Turniej

Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 01.06.2014

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. GOC Bartosz 21 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000
2. OLBROMSKI Michał 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.06.1999
3. MOŻEJKO Mateusz 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.11.1999
4. KOŚLICKI Michał 1 KU AZS-UAM POZNAŃ 07.11.1998
5. WIŚNIEWSKI Adam 12 UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999
6. SZEWCZYK Michał 26 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.06.1999
7. CIERLUK Jakub 20 AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
8. ŁUKASIEWICZ Karol 8 UKS ATENA GDAŃSK 21.12.1999
9. FRĄCEK Witold 26 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.05.2000
10. STRÓŻYŃSKI Tomasz 2 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
11. DRUSZKOWSKI Marcel 18 UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000
12. Borowiec Piotr 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999
13. ŚWIERGOCKI Krzysztof 13 AZS AWF WARSZAWA 09.03.1999
14. OLSZOWSKI Daniel 3 BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998
15. Rudnicki Mikołaj 4 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.12.1998
16. DOŁŻYCKI Mateusz 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.1999
17. Martyniak Patryk 19 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000
18. BORATYN Filip 14 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 22.05.2000
19. SKRABURSKI Filip 16 UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000
20. OLSZEWSKI Wiktor 5 KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.02.1998
21. CHTIOUI Michał 15 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
22. SZCZUROWSKI Jakub 26 AZS AWF WARSZAWA 24.10.2000
23. Sowa Mikołaj 7 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10.10.1998

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. OLSZOWSKI Daniel BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998 zakwalifikowano
2. STRÓŻYŃSKI Tomasz UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998 zakwalifikowano
3. KOŚLICKI Michał KU AZS-UAM POZNAŃ 07.11.1998 zakwalifikowano
4. BORATYN Filip WKS KOLEJARZ WROCŁAW 22.05.2000 zakwalifikowano
5. CIERLUK Jakub AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000 zakwalifikowano
6. Borowiec Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999 zakwalifikowano
7. OLSZEWSKI Wiktor KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.02.1998 zakwalifikowano
8. Rudnicki Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.12.1998 zakwalifikowano
9. CHTIOUI Michał TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000 zakwalifikowano
11. DOŁŻYCKI Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.1999 zakwalifikowano
12. MOŻEJKO Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.11.1999 zakwalifikowano
13. SKRABURSKI Filip UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000 zakwalifikowano
14. OLBROMSKI Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.06.1999 zakwalifikowano
15. ŚWIERGOCKI Krzysztof AZS AWF WARSZAWA 09.03.1999 zakwalifikowano
16. SZEWCZYK Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.06.1999 zakwalifikowano
17. Martyniak Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000 zakwalifikowano
18. GOC Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000 zakwalifikowano
19. SZCZUROWSKI Jakub AZS AWF WARSZAWA 24.10.2000 zakwalifikowano
20. WIŚNIEWSKI Adam UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999 zakwalifikowano
21. DRUSZKOWSKI Marcel UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000 zakwalifikowano
22. ŁUKASIEWICZ Karol UKS ATENA GDAŃSK 21.12.1999 zakwalifikowano
23. FRĄCEK Witold WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.05.2000 zakwalifikowano
24. Sowa Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10.10.1998 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. OLSZOWSKI Daniel BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998
2. KOŚLICKI Michał KU AZS-UAM POZNAŃ 07.11.1998
3. WIŚNIEWSKI Adam UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999
3. STRÓŻYŃSKI Tomasz UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
5. CIERLUK Jakub AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
6. Borowiec Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999
7. OLSZEWSKI Wiktor KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.02.1998
8. Rudnicki Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.12.1998
9. BORATYN Filip WKS KOLEJARZ WROCŁAW 22.05.2000
10. CHTIOUI Michał TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
12. DOŁŻYCKI Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.1999
13. MOŻEJKO Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.11.1999
14. OLBROMSKI Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.06.1999
15. SZEWCZYK Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.06.1999
16. GOC Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000
17. SKRABURSKI Filip UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000
18. ŚWIERGOCKI Krzysztof AZS AWF WARSZAWA 09.03.1999
19. Martyniak Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000
20. SZCZUROWSKI Jakub AZS AWF WARSZAWA 24.10.2000
21. DRUSZKOWSKI Marcel UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000
22. ŁUKASIEWICZ Karol UKS ATENA GDAŃSK 21.12.1999
23. FRĄCEK Witold WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.05.2000
24. Sowa Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10.10.1998

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content