Nazwa: Ogólnopolski Turniej Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.09.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ŚMIECHOWSKI Kacper | 1 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 14.07.2006 |
2. | KWIATKOWSKI Karol | 1 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
3. | TRZCIŃSKI Tymoteusz | 1 | MKS KUSY SZCZECIN | 06.01.2006 |
4. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | 1 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 |
5. | ANTOSIK Bartosz | 1 | BUDOWLANI TORUŃ | 16.10.2006 |
6. | KOZŁOWSKI Adam | 1 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.08.2006 |
7. | NAPIERKOWSKI Kacper | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 27.01.2007 |
8. | Długokęcki Ludomir | 1 | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
9. | MARCINKIEWICZ Karol | 1 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 12.03.2007 |
10. | GORCZYCA Jakub | 1 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
11. | TURBO Daniel | 1 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.02.2007 |
12. | ROGOWSKI Jędrzej | 1 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 27.07.2006 |
13. | ANTOSIK Wiktor | 1 | BUDOWLANI TORUŃ | 26.03.2008 |
14. | PIERZYNOWSKI Antoni | 1 | POLONIA 1912 LESZNO | 06.12.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 | zakwalifikowano |
2. | TRZCIŃSKI Tymoteusz | MKS KUSY SZCZECIN | 06.01.2006 | zakwalifikowano |
3. | TURBO Daniel | MKS KUSY SZCZECIN | 10.02.2007 | zakwalifikowano |
4. | ROGOWSKI Jędrzej | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 27.07.2006 | zakwalifikowano |
5. | ŚMIECHOWSKI Kacper | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 14.07.2006 | zakwalifikowano |
6. | KOZŁOWSKI Adam | MKS KUSY SZCZECIN | 04.08.2006 | zakwalifikowano |
7. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 | zakwalifikowano |
8. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 | zakwalifikowano |
9. | PIERZYNOWSKI Antoni | POLONIA 1912 LESZNO | 06.12.2006 | zakwalifikowano |
10. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 | zakwalifikowano |
11. | MARCINKIEWICZ Karol | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 12.03.2007 | zakwalifikowano |
12. | ANTOSIK Bartosz | BUDOWLANI TORUŃ | 16.10.2006 | zakwalifikowano |
13. | NAPIERKOWSKI Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 27.01.2007 | zakwalifikowano |
14. | ANTOSIK Wiktor | BUDOWLANI TORUŃ | 26.03.2008 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | TRZCIŃSKI Tymoteusz | MKS KUSY SZCZECIN | 06.01.2006 |
2. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
3. | ANTOSIK Bartosz | BUDOWLANI TORUŃ | 16.10.2006 |
3. | TURBO Daniel | MKS KUSY SZCZECIN | 10.02.2007 |
5. | ROGOWSKI Jędrzej | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 27.07.2006 |
6. | KOZŁOWSKI Adam | MKS KUSY SZCZECIN | 04.08.2006 |
7. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
8. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 |
9. | ŚMIECHOWSKI Kacper | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 14.07.2006 |
10. | PIERZYNOWSKI Antoni | POLONIA 1912 LESZNO | 06.12.2006 |
11. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
12. | MARCINKIEWICZ Karol | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 12.03.2007 |
13. | NAPIERKOWSKI Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 27.01.2007 |
14. | ANTOSIK Wiktor | BUDOWLANI TORUŃ | 26.03.2008 |