Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.06.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | LEWANDOWSKI Ryszard | 47 | PKSZERM WARSZAWA | 20.07.2001 |
2. | MRÓZ Maciej | 47 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 16.07.2002 |
3. | STACHOWSKI Hubert | 47 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 28.07.2002 |
4. | PODOLSKI Piotr | 25 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 30.05.2001 |
5. | MARCZAK Jan | 1 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 |
6. | MARZOCH Filip | 24 | MKS KUSY SZCZECIN | 03.12.2001 |
7. | KITLIŃSKI Bartosz | 47 | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
8. | MANDRYSZ Sebastian | 23 | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
9. | DURCZAK Michał | 47 | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 |
10. | Gramza Maciej | 26 | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 |
11. | NOGANOWICZ Karol | 2 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
12. | BYTOMSKI Filip | 47 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 20.03.2003 |
13. | GŁOWACKI Dominik | 22 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 |
14. | Januszewski Kuba | 47 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2001 |
15. | Adamczyk Patryk | 3 | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
16. | MICHALCZYK Sebastian | 28 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 |
17. | KOCZERGIN Daniel | 46 | KKS KRAKÓW | 27.05.2002 |
18. | NOSSARZEWSKI Antoni | 47 | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2002 |
19. | KORZENIEWSKI Stanisław | 47 | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 |
20. | TUMAS Marcin | 21 | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
21. | BONIECKI Jakub | 47 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 25.11.2001 |
22. | DEPTUŁA Kacper | 47 | WROCŁAWIANIE | 09.05.2002 |
23. | DĘBICKI Dawid | 4 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 |
24. | MARCOL Maciej | 27 | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
25. | Bołąkowski Mateusz | 47 | MKS KUSY SZCZECIN | 24.07.2001 |
26. | Cnotalski Przemysław | 20 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
27. | DOBROWOLSKI Rafał | 43 | UKS TRÓJKA RADLIN | 15.05.2002 |
28. | Łucki Kacper | 47 | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
29. | CYGNAROWSKI Jakub | 47 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.04.2002 |
30. | CHLEBIK Adam | 5 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.05.2001 |
31. | LEWANOWICZ Jan | 45 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.10.2002 |
32. | Krupa Kacper | 30 | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 |
33. | STOLARSKI Mateusz | 19 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2001 |
34. | Huwer Kamil | 6 | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
35. | Jakubowski Olaf | 47 | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
36. | PAZERA Jakub | 32 | KKS KRAKÓW | 30.09.2001 |
37. | CYGANKIEWICZ Adam | 42 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.12.2001 |
38. | CHMIELEWSKI Ryszard | 47 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
39. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | 7 | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
40. | Kardaszewicz Jan | 18 | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
41. | NIEMIEC Karol | 47 | UKS 46 ŁÓDŹ | 09.01.2002 |
42. | Urban Paweł | 47 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
43. | BARNAŚ Piotr | 40 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.08.2001 |
44. | Cygański Miłosz | 17 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 05.06.2001 |
45. | Migas Piotr | 31 | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
46. | Socha Jan | 8 | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
47. | Wałach Wiktor | 47 | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
48. | Urban Piotr | 47 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
49. | MUSIOLIK Bartłomiej | 16 | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
50. | RUTZ Stanisław | 9 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
51. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | 47 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 |
52. | OGONOWSKI Szymon | 10 | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
53. | KRAWCZYK Michał | 15 | MKS KUSY SZCZECIN | 01.04.2001 |
54. | MAŁYSZ Adam | 41 | RMKS RYBNIK | 13.02.2001 |
55. | GINTER Aleksander | 47 | IKS LESZNO | 22.11.2001 |
56. | PUCHAŁA Mateusz | 47 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2003 |
57. | ŚMIEJA Wojciech | 47 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.08.2003 |
58. | Cieślik Jakub | 14 | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
59. | GODLEWSKI Bartłomiej | 11 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 |
60. | WESOŁOWSKI Michał | 38 | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
61. | DURNAŚ Michał | 34 | MKS KUSY SZCZECIN | 31.01.2002 |
62. | Buśko Robert | 13 | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
63. | ŚWIDER Szymon | 37 | PIAST GLIWICE | 14.03.2001 |
64. | RADOSZ Mikołaj | 12 | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
65. | EMILIANOWICZ Jakub | 35 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.07.2002 |
66. | KAŹMIERSKI MACIEJ | 47 | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
2. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 | zakwalifikowano |
3. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 | zakwalifikowano |
3. | Gramza Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 | zakwalifikowano |
5. | KORZENIEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 | zakwalifikowano |
6. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 | zakwalifikowano |
7. | CHLEBIK Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.05.2001 | zakwalifikowano |
8. | STOLARSKI Mateusz | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2001 | zakwalifikowano |
9. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 | zakwalifikowano |
9. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 | zakwalifikowano |
11. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
12. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 | zakwalifikowano |
13. | Bołąkowski Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 24.07.2001 | zakwalifikowano |
14. | MAŁYSZ Adam | RMKS RYBNIK | 13.02.2001 | zakwalifikowano |
15. | MRÓZ Maciej | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 16.07.2002 | zakwalifikowano |
16. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 | zakwalifikowano |
17. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 | zakwalifikowano |
18. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 | zakwalifikowano |
19. | GODLEWSKI Bartłomiej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 | zakwalifikowano |
20. | Januszewski Kuba | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2001 | zakwalifikowano |
21. | Krupa Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 | zakwalifikowano |
22. | NOSSARZEWSKI Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2002 | zakwalifikowano |
23. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
24. | MARCZAK Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 | zakwalifikowano |
25. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 | zakwalifikowano |
25. | KRAWCZYK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 01.04.2001 | zakwalifikowano |
27. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 | zakwalifikowano |
28. | Cygański Miłosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 05.06.2001 | zakwalifikowano |
29. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 | zakwalifikowano |
29. | PAZERA Jakub | KKS KRAKÓW | 30.09.2001 | zakwalifikowano |
31. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
32. | CYGANKIEWICZ Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.12.2001 | zakwalifikowano |
33. | DURNAŚ Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 31.01.2002 | zakwalifikowano |
34. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
35. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 | zakwalifikowano |
36. | EMILIANOWICZ Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 29.07.2002 | zakwalifikowano |
37. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 | zakwalifikowano |
38. | PODOLSKI Piotr | T.S. WISŁA KRAKÓW | 30.05.2001 | zakwalifikowano |
39. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 | zakwalifikowano |
40. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 | zakwalifikowano |
41. | MARZOCH Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 03.12.2001 | zakwalifikowano |
42. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
43. | CYGNAROWSKI Jakub | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.04.2002 | zakwalifikowano |
44. | LEWANDOWSKI Ryszard | PKSZERM WARSZAWA | 20.07.2001 | zakwalifikowano |
45. | MICHALCZYK Sebastian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 | zakwalifikowano |
46. | NIEMIEC Karol | UKS 46 ŁÓDŹ | 09.01.2002 | zakwalifikowano |
47. | PUCHAŁA Mateusz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2003 | zakwalifikowano |
48. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
49. | DĘBICKI Dawid | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 | zakwalifikowano |
50. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 | zakwalifikowano |
51. | BONIECKI Jakub | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 25.11.2001 | zakwalifikowano |
52. | LEWANOWICZ Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.10.2002 | zakwalifikowano |
53. | GINTER Aleksander | IKS LESZNO | 22.11.2001 | zakwalifikowano |
54. | DURCZAK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 | zakwalifikowano |
55. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 | zakwalifikowano |
56. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
57. | KOCZERGIN Daniel | KKS KRAKÓW | 27.05.2002 | zakwalifikowano |
57. | STACHOWSKI Hubert | UKS MDK OLIMP LUBIN | 28.07.2002 | zakwalifikowano |
59. | GŁOWACKI Dominik | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
60. | DEPTUŁA Kacper | WROCŁAWIANIE | 09.05.2002 | zakwalifikowano |
61. | BARNAŚ Piotr | MKS KUSY SZCZECIN | 12.08.2001 | zakwalifikowano |
62. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 | zakwalifikowano |
63. | ŚWIDER Szymon | PIAST GLIWICE | 14.03.2001 | zakwalifikowano |
64. | ŚMIEJA Wojciech | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.08.2003 | zakwalifikowano |
65. | BYTOMSKI Filip | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 20.03.2003 | zakwalifikowano |
66. | DOBROWOLSKI Rafał | UKS TRÓJKA RADLIN | 15.05.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
2. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
3. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
3. | DĘBICKI Dawid | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 |
5. | KORZENIEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 |
6. | GODLEWSKI Bartłomiej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 |
7. | MARCZAK Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 |
8. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
9. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
10. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
11. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
12. | Bołąkowski Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 24.07.2001 |
13. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
14. | KRAWCZYK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 01.04.2001 |
15. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
16. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
17. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
18. | Gramza Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 |
19. | CHLEBIK Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.05.2001 |
20. | STOLARSKI Mateusz | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2001 |
21. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
21. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
23. | Januszewski Kuba | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2001 |
24. | Krupa Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 |
25. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
26. | Cygański Miłosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 05.06.2001 |
27. | PAZERA Jakub | KKS KRAKÓW | 30.09.2001 |
28. | DURNAŚ Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 31.01.2002 |
29. | CYGNAROWSKI Jakub | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.04.2002 |
30. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
31. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
32. | BONIECKI Jakub | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 25.11.2001 |
33. | MAŁYSZ Adam | RMKS RYBNIK | 13.02.2001 |
34. | MRÓZ Maciej | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 16.07.2002 |
35. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
36. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
37. | NOSSARZEWSKI Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2002 |
38. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
39. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
40. | CYGANKIEWICZ Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.12.2001 |
41. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
42. | EMILIANOWICZ Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 29.07.2002 |
43. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
44. | PODOLSKI Piotr | T.S. WISŁA KRAKÓW | 30.05.2001 |
45. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
46. | MARZOCH Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 03.12.2001 |
47. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
48. | LEWANDOWSKI Ryszard | PKSZERM WARSZAWA | 20.07.2001 |
49. | MICHALCZYK Sebastian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 |
50. | NIEMIEC Karol | UKS 46 ŁÓDŹ | 09.01.2002 |
51. | PUCHAŁA Mateusz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2003 |
52. | LEWANOWICZ Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.10.2002 |
53. | GINTER Aleksander | IKS LESZNO | 22.11.2001 |
54. | DURCZAK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 |
55. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
56. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 |
57. | KOCZERGIN Daniel | KKS KRAKÓW | 27.05.2002 |
57. | STACHOWSKI Hubert | UKS MDK OLIMP LUBIN | 28.07.2002 |
59. | GŁOWACKI Dominik | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 |
60. | DEPTUŁA Kacper | WROCŁAWIANIE | 09.05.2002 |
61. | BARNAŚ Piotr | MKS KUSY SZCZECIN | 12.08.2001 |
62. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
63. | ŚWIDER Szymon | PIAST GLIWICE | 14.03.2001 |
64. | BYTOMSKI Filip | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 20.03.2003 |
65. | ŚMIEJA Wojciech | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.08.2003 |
66. | DOBROWOLSKI Rafał | UKS TRÓJKA RADLIN | 15.05.2002 |