Nazwa: V Turniej \"Kaszubska Jesień\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 27.09.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | PLUTA Marta | 7 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.10.2002 |
2. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | 18 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
3. | KOZUBOWSKA Julia | 24 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.12.2002 |
4. | OKLIŃSKA Marta | 10 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
5. | MURAWSKA Karolina | 1 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
6. | SZMIT Laura | 14 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
7. | KISIELEWSKA Alicja | 19 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
8. | BRZYKCY Natalia | 6 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.01.2001 |
9. | Brzezińska Zofia | 2 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
10. | SZEMPLIŃSKA Natalia | 11 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
11. | WINIARSKA Katarzyna | 3 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
12. | GABRIEL Aniela | 9 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.08.2001 |
13. | WITKIEWICZ Joanna | 24 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.2002 |
14. | Dębicka Oliwia | 20 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
15. | WIERZCHOWSKA Barbara | 15 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
16. | BAN Zofia | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
17. | CZARKOWSKA Agata | 8 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2002 |
18. | ŻELECHOWSKA Oliwia | 22 | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 |
19. | BESSMAN Julia | 5 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
20. | ZACHAREWICZ Ewa | 13 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
21. | Kluszczyńska Sandra | 4 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 | zakwalifikowano |
2. | Kluszczyńska Sandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 | zakwalifikowano |
3. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
4. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
5. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 | zakwalifikowano |
6. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 | zakwalifikowano |
7. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 | zakwalifikowano |
8. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 | zakwalifikowano |
9. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 | zakwalifikowano |
10. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 | zakwalifikowano |
11. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 | zakwalifikowano |
12. | CZARKOWSKA Agata | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2002 | zakwalifikowano |
13. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 | zakwalifikowano |
14. | GABRIEL Aniela | UKS ATENA GDAŃSK | 04.08.2001 | zakwalifikowano |
15. | PLUTA Marta | UKS ATENA GDAŃSK | 04.10.2002 | zakwalifikowano |
16. | BRZYKCY Natalia | UKS ATENA GDAŃSK | 19.01.2001 | zakwalifikowano |
17. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 | zakwalifikowano |
18. | WITKIEWICZ Joanna | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.2002 | zakwalifikowano |
19. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 | zakwalifikowano |
20. | ŻELECHOWSKA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 | zakwalifikowano |
21. | KOZUBOWSKA Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 11.12.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
2. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
3. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
3. | Kluszczyńska Sandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 |
5. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
6. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
7. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
8. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
9. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
10. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
11. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
12. | CZARKOWSKA Agata | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2002 |
13. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
14. | GABRIEL Aniela | UKS ATENA GDAŃSK | 04.08.2001 |
15. | PLUTA Marta | UKS ATENA GDAŃSK | 04.10.2002 |
16. | BRZYKCY Natalia | UKS ATENA GDAŃSK | 19.01.2001 |
17. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
18. | WITKIEWICZ Joanna | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.2002 |
19. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
20. | ŻELECHOWSKA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 |
21. | KOZUBOWSKA Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 11.12.2002 |