Turniej

Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 31.05.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Pola STEINBORN 24 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.12.2001
2. Marcelina LAMENT 13 UKS ATENA GDAŃSK 23.08.2001
3. Karolina ŚNIAROWSKA 1 AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001
4. Karolina Wasilczuk 25 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
5. Aleksandra WIECZOREK 12 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
6. Katarzyna TURKIEWICZ 2 WROCŁAWIANIE. 11.01.2001
7. Marta PLUTA 29 UKS ATENA GDAŃSK 04.10.2002
8. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA 10 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
9. Katarzyna WINIARSKA 14 UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001
10. Emilia Kręc 27 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002
11. Julia RYGUS 23 POLONIA 1912 LESZNO 21.04.2001
12. Julia BESSMAN 11 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
13. Alicja ZAKRZEWSKA 29 UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2002
14. Hanna TROJANOWSKA 26 WROCŁAWIANIE. 02.10.2001
15. Aleksandra NAPIERKOWSKA 20 AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002
16. Zofia Brzezińska 15 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002
17. Hanna DZIWOSZ 3 MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
18. Marta GRZELCZYK 29 UKS-I BOHUN TORUŃ. 10.06.2002
19. Natalia KOSTERA 9 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002
20. Emilia KOŁYSZKO 22 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.02.2002
21. Zuzanna JÓŹWIAK 16 AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
22. Magdalena ŁAWSKA 4 WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
23. Karolina MURAWSKA 8 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
24. Patrycja BYZEWSKA 17 UKS ATENA GDAŃSK 24.01.2001
25. Dominika TOMASZEWSKA 5 AZS AWF POZNAŃ 31.05.2001
26. Magda RÓŻYCKA 21 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.01.2001
27. Paulina ZARZYCKA 29 WROCŁAWIANIE. 02.06.2001
28. Kaja Jabłonowska 18 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
29. Andżelika FIGLER 7 AZS AWF POZNAŃ 31.10.2001
30. Zuzanna WYWIAŁ 19 WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
31. Sandra TULEWICZ 6 POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001
32. Natalia PANCER 29 UKS ATENA GDAŃSK 04.07.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Andżelika FIGLER AZS AWF POZNAŃ 31.10.2001 zakwalifikowano
2. Natalia KOSTERA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002 zakwalifikowano
3. Dominika TOMASZEWSKA AZS AWF POZNAŃ 31.05.2001 zakwalifikowano
4. Katarzyna TURKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.01.2001 zakwalifikowano
5. Marcelina LAMENT UKS ATENA GDAŃSK 23.08.2001 zakwalifikowano
6. Katarzyna WINIARSKA UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001 zakwalifikowano
7. Zofia Brzezińska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002 zakwalifikowano
8. Alicja ZAKRZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2002 zakwalifikowano
9. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001 zakwalifikowano
10. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
11. Karolina ŚNIAROWSKA AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001 zakwalifikowano
12. Pola STEINBORN UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.12.2001 zakwalifikowano
13. Sandra TULEWICZ POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001 zakwalifikowano
14. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002 zakwalifikowano
15. Aleksandra NAPIERKOWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002 zakwalifikowano
16. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002 zakwalifikowano
17. Natalia PANCER UKS ATENA GDAŃSK 04.07.2001 zakwalifikowano
18. Patrycja BYZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 24.01.2001 zakwalifikowano
19. Zuzanna JÓŹWIAK AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002 zakwalifikowano
20. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
21. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002 zakwalifikowano
22. Hanna DZIWOSZ MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001 zakwalifikowano
23. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
24. Julia RYGUS POLONIA 1912 LESZNO 21.04.2001 zakwalifikowano
25. Emilia KOŁYSZKO WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.02.2002 zakwalifikowano
26. Magda RÓŻYCKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.01.2001 zakwalifikowano
27. Julia BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001 zakwalifikowano
28. Emilia Kręc WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002 zakwalifikowano
29. Marta PLUTA UKS ATENA GDAŃSK 04.10.2002 zakwalifikowano
30. Hanna TROJANOWSKA WROCŁAWIANIE. 02.10.2001 zakwalifikowano
31. Paulina ZARZYCKA WROCŁAWIANIE. 02.06.2001 zakwalifikowano
32. Marta GRZELCZYK UKS-I BOHUN TORUŃ. 10.06.2002 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Karolina ŚNIAROWSKA AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001
2. Katarzyna TURKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.01.2001
3. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
3. Alicja ZAKRZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2002
5. Andżelika FIGLER AZS AWF POZNAŃ 31.10.2001
6. Natalia KOSTERA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002
7. Zuzanna JÓŹWIAK AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
8. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
9. Dominika TOMASZEWSKA AZS AWF POZNAŃ 31.05.2001
10. Marcelina LAMENT UKS ATENA GDAŃSK 23.08.2001
11. Katarzyna WINIARSKA UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001
12. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
13. Sandra TULEWICZ POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001
14. Aleksandra NAPIERKOWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002
15. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
16. Magda RÓŻYCKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.01.2001
17. Zofia Brzezińska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002
18. Pola STEINBORN UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.12.2001
19. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
20. Natalia PANCER UKS ATENA GDAŃSK 04.07.2001
21. Patrycja BYZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 24.01.2001
22. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
23. Hanna DZIWOSZ MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
24. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
25. Julia RYGUS POLONIA 1912 LESZNO 21.04.2001
26. Emilia KOŁYSZKO WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.02.2002
27. Julia BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
28. Emilia Kręc WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002
29. Marta PLUTA UKS ATENA GDAŃSK 04.10.2002
30. Hanna TROJANOWSKA WROCŁAWIANIE. 02.10.2001
31. Paulina ZARZYCKA WROCŁAWIANIE. 02.06.2001
32. Marta GRZELCZYK UKS-I BOHUN TORUŃ. 10.06.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy