Nazwa: V Turniej \"Otwarte Mistrzostwa Gdańska we florecie\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.05.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | JANIK Julia | 18 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.03.2000 |
2. | GABRIEL Aniela | 6 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.08.2001 |
3. | SZABELSKA Oliwia | 10 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
4. | PALUCH Aleksandra | 17 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.05.2000 |
5. | MURAWSKA Karolina | 1 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
6. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | 15 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 |
7. | Kluszczyńska Sandra | 8 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 |
8. | Rogóż Alicja | 22 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 |
9. | Włosińska Julia | 11 | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
10. | ROMPCZYK Zuzanna | 16 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 |
11. | WINIARSKA Katarzyna | 3 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
12. | PLUTA Marta | 24 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.10.2002 |
13. | OGAR Marina | 23 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.05.2000 |
14. | KOZŁOWSKA Alicja | 12 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
15. | BORKOWSKA Anna | 14 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 |
16. | ARCISZEWSKA Oliwia | 7 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 01.04.2001 |
17. | SADOWSKA Jagoda | 20 | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
18. | KĘDZIORA Zofia | 13 | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 |
19. | WYGANOWSKA Anna | 21 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 |
20. | BESSMAN Julia | 4 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
21. | Gondek Natalia | 19 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 | zakwalifikowano |
2. | Rogóż Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 | zakwalifikowano |
3. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
4. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 | zakwalifikowano |
5. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 | zakwalifikowano |
6. | WYGANOWSKA Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 | zakwalifikowano |
7. | JANIK Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 18.03.2000 | zakwalifikowano |
8. | OGAR Marina | UKS ATENA GDAŃSK | 05.05.2000 | zakwalifikowano |
9. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
10. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 | zakwalifikowano |
11. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
12. | ROMPCZYK Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 | zakwalifikowano |
13. | PALUCH Aleksandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.05.2000 | zakwalifikowano |
14. | KĘDZIORA Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 | zakwalifikowano |
15. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
16. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 | zakwalifikowano |
17. | GABRIEL Aniela | UKS ATENA GDAŃSK | 04.08.2001 | zakwalifikowano |
18. | Kluszczyńska Sandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 | zakwalifikowano |
19. | ARCISZEWSKA Oliwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 01.04.2001 | zakwalifikowano |
20. | BORKOWSKA Anna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 | zakwalifikowano |
21. | PLUTA Marta | UKS ATENA GDAŃSK | 04.10.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
2. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
3. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
3. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
5. | Rogóż Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 |
6. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
7. | ROMPCZYK Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 |
8. | KĘDZIORA Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 |
9. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 |
10. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
11. | WYGANOWSKA Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 |
12. | JANIK Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 18.03.2000 |
13. | OGAR Marina | UKS ATENA GDAŃSK | 05.05.2000 |
14. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
15. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
16. | BORKOWSKA Anna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 |
17. | PALUCH Aleksandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.05.2000 |
18. | GABRIEL Aniela | UKS ATENA GDAŃSK | 04.08.2001 |
19. | Kluszczyńska Sandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 |
20. | ARCISZEWSKA Oliwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 01.04.2001 |
21. | PLUTA Marta | UKS ATENA GDAŃSK | 04.10.2002 |