Nazwa: I Międzynarodowy Turniej o Puchar Lajkonika w szpadzie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 13.09.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | GAJDA Adrian | 11 | KKS KRAKÓW | 09.06.2005 |
2. | KONIECZNY Dariusz | 10 | UKS START OPOLE | 22.06.2003 |
3. | KŁOSOWSKI Bartosz | 11 | CKIS KRZESZOWICE | 23.08.2004 |
4. | KAŹMIERSKI MACIEJ | 1 | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
5. | MUCHA Maciej | 11 | PIAST GLIWICE | 01.05.2004 |
6. | Kwaśnik Dominik | 11 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 14.03.2005 |
7. | PANKIEWICZ Michał | 9 | PIAST GLIWICE | 16.09.2003 |
8. | ZUBRZYCKI Maksym | 11 | KKS KRAKÓW | 26.08.2005 |
9. | Bezuch Krzysztof | 11 | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
10. | MADURA Dawid | 11 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 |
11. | Wałach Wiktor | 2 | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
12. | KLAMUT Stanisław | 11 | MKS GRYF MIELEC | 03.01.2004 |
13. | Domowicz Krzysztof | 11 | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
14. | Morek Kacper | 8 | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 |
15. | Dziura Stanisław | 11 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
16. | BRZEZINKA Maksymilian | 11 | PIAST GLIWICE | 18.04.2003 |
17. | Urban Paweł | 3 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
18. | KRYZANIVSKYI Tymofii | 11 | ||
19. | MAZUR Daniyil | 11 | ||
20. | Olejniczak Kamil | 11 | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 |
21. | DURLIK Stanisław | 11 | KKS KRAKÓW | 11.03.2004 |
22. | Antoniak Antoni | 7 | MUSZKIETER GLIWICE | 12.10.2003 |
23. | GOC Jakub | 11 | UKS VICTORIA GAJ | 11.01.2003 |
24. | Urban Piotr | 4 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
25. | BYTOMSKI Filip | 5 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 20.03.2003 |
26. | WOŁKOW Antoni | 11 | KKS KRAKÓW | 15.10.2004 |
27. | Tarachanowicz Szymon | 6 | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
28. | MOTYL Kamil | 11 | CKIS KRZESZOWICE | 08.03.2004 |
29. | Rzyczniak Wojciech | 11 | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
30. | Sojka Adam | 11 | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 | zakwalifikowano |
2. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 | zakwalifikowano |
3. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
4. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 | zakwalifikowano |
5. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
6. | Antoniak Antoni | MUSZKIETER GLIWICE | 12.10.2003 | zakwalifikowano |
7. | BRZEZINKA Maksymilian | PIAST GLIWICE | 18.04.2003 | zakwalifikowano |
8. | BYTOMSKI Filip | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 20.03.2003 | zakwalifikowano |
9. | MUCHA Maciej | PIAST GLIWICE | 01.05.2004 | zakwalifikowano |
10. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
11. | KLAMUT Stanisław | MKS GRYF MIELEC | 03.01.2004 | zakwalifikowano |
12. | PANKIEWICZ Michał | PIAST GLIWICE | 16.09.2003 | zakwalifikowano |
13. | MOTYL Kamil | CKIS KRZESZOWICE | 08.03.2004 | zakwalifikowano |
14. | MAZUR Daniyil | zakwalifikowano | ||
15. | Morek Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 | zakwalifikowano |
16. | Kwaśnik Dominik | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 14.03.2005 | zakwalifikowano |
17. | KRYZANIVSKYI Tymofii | zakwalifikowano | ||
18. | KŁOSOWSKI Bartosz | CKIS KRZESZOWICE | 23.08.2004 | zakwalifikowano |
18. | MADURA Dawid | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 | zakwalifikowano |
20. | KONIECZNY Dariusz | UKS START OPOLE | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
21. | WOŁKOW Antoni | KKS KRAKÓW | 15.10.2004 | zakwalifikowano |
22. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 | zakwalifikowano |
23. | DURLIK Stanisław | KKS KRAKÓW | 11.03.2004 | zakwalifikowano |
24. | Olejniczak Kamil | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 | zakwalifikowano |
25. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 | zakwalifikowano |
26. | GOC Jakub | UKS VICTORIA GAJ | 11.01.2003 | zakwalifikowano |
27. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
28. | GAJDA Adrian | KKS KRAKÓW | 09.06.2005 | zakwalifikowano |
29. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 | zakwalifikowano |
30. | ZUBRZYCKI Maksym | KKS KRAKÓW | 26.08.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BYTOMSKI Filip | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 20.03.2003 |
2. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
3. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
3. | WOŁKOW Antoni | KKS KRAKÓW | 15.10.2004 |
5. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
6. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
7. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
8. | Antoniak Antoni | MUSZKIETER GLIWICE | 12.10.2003 |
9. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
10. | BRZEZINKA Maksymilian | PIAST GLIWICE | 18.04.2003 |
11. | KLAMUT Stanisław | MKS GRYF MIELEC | 03.01.2004 |
12. | MOTYL Kamil | CKIS KRZESZOWICE | 08.03.2004 |
13. | MAZUR Daniyil | ||
14. | Morek Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 |
15. | KRYZANIVSKYI Tymofii | ||
16. | Olejniczak Kamil | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 |
17. | MUCHA Maciej | PIAST GLIWICE | 01.05.2004 |
18. | PANKIEWICZ Michał | PIAST GLIWICE | 16.09.2003 |
19. | Kwaśnik Dominik | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 14.03.2005 |
20. | MADURA Dawid | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 |
20. | KŁOSOWSKI Bartosz | CKIS KRZESZOWICE | 23.08.2004 |
22. | KONIECZNY Dariusz | UKS START OPOLE | 22.06.2003 |
23. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
24. | DURLIK Stanisław | KKS KRAKÓW | 11.03.2004 |
25. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
26. | GOC Jakub | UKS VICTORIA GAJ | 11.01.2003 |
27. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
28. | GAJDA Adrian | KKS KRAKÓW | 09.06.2005 |
29. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
30. | ZUBRZYCKI Maksym | KKS KRAKÓW | 26.08.2005 |