Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 14.06.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | JOTEL Patrycja | 12 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 11.08.2000 |
2. | Rowińska Emilia | 29 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
3. | Kurzyna Urszula | 2 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
4. | NOWICKA Małgorzata | 23 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 |
5. | Okine Marta | 4 | KS KARABELA | 08.11.2000 |
6. | Szulc Barbara | 15 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 |
7. | KOŁTOŃ Konstancja | 27 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.08.2001 |
8. | Borkowska Weronika | 30 | KS KARABELA | 09.10.2001 |
9. | TURAŁA Aleksandra | 22 | DRAGON ŁÓDŹ | 15.12.2000 |
10. | KACZMARCZYK Julia | 25 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 30.10.2001 |
11. | Cieślar Zuzanna | 13 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
12. | MIKOŁAJCZYK Zuzanna | 33 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 09.07.2000 |
13. | ZIOMEK Marta | 9 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 |
14. | Seredyńska Blanka | 14 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 |
15. | PAJĄK Julia | 40 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 17.09.2001 |
16. | ZAWODNIAK Małgorzata | 3 | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
17. | Gałecka Natalia | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
18. | Mieczkowska Gabriela | 9 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 |
19. | Cieślar Julia | 32 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
20. | PRZYBYLSKA Wiktoria | 26 | KKSZ KONIN | 07.07.2000 |
21. | GWARDYŚ Emilia | 11 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 13.11.2001 |
22. | RUTECKA Nikola | 41 | KKSZ KONIN | 18.04.2000 |
23. | JAKIMOWICZ Marta | 17 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 09.01.2001 |
24. | ROMAŃCZYK Aleksandra | 1 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
25. | ŚWIERC Zuzanna | 18 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.01.2002 |
26. | PAWŁOWSKA Nicola | 28 | DRAGON ŁÓDŹ | 26.05.2001 |
27. | STRZYCZKOWSKA Magdalena | 6 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 21.04.2000 |
28. | Bartosz Roksana | 8 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
29. | OUDEJANS Maria | 35 | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 |
30. | GĄDZIK Karolina | 15 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 |
31. | NOWICKA Aleksandra | 21 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 12.10.2001 |
32. | GORGOLEWSKA Marta | 6 | KKSZ KONIN | 15.10.2000 |
33. | WYSZKOWSKA Maja | 4 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.05.2000 |
34. | SKOWROŃSKA Jagoda | 36 | AZS AWF WARSZAWA | 22.08.2002 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 | zakwalifikowano |
2. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 | zakwalifikowano |
3. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 | zakwalifikowano |
4. | WYSZKOWSKA Maja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.05.2000 | zakwalifikowano |
4. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
6. | GORGOLEWSKA Marta | KKSZ KONIN | 15.10.2000 | zakwalifikowano |
6. | STRZYCZKOWSKA Magdalena | MUKS VICTOR WARSZAWA | 21.04.2000 | zakwalifikowano |
8. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 | zakwalifikowano |
9. | Mieczkowska Gabriela | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 | zakwalifikowano |
9. | ZIOMEK Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 | zakwalifikowano |
11. | GWARDYŚ Emilia | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 13.11.2001 | zakwalifikowano |
12. | JOTEL Patrycja | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 11.08.2000 | zakwalifikowano |
13. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
14. | Seredyńska Blanka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 | zakwalifikowano |
15. | GĄDZIK Karolina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 | zakwalifikowano |
15. | Szulc Barbara | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 | zakwalifikowano |
17. | JAKIMOWICZ Marta | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 09.01.2001 | zakwalifikowano |
18. | ŚWIERC Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.01.2002 | zakwalifikowano |
21. | NOWICKA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 12.10.2001 | zakwalifikowano |
22. | TURAŁA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 15.12.2000 | zakwalifikowano |
23. | NOWICKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 | zakwalifikowano |
24. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 | zakwalifikowano |
25. | KACZMARCZYK Julia | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 30.10.2001 | zakwalifikowano |
26. | PRZYBYLSKA Wiktoria | KKSZ KONIN | 07.07.2000 | zakwalifikowano |
27. | KOŁTOŃ Konstancja | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.08.2001 | zakwalifikowano |
28. | PAWŁOWSKA Nicola | DRAGON ŁÓDŹ | 26.05.2001 | zakwalifikowano |
29. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 | zakwalifikowano |
30. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 | zakwalifikowano |
32. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 | zakwalifikowano |
33. | MIKOŁAJCZYK Zuzanna | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 09.07.2000 | zakwalifikowano |
35. | OUDEJANS Maria | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
36. | SKOWROŃSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 22.08.2002 | zakwalifikowano |
40. | PAJĄK Julia | O.Ś. AZS POZNAŃ | 17.09.2001 | zakwalifikowano |
41. | RUTECKA Nikola | KKSZ KONIN | 18.04.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
2. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
3. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 |
3. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
5. | WYSZKOWSKA Maja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.05.2000 |
6. | GORGOLEWSKA Marta | KKSZ KONIN | 15.10.2000 |
7. | JAKIMOWICZ Marta | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 09.01.2001 |
8. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
9. | Mieczkowska Gabriela | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 |
10. | Seredyńska Blanka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 |
11. | STRZYCZKOWSKA Magdalena | MUKS VICTOR WARSZAWA | 21.04.2000 |
12. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
13. | GĄDZIK Karolina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 |
14. | ZIOMEK Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 |
15. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
16. | GWARDYŚ Emilia | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 13.11.2001 |
17. | JOTEL Patrycja | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 11.08.2000 |
18. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
19. | NOWICKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 |
20. | PRZYBYLSKA Wiktoria | KKSZ KONIN | 07.07.2000 |
21. | NOWICKA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 12.10.2001 |
22. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
23. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 |
24. | MIKOŁAJCZYK Zuzanna | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 09.07.2000 |
25. | OUDEJANS Maria | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 |
26. | PAWŁOWSKA Nicola | DRAGON ŁÓDŹ | 26.05.2001 |
26. | RUTECKA Nikola | KKSZ KONIN | 18.04.2000 |
28. | Szulc Barbara | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 |
29. | TURAŁA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 15.12.2000 |
30. | KOŁTOŃ Konstancja | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.08.2001 |
31. | KACZMARCZYK Julia | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 30.10.2001 |
32. | ŚWIERC Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.01.2002 |
33. | PAJĄK Julia | O.Ś. AZS POZNAŃ | 17.09.2001 |
34. | SKOWROŃSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 22.08.2002 |