Nazwa: V Turniej \"Otwarte Mistrzostwa Gdańska we florecie\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.05.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | JAKUBOWSKI Adam | 22 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
2. | KORZENIEWSKI Stanisław | 11 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 |
3. | CHTIOUI Adam | 1 | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
4. | ŚWIERZYŃSKI Adam | 7 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 |
5. | TUSZKOWSKI Miłosz | 18 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2003 |
6. | SURMA Jakub | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
7. | SŁOMIŃSKI Kacper | 12 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
8. | Mach Oskar | 26 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 |
9. | ŻEROMSKI Mateusz | 24 | UKS ATENA GDAŃSK | 08.05.2003 |
10. | Olszewski Mikołaj | 21 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
11. | DIERING Bartosz | 10 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.11.2003 |
12. | GRUŻEWSKI Marcel | 20 | UKS ATENA GDAŃSK | 03.12.2003 |
13. | KAŚKÓW Piotr | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
14. | SUCHODOLSKI Wojciech | 25 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 |
15. | JEZIERSKI Piotr | 9 | AZS AWF WARSZAWA | 15.12.2003 |
16. | ŚWIĄTEK Kacper | 13 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.07.2003 |
17. | CICHOWSKI Jan | 16 | UKS ATENA GDAŃSK | 17.11.2003 |
18. | ŚCIBIWOŁK Piotr | 22 | UKS ATENA GDAŃSK | 28.11.2003 |
19. | Łopatniuk Krzysztof | 26 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
20. | WĄSOWICZ Maksymilian | 4 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.07.2003 |
21. | SKRZYPKOWSKI Mateusz | 26 | UKS ATENA GDAŃSK | 08.06.2004 |
22. | BUCHOLC Norbert | 15 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.03.2003 |
23. | WILKE Oskar | 26 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.06.2004 |
24. | LIJEWSKI Wiktor | 18 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.02.2003 |
25. | Kwiatkowski Mateusz | 5 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 | zakwalifikowano |
2. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
3. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 | zakwalifikowano |
4. | ŚWIERZYŃSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 | zakwalifikowano |
5. | KORZENIEWSKI Stanisław | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
6. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 | zakwalifikowano |
7. | ŻEROMSKI Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 08.05.2003 | zakwalifikowano |
8. | WĄSOWICZ Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 01.07.2003 | zakwalifikowano |
9. | DIERING Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 21.11.2003 | zakwalifikowano |
10. | JEZIERSKI Piotr | AZS AWF WARSZAWA | 15.12.2003 | zakwalifikowano |
11. | LIJEWSKI Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 18.02.2003 | zakwalifikowano |
12. | SUCHODOLSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 | zakwalifikowano |
13. | SKRZYPKOWSKI Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 08.06.2004 | zakwalifikowano |
14. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 | zakwalifikowano |
15. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 | zakwalifikowano |
16. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
17. | GRUŻEWSKI Marcel | UKS ATENA GDAŃSK | 03.12.2003 | zakwalifikowano |
18. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
18. | BUCHOLC Norbert | UKS ATENA GDAŃSK | 14.03.2003 | zakwalifikowano |
20. | ŚWIĄTEK Kacper | UKS ATENA GDAŃSK | 18.07.2003 | zakwalifikowano |
21. | CICHOWSKI Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 17.11.2003 | zakwalifikowano |
22. | WILKE Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.06.2004 | zakwalifikowano |
23. | TUSZKOWSKI Miłosz | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2003 | zakwalifikowano |
24. | Mach Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 | zakwalifikowano |
25. | ŚCIBIWOŁK Piotr | UKS ATENA GDAŃSK | 28.11.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | WĄSOWICZ Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 01.07.2003 |
2. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
3. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
3. | ŚWIERZYŃSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 |
5. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
6. | KORZENIEWSKI Stanisław | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 |
7. | JEZIERSKI Piotr | AZS AWF WARSZAWA | 15.12.2003 |
8. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
9. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
10. | ŻEROMSKI Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 08.05.2003 |
11. | LIJEWSKI Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 18.02.2003 |
12. | SUCHODOLSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 |
13. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
14. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
15. | ŚWIĄTEK Kacper | UKS ATENA GDAŃSK | 18.07.2003 |
16. | Mach Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 |
17. | DIERING Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 21.11.2003 |
18. | SKRZYPKOWSKI Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 08.06.2004 |
19. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
20. | GRUŻEWSKI Marcel | UKS ATENA GDAŃSK | 03.12.2003 |
21. | BUCHOLC Norbert | UKS ATENA GDAŃSK | 14.03.2003 |
22. | CICHOWSKI Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 17.11.2003 |
23. | WILKE Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.06.2004 |
24. | TUSZKOWSKI Miłosz | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2003 |
25. | ŚCIBIWOŁK Piotr | UKS ATENA GDAŃSK | 28.11.2003 |