Turniej

Nazwa: VII Memoriał Jerzego Janikowskiego
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.05.2014


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Ivo CHLEBIEJ 1 PIAST GLIWICE 04.06.2001
2. Dominik GŁOWACKI 20 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
3. Nikodem Kocełuch 20 UKS START OPOLE 28.11.2002
4. Maciej CHOWANIEC 20 PIAST GLIWICE 20.09.2002
5. Szymon JUŚKIEWICZ 14 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.11.2001
6. Filip KOZŁOWSKI 15 AZS AWF KATOWICE 28.12.2001
7. Szymon PALUCH 20 MDK NR 1 BYTOM 22.04.2002
8. Jakub PAZERA 20 KKS KRAKÓW 30.09.2001
9. Dominik Sojka 20 RMKS RYBNIK 02.12.2002
10. Piotr SMĘT 15 PIAST GLIWICE 22.08.2001
11. Łukasz GOLEC 20 UKS TRÓJKA RADLIN
12. Dawid OLSZÓWKA 13 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 31.12.2001
13. Karol NOGANOWICZ 2 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
14. Jan LEWANOWICZ 20 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002
15. Dominik PISKOR 20 PIAST GLIWICE 11.06.2001
16. Przemysław Cnotalski 20 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
17. Marcel KUCZEK 20 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 29.10.2002
18. Szymon RUCIŃSKI 12 PIAST GLIWICE 15.05.2001
19. Kamil Huwer 3 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
20. Adam MAŁYSZ 17 RMKS RYBNIK 13.02.2001
21. Robert Buśko 20 AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
22. Radosław Jędrzejczyk 20 AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
23. Bartłomiej MUSIOLIK 11 RMKS RYBNIK 25.08.2001
24. Michał PŁACZEK 20 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002
25. Patryk Adamczyk 4 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
26. Piotr Migas 20 PIAST GLIWICE 13.04.2002
27. Kacper ZYSKOWSKI 20 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 15.06.2001
28. Bartosz TORENC 20 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.09.2001
29. Mateusz STOLARSKI 5 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001
30. Dominik RADZIWIŁŁ 20 KSz WARSZAWIANKA 15.05.2001
31. Jan Kardaszewicz 10 KS AGH Kraków 23.09.2001
32. Jan BULANDRA 20 AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
33. Maciej MARCOL 18 AZS AWF KATOWICE 25.06.2001
34. Szymon ŚWIDER 8 PIAST GLIWICE 14.03.2001
35. Michał WILK 20 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 20.12.2001
36. Tomasz NOSAL 19 UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001
37. Dawid DĘBICKI 6 T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
38. Franciszek STOKŁOSA 20 KSz WARSZAWIANKA 28.05.2002
39. Szymon Przybyła 20 MUSZKIETER GLIWICE 30.09.2002
40. Gaweł DUDA 9 AZS AWF KATOWICE 16.07.2001
41. Kacper BIERZYŃSKI 20 KSz WARSZAWIANKA 22.04.2002
42. Michał WESOŁOWSKI 7 PIAST GLIWICE 18.06.2001
43. Maciej MRÓZ 20 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 16.07.2002
44. Marcin TUMAS 20 RMKS RYBNIK 09.03.2001
45. Sebastian MANDRYSZ 20 RMKS RYBNIK 12.07.2002

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
2. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
3. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
4. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
5. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
6. Dominik GŁOWACKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002 zakwalifikowano
7. Ivo CHLEBIEJ PIAST GLIWICE 04.06.2001 zakwalifikowano
8. Jan BULANDRA AZS AWF KATOWICE 26.06.2002 zakwalifikowano
9. Kacper BIERZYŃSKI KSz WARSZAWIANKA 22.04.2002 zakwalifikowano
10. Michał WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 18.06.2001 zakwalifikowano
10. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001 zakwalifikowano
12. Bartłomiej MUSIOLIK RMKS RYBNIK 25.08.2001 zakwalifikowano
13. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
14. Maciej CHOWANIEC PIAST GLIWICE 20.09.2002 zakwalifikowano
15. Filip KOZŁOWSKI AZS AWF KATOWICE 28.12.2001 zakwalifikowano
16. Piotr SMĘT PIAST GLIWICE 22.08.2001 zakwalifikowano
17. Dawid OLSZÓWKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 31.12.2001 zakwalifikowano
18. Marcin TUMAS RMKS RYBNIK 09.03.2001 zakwalifikowano
19. Tomasz NOSAL UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001 zakwalifikowano
20. Szymon ŚWIDER PIAST GLIWICE 14.03.2001 zakwalifikowano
21. Mateusz STOLARSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001 zakwalifikowano
22. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
23. Szymon RUCIŃSKI PIAST GLIWICE 15.05.2001 zakwalifikowano
24. Jakub PAZERA KKS KRAKÓW 30.09.2001 zakwalifikowano
25. Dominik RADZIWIŁŁ KSz WARSZAWIANKA 15.05.2001 zakwalifikowano
26. Michał WILK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 20.12.2001 zakwalifikowano
27. Gaweł DUDA AZS AWF KATOWICE 16.07.2001 zakwalifikowano
28. Maciej MARCOL AZS AWF KATOWICE 25.06.2001 zakwalifikowano
28. Maciej MRÓZ ZERWIKAPTUR KRAKÓW 16.07.2002 zakwalifikowano
30. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002 zakwalifikowano
31. Jan LEWANOWICZ WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002 zakwalifikowano
32. Nikodem Kocełuch UKS START OPOLE 28.11.2002 zakwalifikowano
33. Adam MAŁYSZ RMKS RYBNIK 13.02.2001 zakwalifikowano
34. Kacper ZYSKOWSKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 15.06.2001 zakwalifikowano
35. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002 zakwalifikowano
36. Franciszek STOKŁOSA KSz WARSZAWIANKA 28.05.2002 zakwalifikowano
37. Szymon Przybyła MUSZKIETER GLIWICE 30.09.2002 zakwalifikowano
38. Michał PŁACZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002 zakwalifikowano
39. Dominik PISKOR PIAST GLIWICE 11.06.2001 zakwalifikowano
40. Szymon JUŚKIEWICZ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.11.2001 zakwalifikowano
41. Bartosz TORENC T.S. GÓRNIK RADLIN 20.09.2001 zakwalifikowano
42. Szymon PALUCH MDK NR 1 BYTOM 22.04.2002 zakwalifikowano
43. Sebastian MANDRYSZ RMKS RYBNIK 12.07.2002 zakwalifikowano
44. Marcel KUCZEK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 29.10.2002 zakwalifikowano
45. Łukasz GOLEC UKS TRÓJKA RADLIN zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
2. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
3. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
3. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
5. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
6. Ivo CHLEBIEJ PIAST GLIWICE 04.06.2001
7. Jan BULANDRA AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
8. Michał WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 18.06.2001
9. Kacper BIERZYŃSKI KSz WARSZAWIANKA 22.04.2002
10. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001
11. Bartłomiej MUSIOLIK RMKS RYBNIK 25.08.2001
12. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
13. Piotr SMĘT PIAST GLIWICE 22.08.2001
14. Marcin TUMAS RMKS RYBNIK 09.03.2001
15. Tomasz NOSAL UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001
16. Gaweł DUDA AZS AWF KATOWICE 16.07.2001
17. Dominik GŁOWACKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
18. Maciej CHOWANIEC PIAST GLIWICE 20.09.2002
19. Filip KOZŁOWSKI AZS AWF KATOWICE 28.12.2001
20. Dawid OLSZÓWKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 31.12.2001
21. Szymon ŚWIDER PIAST GLIWICE 14.03.2001
22. Mateusz STOLARSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001
23. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002
24. Szymon RUCIŃSKI PIAST GLIWICE 15.05.2001
25. Jakub PAZERA KKS KRAKÓW 30.09.2001
26. Dominik RADZIWIŁŁ KSz WARSZAWIANKA 15.05.2001
27. Maciej MARCOL AZS AWF KATOWICE 25.06.2001
27. Maciej MRÓZ ZERWIKAPTUR KRAKÓW 16.07.2002
29. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002
30. Adam MAŁYSZ RMKS RYBNIK 13.02.2001
31. Kacper ZYSKOWSKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 15.06.2001
32. Dominik PISKOR PIAST GLIWICE 11.06.2001
33. Michał WILK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 20.12.2001
34. Jan LEWANOWICZ WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002
35. Nikodem Kocełuch UKS START OPOLE 28.11.2002
36. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
37. Franciszek STOKŁOSA KSz WARSZAWIANKA 28.05.2002
38. Szymon Przybyła MUSZKIETER GLIWICE 30.09.2002
39. Michał PŁACZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002
40. Szymon JUŚKIEWICZ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.11.2001
41. Bartosz TORENC T.S. GÓRNIK RADLIN 20.09.2001
42. Szymon PALUCH MDK NR 1 BYTOM 22.04.2002
43. Sebastian MANDRYSZ RMKS RYBNIK 12.07.2002
44. Marcel KUCZEK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 29.10.2002
45. Łukasz GOLEC UKS TRÓJKA RADLIN

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy