA 33 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
2. Paulina MICHAŁEK 16 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004
3. Antonina LACHMAN 1 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
4. Daniela SZPEJNA 17 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
5. Maja SZATARSKA 14 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
6. Lilia SERAFIN 37 UKS ATENA GDAŃSK 22.07.2003
7. Natalia SZEMPLIŃSKA 2 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
8. Ewa PRZYBYŁ 34 BUDOWLANI TORUŃ 02.03.2004
9. Wiktoria ANDERS 31 WROCŁAWIANIE. 14.01.2003
10. Sonia Turbo 18 MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
11. Oliwia BUCZYŁO 13 UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
12. Dominika PLICHTA 35 UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2004
13. Michalina Daniewska 3 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
14. Natalia Woźniak 19 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
15. Nikola PIOTROWSKA 37 UKS ATENA GDAŃSK 22.10.2003
16. Alicja KISIELEWSKA 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
17. Zofia BAN 4 AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
18. Roksana PAPUŻYŃSKA 20 MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
19. Zuzanna BORKOWSKA 30 KS "ALEX" 02.04.2004
20. Oliwia Dębicka 36 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
21. Malwina KOŁODZIEJCZYK 11 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
22. Julia NAKLICKA 21 MKS KUSY SZCZECIN 20.11.2003
23. Karolina ŻURAWSKA 29 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
24. Barbara WIERZCHOWSKA 5 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
25. Julia FIRCH 37 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.08.2004
26. Karolina LEWANDOWSKA 28 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
27. Marta OKLIŃSKA 6 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
28. Jagoda OLSZÓWKA 15 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
29. Lena JERZ 22 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
30. Amelia OLSZEWSKA 37 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
31. Oliwia ŻELECHOWSKA 7 UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003
32. Agata MIELCAREK 37 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.08.2004
33. Julia SOŁTYS 10 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
34. Klaudia PRAŁAT 23 POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003
35. Katarzyna BEKALARCZYK 24 UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
36. Iga BUDKIEWICZ 37 UKS ATENA GDAŃSK 22.10.2003
37. Laura SZMIT 9 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
38. Ewa ZACHAREWICZ 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
2. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
3. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
4. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
5. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
6. Zuzanna BORKOWSKA KS "ALEX" 02.04.2004 zakwalifikowano
7. Julia SOŁTYS AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano
8. Oliwia BUCZYŁO UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003 zakwalifikowano
9. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
10. Zofia BAN AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003 zakwalifikowano
11. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003 zakwalifikowano
12. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004 zakwalifikowano
13. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004 zakwalifikowano
14. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003 zakwalifikowano
15. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004 zakwalifikowano
16. Julia NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 20.11.2003 zakwalifikowano
17. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 zakwalifikowano
18. Dominika PLICHTA UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2004 zakwalifikowano
19. Paulina MICHAŁEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004 zakwalifikowano
19. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
21. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
22. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
23. Iga BUDKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 22.10.2003 zakwalifikowano
24. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
25. Lilia SERAFIN UKS ATENA GDAŃSK 22.07.2003 zakwalifikowano
26. Oliwia ŻELECHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003 zakwalifikowano
27. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
28. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004 zakwalifikowano
29. Agata MIELCAREK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.08.2004 zakwalifikowano
30. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004 zakwalifikowano
31. Zuzanna CISOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004 zakwalifikowano
32. Klaudia PRAŁAT POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003 zakwalifikowano
33. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003 zakwalifikowano
34. Julia FIRCH UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.08.2004 zakwalifikowano
35. Wiktoria ANDERS WROCŁAWIANIE. 14.01.2003 zakwalifikowano
36. Roksana PAPUŻYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003 zakwalifikowano
37. Nikola PIOTROWSKA UKS ATENA GDAŃSK 22.10.2003 zakwalifikowano
38. Ewa PRZYBYŁ BUDOWLANI TORUŃ 02.03.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Zofia BAN AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
2. Oliwia BUCZYŁO UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
3. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
3. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
5. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
6. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
7. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
8. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
9. Julia SOŁTYS AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
10. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
11. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
12. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
13. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
14. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
15. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
16. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
17. Zuzanna BORKOWSKA KS "ALEX" 02.04.2004
18. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
19. Julia NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 20.11.2003
20. Dominika PLICHTA UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2004
21. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
21. Paulina MICHAŁEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004
23. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
24. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
25. Iga BUDKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 22.10.2003
26. Lilia SERAFIN UKS ATENA GDAŃSK 22.07.2003
27. Oliwia ŻELECHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003
28. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
29. Zuzanna CISOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
30. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
31. Wiktoria ANDERS WROCŁAWIANIE. 14.01.2003
32. Roksana PAPUŻYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
33. Agata MIELCAREK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.08.2004
34. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
35. Klaudia PRAŁAT POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003
36. Julia FIRCH UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.08.2004
37. Nikola PIOTROWSKA UKS ATENA GDAŃSK 22.10.2003
38. Ewa PRZYBYŁ BUDOWLANI TORUŃ 02.03.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy