Nazwa: Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Mikołowa
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 15.03.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Sojka Adam | 1 | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
2. | MAJSNER Tobiasz | 1 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.06.2004 |
3. | MUCHA Maciej | 1 | PIAST GLIWICE | 01.05.2004 |
4. | SIEJKA Jakub | 1 | AKS MIKOŁÓW | 03.11.2004 |
5. | MIKOŁAJCZYK Paweł | 1 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 13.07.2005 |
6. | SPANDEL Paweł | 1 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.02.2005 |
7. | Domowicz Krzysztof | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
8. | Olejniczak Kamil | 1 | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 |
9. | SZULC Jan | 1 | RMKS RYBNIK | 11.09.2004 |
10. | Kwaśnik Dominik | 1 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 14.03.2005 |
11. | WOŁKOW Antoni | 1 | KKS KRAKÓW | 15.10.2004 |
12. | Szóstek Jakub | 1 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 |
13. | ŻURAWSKI Wojciech | 1 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 10.04.2007 |
14. | GANDOR Remigiusz | 1 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 24.06.2004 |
15. | FILEK Ireneusz | 1 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
16. | JAGUSZEWSKI Mateusz | 1 | MUSZKIETER GLIWICE | 16.04.2005 |
17. | ŚLIWA Kacper | 1 | PIAST GLIWICE | 13.01.2004 |
18. | Partyka Czcibor | 1 | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
19. | ŚCIBICH Antoni | 1 | RMKS RYBNIK | 17.03.2005 |
20. | Dziura Stanisław | 1 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
21. | CHRZANOWSKI Jakub | 1 | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.07.2004 |
22. | JUJKA Kajetan | 1 | MUSZKIETER GLIWICE | 12.09.2004 |
23. | KOSTKA Mikołaj | 1 | RMKS RYBNIK | 01.12.2004 |
24. | KUCZKOWSKI Michał | 1 | MDK NR 1 BYTOM | 11.08.2005 |
25. | Bezuch Krzysztof | 1 | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
26. | Rzyczniak Wojciech | 1 | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
27. | MADURA Dawid | 1 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 |
28. | MOROCH Szymon | 1 | RMKS RYBNIK | 05.04.2004 |
29. | LISIAK Hubert | 1 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 11.11.2005 |
30. | BORSZCZ Ksawery | 1 | MDK NR 1 BYTOM | 17.09.2004 |
31. | KUREK Jakub | 1 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
32. | Żelazny Marcin | 1 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
33. | WESOŁOWSKI Mikołaj | 1 | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 | zakwalifikowano |
2. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
3. | WOŁKOW Antoni | KKS KRAKÓW | 15.10.2004 | zakwalifikowano |
4. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 | zakwalifikowano |
5. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 | zakwalifikowano |
6. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 | zakwalifikowano |
7. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
8. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 | zakwalifikowano |
9. | Olejniczak Kamil | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 | zakwalifikowano |
10. | ŚLIWA Kacper | PIAST GLIWICE | 13.01.2004 | zakwalifikowano |
11. | SZULC Jan | RMKS RYBNIK | 11.09.2004 | zakwalifikowano |
12. | MAJSNER Tobiasz | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.06.2004 | zakwalifikowano |
13. | Kwaśnik Dominik | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 14.03.2005 | zakwalifikowano |
14. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 | zakwalifikowano |
15. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
16. | JUJKA Kajetan | MUSZKIETER GLIWICE | 12.09.2004 | zakwalifikowano |
17. | SPANDEL Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.02.2005 | zakwalifikowano |
18. | MUCHA Maciej | PIAST GLIWICE | 01.05.2004 | zakwalifikowano |
19. | ŚCIBICH Antoni | RMKS RYBNIK | 17.03.2005 | zakwalifikowano |
20. | MADURA Dawid | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 | zakwalifikowano |
21. | KUCZKOWSKI Michał | MDK NR 1 BYTOM | 11.08.2005 | zakwalifikowano |
22. | BORSZCZ Ksawery | MDK NR 1 BYTOM | 17.09.2004 | zakwalifikowano |
23. | GANDOR Remigiusz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 24.06.2004 | zakwalifikowano |
24. | MOROCH Szymon | RMKS RYBNIK | 05.04.2004 | zakwalifikowano |
25. | JAGUSZEWSKI Mateusz | MUSZKIETER GLIWICE | 16.04.2005 | zakwalifikowano |
26. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 | zakwalifikowano |
27. | ŻURAWSKI Wojciech | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 10.04.2007 | zakwalifikowano |
28. | SIEJKA Jakub | AKS MIKOŁÓW | 03.11.2004 | zakwalifikowano |
29. | CHRZANOWSKI Jakub | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.07.2004 | zakwalifikowano |
30. | KOSTKA Mikołaj | RMKS RYBNIK | 01.12.2004 | zakwalifikowano |
31. | Szóstek Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 | zakwalifikowano |
32. | LISIAK Hubert | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 11.11.2005 | zakwalifikowano |
33. | MIKOŁAJCZYK Paweł | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 13.07.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
2. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
3. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
3. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
5. | WOŁKOW Antoni | KKS KRAKÓW | 15.10.2004 |
6. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
7. | MADURA Dawid | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 |
8. | JAGUSZEWSKI Mateusz | MUSZKIETER GLIWICE | 16.04.2005 |
9. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
10. | Olejniczak Kamil | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 |
11. | ŚLIWA Kacper | PIAST GLIWICE | 13.01.2004 |
12. | SZULC Jan | RMKS RYBNIK | 11.09.2004 |
13. | MAJSNER Tobiasz | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.06.2004 |
14. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
15. | JUJKA Kajetan | MUSZKIETER GLIWICE | 12.09.2004 |
16. | ŚCIBICH Antoni | RMKS RYBNIK | 17.03.2005 |
17. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
18. | Kwaśnik Dominik | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 14.03.2005 |
19. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
20. | SPANDEL Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.02.2005 |
21. | MUCHA Maciej | PIAST GLIWICE | 01.05.2004 |
22. | KUCZKOWSKI Michał | MDK NR 1 BYTOM | 11.08.2005 |
23. | BORSZCZ Ksawery | MDK NR 1 BYTOM | 17.09.2004 |
24. | GANDOR Remigiusz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 24.06.2004 |
25. | MOROCH Szymon | RMKS RYBNIK | 05.04.2004 |
26. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
27. | ŻURAWSKI Wojciech | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 10.04.2007 |
28. | SIEJKA Jakub | AKS MIKOŁÓW | 03.11.2004 |
29. | CHRZANOWSKI Jakub | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.07.2004 |
30. | KOSTKA Mikołaj | RMKS RYBNIK | 01.12.2004 |
31. | Szóstek Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 |
32. | LISIAK Hubert | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 11.11.2005 |
33. | MIKOŁAJCZYK Paweł | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 13.07.2005 |