Turniej

Nazwa: TARNOWIA CUP 2014
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 12.04.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jakub CEPIŃSKI 1 KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
2. Piotr KRAWCZYK 1 MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2004
3. Filip BEDNER 1 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
4. Kacper KACZMAREK 1 UKS MUSZKIETER MOSINA 25.08.2004
5. Hubert GIL 1 SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.11.2004
6. Adam Sojka 1 RMKS RYBNIK 20.12.2005
7. Tobiasz MAJSNER 1 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 20.06.2004
8. Jędrzej KOPACZEWSKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2004
9. Oliwer CIMOCHOWSKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2004
10. Jan KAZIMIERCZAK 1 UKS MDK OLIMP LUBIN 08.09.2005
11. Wiktor WOŁOSZCZAK 1
12. Antoni MARCZAK 1 SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2004
13. Franciszek CAŁA 1
14. Jakub ARMATA 1 UKS MDK OLIMP LUBIN 07.07.2005
15. Ignacy SYDOW 1
16. Wojciech WINIECKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2004
17. Adam KOZŁOWSKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 04.08.2006
18. Gustaw FELIŃSKI 1
19. Tymoteusz TRZCIŃSKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 06.01.2006
20. Jakub SUMOWSKI 1
21. Jan SZULC 1 RMKS RYBNIK 11.09.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Antoni MARCZAK SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2004 zakwalifikowano
2. Oliwer CIMOCHOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2004 zakwalifikowano
3. Hubert GIL SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.11.2004 zakwalifikowano
4. Tymoteusz TRZCIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 06.01.2006 zakwalifikowano
5. Gustaw FELIŃSKI zakwalifikowano
6. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
7. Wojciech WINIECKI MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2004 zakwalifikowano
8. Jędrzej KOPACZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2004 zakwalifikowano
9. Jakub ARMATA UKS MDK OLIMP LUBIN 07.07.2005 zakwalifikowano
10. Piotr KRAWCZYK MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2004 zakwalifikowano
11. Kacper KACZMAREK UKS MUSZKIETER MOSINA 25.08.2004 zakwalifikowano
12. Jakub SUMOWSKI zakwalifikowano
13. Tobiasz MAJSNER UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 20.06.2004 zakwalifikowano
14. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005 zakwalifikowano
15. Jakub CEPIŃSKI KS OLIMP LUBIN 10.11.2004 zakwalifikowano
16. Jan SZULC RMKS RYBNIK 11.09.2004 zakwalifikowano
17. Franciszek CAŁA zakwalifikowano
18. Ignacy SYDOW zakwalifikowano
19. Jan KAZIMIERCZAK UKS MDK OLIMP LUBIN 08.09.2005 zakwalifikowano
20. Adam KOZŁOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 04.08.2006 zakwalifikowano
21. Wiktor WOŁOSZCZAK zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Gustaw FELIŃSKI
2. Hubert GIL SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.11.2004
3. Antoni MARCZAK SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2004
3. Piotr KRAWCZYK MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2004
5. Tymoteusz TRZCIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 06.01.2006
6. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
7. Jakub ARMATA UKS MDK OLIMP LUBIN 07.07.2005
8. Jakub CEPIŃSKI KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
9. Oliwer CIMOCHOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2004
10. Wojciech WINIECKI MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2004
11. Jędrzej KOPACZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2004
12. Kacper KACZMAREK UKS MUSZKIETER MOSINA 25.08.2004
13. Jakub SUMOWSKI
14. Jan SZULC RMKS RYBNIK 11.09.2004
15. Jan KAZIMIERCZAK UKS MDK OLIMP LUBIN 08.09.2005
16. Adam KOZŁOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 04.08.2006
17. Tobiasz MAJSNER UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 20.06.2004
18. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
19. Franciszek CAŁA
20. Ignacy SYDOW
21. Wiktor WOŁOSZCZAK

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy