Turniej

Nazwa: VII Memoriał Jerzego Janikowskiego
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.05.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jakub Szóstek 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
2. Adrian GAJDA 1 KKS KRAKÓW 09.06.2005
3. Antoni ŚCIBICH 1 RMKS RYBNIK 17.03.2005
4. Jakub STACHECKI 1 SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 19.08.2005
5. Jan LEGIERSKI 1 GKS ALLEZ GLIWICE 06.10.2005
6. Szymon WODNIAK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
7. Jan Skalski 1 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
8. Maksym ZUBRZYCKI 1 KKS KRAKÓW 26.08.2005
9. Dawid BAJ 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.08.2006
10. Czcibor Partyka 1 PIAST GLIWICE 30.05.2005
11. Aleksander SZATANEK 1 SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 08.06.2005
12. Mateusz JAGUSZEWSKI 1 MUSZKIETER GLIWICE 16.04.2005
13. Adam Sojka 1 RMKS RYBNIK 20.12.2005
14. Paweł WOJAK 1 UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005
15. Daniel HUDEK 1 RMKS RYBNIK 17.07.2005
16. Aleksander PUCEK 1 AKS MIKOŁÓW 21.11.2006
17. Sara ABRACHAMCZYK 1 IKS BUSHIDO RYBNIK 19.02.2006
18. Michał KUCZKOWSKI 1 MDK NR 1 BYTOM 11.08.2005
19. Adrian BURDEK 1 KS SZPADA WADOWICE 08.07.2006
20. Mikołaj HERETYK 1 SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 17.03.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Michał KUCZKOWSKI MDK NR 1 BYTOM 11.08.2005 zakwalifikowano
2. Antoni ŚCIBICH RMKS RYBNIK 17.03.2005 zakwalifikowano
3. Paweł WOJAK UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005 zakwalifikowano
4. Mikołaj HERETYK SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 17.03.2006 zakwalifikowano
5. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
6. Mateusz JAGUSZEWSKI MUSZKIETER GLIWICE 16.04.2005 zakwalifikowano
7. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
8. Jan LEGIERSKI GKS ALLEZ GLIWICE 06.10.2005 zakwalifikowano
9. Adrian BURDEK KS SZPADA WADOWICE 08.07.2006 zakwalifikowano
10. Aleksander SZATANEK SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 08.06.2005 zakwalifikowano
11. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
12. Jakub STACHECKI SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 19.08.2005 zakwalifikowano
13. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 zakwalifikowano
14. Sara ABRACHAMCZYK IKS BUSHIDO RYBNIK 19.02.2006 zakwalifikowano
15. Dawid BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.08.2006 zakwalifikowano
16. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 zakwalifikowano
17. Daniel HUDEK RMKS RYBNIK 17.07.2005 zakwalifikowano
18. Maksym ZUBRZYCKI KKS KRAKÓW 26.08.2005 zakwalifikowano
19. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005 zakwalifikowano
20. Aleksander PUCEK AKS MIKOŁÓW 21.11.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Michał KUCZKOWSKI MDK NR 1 BYTOM 11.08.2005
2. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
3. Jakub STACHECKI SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 19.08.2005
3. Antoni ŚCIBICH RMKS RYBNIK 17.03.2005
5. Paweł WOJAK UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005
6. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
7. Adrian BURDEK KS SZPADA WADOWICE 08.07.2006
8. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
9. Mikołaj HERETYK SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 17.03.2006
10. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
11. Mateusz JAGUSZEWSKI MUSZKIETER GLIWICE 16.04.2005
12. Jan LEGIERSKI GKS ALLEZ GLIWICE 06.10.2005
13. Aleksander SZATANEK SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 08.06.2005
14. Sara ABRACHAMCZYK IKS BUSHIDO RYBNIK 19.02.2006
15. Dawid BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.08.2006
16. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
17. Daniel HUDEK RMKS RYBNIK 17.07.2005
18. Maksym ZUBRZYCKI KKS KRAKÓW 26.08.2005
19. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005
20. Aleksander PUCEK AKS MIKOŁÓW 21.11.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy