Turniej

Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 01.06.2014

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. KORZENIEWSKI Stanisław 15 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 04.04.2003
2. Łopatniuk Krzysztof 35 KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004
3. KACZMARCZYK Nikodem 25 UKS ATENA GDAŃSK 31.12.2003
4. KOWALSKI Jakub 14 WROCŁAWIANIE 03.01.2003
5. Frącek Maciej 1 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20.09.2003
6. KANIA Dominik 29 WROCŁAWIANIE 14.11.2004
7. WILKE Oskar 35 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 21.06.2004
8. WOJCIECHOWSKI Igor 31 UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2003
9. Kotek Jakub 18 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
10. CHMIELEWSKI Ryszard 2 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
11. JAKUBOWSKI Adam 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003
12. SREBNIAK Tomasz 12 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 29.01.2003
13. ŚWIĄTEK Kacper 24 UKS ATENA GDAŃSK 18.07.2003
14. SKRZYPKOWSKI Mateusz 35 UKS ATENA GDAŃSK 08.06.2004
15. NIZIO Bartłomiej 3 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
16. Kwiatkowski Mateusz 16 KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003
17. SUCHODOLSKI Wojciech 19 UKS ATENA GDAŃSK 11.03.2003
18. ŻEROMSKI Mateusz 35 UKS ATENA GDAŃSK 08.05.2003
19. ŚWIERZYŃSKI Adam 10 UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003
20. JÓZEFOWSKI Wiktor 4 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 03.06.2003
21. Olszewski Mikołaj 35 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
22. DIERING Bartosz 20 UKS ATENA GDAŃSK 21.11.2003
23. KAŚKÓW Piotr 5 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003
24. PANDER Tymoteusz 11 WROCŁAWIANIE 18.01.2003
25. LESZYŃSKI Karol 26 UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004
26. BUCHOLC Norbert 21 UKS ATENA GDAŃSK 14.03.2003
27. WĄSOWICZ Maksymilian 9 UKS ATENA GDAŃSK 01.07.2003
28. CHTIOUI Adam 6 BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
29. JEZIOREK Oktawiusz 23 UKS-I BOHUN TORUŃ. 08.09.2003
30. LOTYCZ Jan 35 AZS AWF WARSZAWA 11.07.2003
31. KUL Maksymilian 27 UKS ATENA GDAŃSK 07.02.2003
32. PACZYŃSKI Mateusz 17 UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2003
33. CICHOWSKI Jan 35 UKS ATENA GDAŃSK 17.11.2003
34. Tomeczek Kamil 22 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
35. SZENK Iwo 8 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.06.2003
36. SURMA Jakub 7 AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. CHTIOUI Adam BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003 zakwalifikowano
2. JAKUBOWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003 zakwalifikowano
3. KAŚKÓW Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003 zakwalifikowano
4. Frącek Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20.09.2003 zakwalifikowano
5. SREBNIAK Tomasz WKS KOLEJARZ WROCŁAW 29.01.2003 zakwalifikowano
6. SURMA Jakub AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003 zakwalifikowano
7. PACZYŃSKI Mateusz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2003 zakwalifikowano
8. CHMIELEWSKI Ryszard MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
9. SZENK Iwo WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.06.2003 zakwalifikowano
10. ŚWIERZYŃSKI Adam UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003 zakwalifikowano
11. SUCHODOLSKI Wojciech UKS ATENA GDAŃSK 11.03.2003 zakwalifikowano
12. WĄSOWICZ Maksymilian UKS ATENA GDAŃSK 01.07.2003 zakwalifikowano
13. Kwiatkowski Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003 zakwalifikowano
14. KORZENIEWSKI Stanisław FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 04.04.2003 zakwalifikowano
15. ŚWIĄTEK Kacper UKS ATENA GDAŃSK 18.07.2003 zakwalifikowano
16. NIZIO Bartłomiej MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
17. KACZMARCZYK Nikodem UKS ATENA GDAŃSK 31.12.2003 zakwalifikowano
18. JÓZEFOWSKI Wiktor WKS KOLEJARZ WROCŁAW 03.06.2003 zakwalifikowano
19. LESZYŃSKI Karol UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004 zakwalifikowano
20. PANDER Tymoteusz WROCŁAWIANIE 18.01.2003 zakwalifikowano
21. DIERING Bartosz UKS ATENA GDAŃSK 21.11.2003 zakwalifikowano
22. ŻEROMSKI Mateusz UKS ATENA GDAŃSK 08.05.2003 zakwalifikowano
23. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004 zakwalifikowano
24. BUCHOLC Norbert UKS ATENA GDAŃSK 14.03.2003 zakwalifikowano
24. KOWALSKI Jakub WROCŁAWIANIE 03.01.2003 zakwalifikowano
26. Łopatniuk Krzysztof KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004 zakwalifikowano
27. LOTYCZ Jan AZS AWF WARSZAWA 11.07.2003 zakwalifikowano
28. JEZIOREK Oktawiusz UKS-I BOHUN TORUŃ. 08.09.2003 zakwalifikowano
29. WOJCIECHOWSKI Igor UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2003 zakwalifikowano
30. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
31. KANIA Dominik WROCŁAWIANIE 14.11.2004 zakwalifikowano
32. WILKE Oskar FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 21.06.2004 zakwalifikowano
33. KUL Maksymilian UKS ATENA GDAŃSK 07.02.2003 zakwalifikowano
34. SKRZYPKOWSKI Mateusz UKS ATENA GDAŃSK 08.06.2004 zakwalifikowano
35. CICHOWSKI Jan UKS ATENA GDAŃSK 17.11.2003 zakwalifikowano
36. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. CHMIELEWSKI Ryszard MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
2. JAKUBOWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003
3. KAŚKÓW Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003
3. Frącek Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20.09.2003
5. SURMA Jakub AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
6. ŚWIERZYŃSKI Adam UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003
7. WĄSOWICZ Maksymilian UKS ATENA GDAŃSK 01.07.2003
8. NIZIO Bartłomiej MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
9. CHTIOUI Adam BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
10. SREBNIAK Tomasz WKS KOLEJARZ WROCŁAW 29.01.2003
11. PACZYŃSKI Mateusz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2003
12. SUCHODOLSKI Wojciech UKS ATENA GDAŃSK 11.03.2003
13. Kwiatkowski Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003
14. ŚWIĄTEK Kacper UKS ATENA GDAŃSK 18.07.2003
15. LESZYŃSKI Karol UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004
16. KOWALSKI Jakub WROCŁAWIANIE 03.01.2003
17. SZENK Iwo WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.06.2003
18. KORZENIEWSKI Stanisław FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 04.04.2003
19. KACZMARCZYK Nikodem UKS ATENA GDAŃSK 31.12.2003
20. JÓZEFOWSKI Wiktor WKS KOLEJARZ WROCŁAW 03.06.2003
21. PANDER Tymoteusz WROCŁAWIANIE 18.01.2003
22. DIERING Bartosz UKS ATENA GDAŃSK 21.11.2003
23. ŻEROMSKI Mateusz UKS ATENA GDAŃSK 08.05.2003
24. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
25. BUCHOLC Norbert UKS ATENA GDAŃSK 14.03.2003
26. Łopatniuk Krzysztof KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004
27. LOTYCZ Jan AZS AWF WARSZAWA 11.07.2003
28. JEZIOREK Oktawiusz UKS-I BOHUN TORUŃ. 08.09.2003
29. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
30. KANIA Dominik WROCŁAWIANIE 14.11.2004
31. WILKE Oskar FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 21.06.2004
32. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
33. WOJCIECHOWSKI Igor UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2003
34. KUL Maksymilian UKS ATENA GDAŃSK 07.02.2003
35. SKRZYPKOWSKI Mateusz UKS ATENA GDAŃSK 08.06.2004
36. CICHOWSKI Jan UKS ATENA GDAŃSK 17.11.2003

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content