Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.09.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WARSZAWSKA Pamela | 17 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 |
2. | KRÓLIKOWSKA Nadia | 26 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
3. | ZDROJEWSKA Agnieszka | 11 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 19.08.1988 |
4. | CIESIELSKA Sara | 13 | KKSZ KONIN | 15.09.1996 |
5. | SHELTON Aleksandra | 4 | 30.03.1982 | |
6. | WĄTOR Joanna | 31 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
7. | WALCZAK Karolina | 23 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
8. | WIĘCKOWSKA Irena | 3 | KKSZ KONIN | 17.02.1982 |
9. | Kozaczuk Małgorzata | 6 | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 |
10. | TRZMIELEWSKA Martyna | 18 | KS KARABELA | 01.07.1996 |
11. | DRYGAŁA Gabriela | 35 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
12. | KALETA Karolina | 16 | KS KARABELA | 15.01.1996 |
13. | Rowińska Karolina | 18 | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 |
14. | SKUBISZEWSKA Marta | 10 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.01.1987 |
15. | KĘDZIORA Katarzyna | 1 | KKSZ KONIN | 23.10.1990 |
16. | Wątor Angelika | 21 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
17. | CIOS Anna | 20 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.06.1996 |
18. | Grzegorek Małgorzata | 9 | KS KARABELA | 20.04.1994 |
19. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | 25 | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 |
20. | JÓŹWIAK Bogna | 5 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 25.04.1983 |
21. | BIJAK Sylwia | 26 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 |
22. | Puda Marta | 2 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
23. | TOBIASZEWSKA Martyna | 24 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
24. | Matuszak Sylwia | 22 | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
25. | Komisarczyk Martyna | 15 | KS KARABELA | 10.02.1992 |
26. | CIEŚLAR Karolina | 14 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 |
27. | OSTOJSKA Matylda | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 11.05.1990 |
28. | PASTERNAK Magdalena | 7 | AZS AWF KATOWICE | 03.05.1991 |
29. | KOSTRZEWA Michalina | 8 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KĘDZIORA Katarzyna | KKSZ KONIN | 23.10.1990 | zakwalifikowano |
2. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 | zakwalifikowano |
3. | WIĘCKOWSKA Irena | KKSZ KONIN | 17.02.1982 | zakwalifikowano |
4. | SHELTON Aleksandra | 30.03.1982 | zakwalifikowano | |
5. | JÓŹWIAK Bogna | O.Ś. AZS POZNAŃ | 25.04.1983 | zakwalifikowano |
6. | Kozaczuk Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 | zakwalifikowano |
7. | PASTERNAK Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.05.1991 | zakwalifikowano |
8. | KOSTRZEWA Michalina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 | zakwalifikowano |
9. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 | zakwalifikowano |
10. | SKUBISZEWSKA Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.01.1987 | zakwalifikowano |
11. | ZDROJEWSKA Agnieszka | O.Ś. AZS POZNAŃ | 19.08.1988 | zakwalifikowano |
12. | OSTOJSKA Matylda | AZS AWF WARSZAWA | 11.05.1990 | zakwalifikowano |
13. | CIESIELSKA Sara | KKSZ KONIN | 15.09.1996 | zakwalifikowano |
14. | CIEŚLAR Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 | zakwalifikowano |
15. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 | zakwalifikowano |
16. | KALETA Karolina | KS KARABELA | 15.01.1996 | zakwalifikowano |
17. | WARSZAWSKA Pamela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 | zakwalifikowano |
18. | Rowińska Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 | zakwalifikowano |
18. | TRZMIELEWSKA Martyna | KS KARABELA | 01.07.1996 | zakwalifikowano |
20. | CIOS Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.06.1996 | zakwalifikowano |
21. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 | zakwalifikowano |
22. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 | zakwalifikowano |
23. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 | zakwalifikowano |
24. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 | zakwalifikowano |
25. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 | zakwalifikowano |
26. | BIJAK Sylwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 | zakwalifikowano |
26. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
31. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 | zakwalifikowano |
35. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | JÓŹWIAK Bogna | O.Ś. AZS POZNAŃ | 25.04.1983 |
2. | OSTOJSKA Matylda | AZS AWF WARSZAWA | 11.05.1990 |
3. | Kozaczuk Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 |
3. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
5. | KĘDZIORA Katarzyna | KKSZ KONIN | 23.10.1990 |
6. | SHELTON Aleksandra | 30.03.1982 | |
7. | WIĘCKOWSKA Irena | KKSZ KONIN | 17.02.1982 |
8. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
9. | PASTERNAK Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.05.1991 |
10. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 |
11. | SKUBISZEWSKA Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.01.1987 |
12. | KALETA Karolina | KS KARABELA | 15.01.1996 |
13. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
14. | ZDROJEWSKA Agnieszka | O.Ś. AZS POZNAŃ | 19.08.1988 |
15. | KOSTRZEWA Michalina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 |
16. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 |
17. | CIOS Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.06.1996 |
18. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
19. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
20. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 |
21. | WARSZAWSKA Pamela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 |
22. | CIEŚLAR Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 |
23. | Rowińska Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 |
24. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
25. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
26. | TRZMIELEWSKA Martyna | KS KARABELA | 01.07.1996 |
27. | BIJAK Sylwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 |
28. | CIESIELSKA Sara | KKSZ KONIN | 15.09.1996 |
29. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |