Turniej

Nazwa: VII Memoriał Jerzego Janikowskiego
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.05.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Zofia SZAŁACIŃSKA 11 KSz WARSZAWIANKA 12.06.2001
2. Wiktoria BOCHENEK 12 AZS AWF KRAKÓW 24.06.2002
3. Julia Kwiecień 1 PIAST GLIWICE 30.07.2001
4. Kornelia TUREK 10 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 12.12.2001
5. Anna PINES 12 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
6. Julia Gwóźdź 12 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
7. Helena BRAWAŃSKA 12 RMKS RYBNIK 03.06.2002
8. Wiktoria ZAŁOGA 12 RMKS RYBNIK 07.01.2002
9. Karolina KALETA 9 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.02.2001
10. Oliwia WŁOCZKA 12 AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
11. Julia MICHALAK 2 MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001
12. Weronika PAWLIKOWSKA 12 PIAST GLIWICE 26.12.2002
13. Emilia OGÓRCZYK 12 UKS TRÓJKA RADLIN 23.04.2001
14. Natalia RAKOCZY 12 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
15. Karolina WOLLNIK 12 UKS TRÓJKA RADLIN 08.05.2002
16. Julia GONDEK 12 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 17.07.2002
17. Julia RYCHLIK 12 MDK NR 1 BYTOM 24.08.2001
18. Aleksandra KUŚKA 12 UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
19. Aleksandra ZACHOROWSKA 12 PIAST GLIWICE 19.06.2002
20. Sonia CZERWIK 8 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.02.2001
21. Aleksandra JAROSZEK 3 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001
22. Wioletta RZEPA 12 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.12.2002
23. Ewa DĘBICKA 4 MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
24. Beata PĘKAŁA 12 RMKS RYBNIK 28.06.2002
25. Zuzanna MATUSZEK 12 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.09.2002
26. Wiktoria SZMER 7 MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001
27. Oliwia NAWRAT 12 UKS TRÓJKA RADLIN 11.06.2002
28. Aleksandra ACHTELIK 12 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.11.2002
29. Zuzanna BYTOMSKA 6 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001
30. Ewelina DRONSZCZYK 12 UKS TRÓJKA RADLIN 14.08.2002
31. Aleksandra OBAL 5 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001
32. Karolina STASZULONEK 12 PIAST GLIWICE 26.03.2002
33. Wiktoria WROŃSKA 12 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.04.2001
34. Julia PALUCH 12 AKS MIKOŁÓW 11.03.2002

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Wiktoria SZMER MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001 zakwalifikowano
2. Aleksandra OBAL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
3. Aleksandra KUŚKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002 zakwalifikowano
4. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
4. Julia MICHALAK MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001 zakwalifikowano
6. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002 zakwalifikowano
7. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002 zakwalifikowano
8. Zuzanna BYTOMSKA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001 zakwalifikowano
9. Ewa DĘBICKA MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001 zakwalifikowano
10. Aleksandra JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001 zakwalifikowano
11. Sonia CZERWIK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.02.2001 zakwalifikowano
12. Anna PINES PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002 zakwalifikowano
13. Kornelia TUREK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 12.12.2001 zakwalifikowano
14. Wiktoria ZAŁOGA RMKS RYBNIK 07.01.2002 zakwalifikowano
15. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002 zakwalifikowano
16. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002 zakwalifikowano
17. Zofia SZAŁACIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 12.06.2001 zakwalifikowano
18. Julia GONDEK PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 17.07.2002 zakwalifikowano
19. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002 zakwalifikowano
20. Oliwia NAWRAT UKS TRÓJKA RADLIN 11.06.2002 zakwalifikowano
21. Helena BRAWAŃSKA RMKS RYBNIK 03.06.2002 zakwalifikowano
22. Wiktoria WROŃSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.04.2001 zakwalifikowano
23. Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001 zakwalifikowano
24. Zuzanna MATUSZEK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.09.2002 zakwalifikowano
24. Karolina KALETA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.02.2001 zakwalifikowano
26. Emilia OGÓRCZYK UKS TRÓJKA RADLIN 23.04.2001 zakwalifikowano
27. Ewelina DRONSZCZYK UKS TRÓJKA RADLIN 14.08.2002 zakwalifikowano
28. Wioletta RZEPA SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.12.2002 zakwalifikowano
29. Julia RYCHLIK MDK NR 1 BYTOM 24.08.2001 zakwalifikowano
30. Weronika PAWLIKOWSKA PIAST GLIWICE 26.12.2002 zakwalifikowano
31. Aleksandra ACHTELIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.11.2002 zakwalifikowano
32. Julia PALUCH AKS MIKOŁÓW 11.03.2002 zakwalifikowano
33. Karolina WOLLNIK UKS TRÓJKA RADLIN 08.05.2002 zakwalifikowano
34. Wiktoria BOCHENEK AZS AWF KRAKÓW 24.06.2002 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001
2. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
3. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
3. Zuzanna BYTOMSKA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001
5. Wiktoria SZMER MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001
6. Aleksandra OBAL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001
7. Aleksandra KUŚKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
8. Julia MICHALAK MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001
9. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002
10. Ewa DĘBICKA MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
11. Sonia CZERWIK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.02.2001
12. Anna PINES PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
13. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002
14. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
15. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002
16. Oliwia NAWRAT UKS TRÓJKA RADLIN 11.06.2002
17. Aleksandra JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001
18. Kornelia TUREK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 12.12.2001
19. Wiktoria ZAŁOGA RMKS RYBNIK 07.01.2002
20. Zofia SZAŁACIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 12.06.2001
21. Julia GONDEK PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 17.07.2002
22. Helena BRAWAŃSKA RMKS RYBNIK 03.06.2002
23. Wiktoria WROŃSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.04.2001
24. Zuzanna MATUSZEK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.09.2002
24. Karolina KALETA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.02.2001
26. Emilia OGÓRCZYK UKS TRÓJKA RADLIN 23.04.2001
27. Ewelina DRONSZCZYK UKS TRÓJKA RADLIN 14.08.2002
28. Wioletta RZEPA SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.12.2002
29. Julia RYCHLIK MDK NR 1 BYTOM 24.08.2001
30. Weronika PAWLIKOWSKA PIAST GLIWICE 26.12.2002
31. Karolina WOLLNIK UKS TRÓJKA RADLIN 08.05.2002
32. Wiktoria BOCHENEK AZS AWF KRAKÓW 24.06.2002
33. Aleksandra ACHTELIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.11.2002
34. Julia PALUCH AKS MIKOŁÓW 11.03.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy