Turniej

Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 01.06.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Paweł BOROWIEC 31 UKS ATENA GDAŃSK 13.01.2002
2. Stanisław KRAJEWSKI 12 UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2001
3. Alan Pawski 31 AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
4. Filip KOGUC 13 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002
5. Maciej Bem 1 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
6. Jakub Dołżycki 2 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
7. Ignacy LUDKIEWICZ 31 UKS ATENA GDAŃSK 22.08.2002
8. Dawid GERASIK 22 UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2001
9. Jeremi Berestek 11 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
10. Mateusz Biedrzycki 15 AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
11. Igor BOŁDZIŁO 26 KU AZS-UAM POZNAŃ. 25.02.2002
12. Rafał JANCZUKOWICZ 14 UKS ATENA GDAŃSK 22.01.2002
13. Filip BOBRAS 22 UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2002
14. Mateusz Bołąkowski 3 MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
15. Teodor Surowiak 27 AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
16. Marcin FILIKS 28 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 08.04.2001
17. Antoni ZUZAŃSKI 9 UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2001
18. Olaf Wiśnik 21 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
19. Iwo CZERWIŃSKI 16 AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002
20. Jan BRZEZIŃSKI 4 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001
21. Jakub PAŁASZ 19 UKS ATENA GDAŃSK 13.05.2001
22. Franciszek CZAJA 8 AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001
23. Hubert Szymański 5 MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
24. Franciszek NOWAK 29 IKS WARSZAWA 20.03.2001
25. Szymon MLICKI 17 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
26. Wojciech POLIDOWSKI 20 UKS ATENA GDAŃSK 03.08.2002
27. Michał PLENIKOWSKI 31 UKS ATENA GDAŃSK 22.03.2002
28. Adam PODRALSKI 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
29. Kacper HAŁADUDA 18 MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
30. Miłosz PIOTROWSKI 7 BUDOWLANI TORUŃ 21.01.2001
31. Szymon Pichłacz 30 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
2. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
3. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002 zakwalifikowano
4. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001 zakwalifikowano
5. Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001 zakwalifikowano
6. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002 zakwalifikowano
7. Marcin FILIKS KS AZS AWFIS GDAŃSK. 08.04.2001 zakwalifikowano
8. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002 zakwalifikowano
9. Rafał JANCZUKOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 22.01.2002 zakwalifikowano
10. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001 zakwalifikowano
11. Franciszek NOWAK IKS WARSZAWA 20.03.2001 zakwalifikowano
12. Stanisław KRAJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2001 zakwalifikowano
13. Filip KOGUC UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002 zakwalifikowano
13. Franciszek CZAJA AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001 zakwalifikowano
15. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002 zakwalifikowano
16. Wojciech POLIDOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 03.08.2002 zakwalifikowano
17. Filip BOBRAS UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2002 zakwalifikowano
18. Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002 zakwalifikowano
19. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002 zakwalifikowano
20. Dawid GERASIK UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2001 zakwalifikowano
20. Iwo CZERWIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002 zakwalifikowano
22. Paweł BOROWIEC UKS ATENA GDAŃSK 13.01.2002 zakwalifikowano
24. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
25. Antoni ZUZAŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2001 zakwalifikowano
26. Miłosz PIOTROWSKI BUDOWLANI TORUŃ 21.01.2001 zakwalifikowano
27. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano
28. Igor BOŁDZIŁO KU AZS-UAM POZNAŃ. 25.02.2002 zakwalifikowano
29. Jakub PAŁASZ UKS ATENA GDAŃSK 13.05.2001 zakwalifikowano
30. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002 zakwalifikowano
31. Michał PLENIKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 22.03.2002 zakwalifikowano
32. Ignacy LUDKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 22.08.2002 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
2. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
3. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
3. Marcin FILIKS KS AZS AWFIS GDAŃSK. 08.04.2001
5. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
6. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
7. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
8. Stanisław KRAJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2001
9. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
10. Franciszek CZAJA AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001
11. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
12. Filip BOBRAS UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2002
13. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
15. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
16. Igor BOŁDZIŁO KU AZS-UAM POZNAŃ. 25.02.2002
17. Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001
18. Rafał JANCZUKOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 22.01.2002
19. Franciszek NOWAK IKS WARSZAWA 20.03.2001
20. Filip KOGUC UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002
21. Wojciech POLIDOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 03.08.2002
22. Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
23. Iwo CZERWIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002
23. Dawid GERASIK UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2001
25. Paweł BOROWIEC UKS ATENA GDAŃSK 13.01.2002
26. Antoni ZUZAŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2001
27. Miłosz PIOTROWSKI BUDOWLANI TORUŃ 21.01.2001
28. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
29. Jakub PAŁASZ UKS ATENA GDAŃSK 13.05.2001
30. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
31. Michał PLENIKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 22.03.2002
32. Ignacy LUDKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 22.08.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy