Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 13.06.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Berestek Jeremi | 27 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
2. | Firch Paweł | 54 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 |
3. | Bem Maciej | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 |
4. | Krawczyński Melchior | 55 | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
5. | SUCHODOLSKI Wojciech | 55 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 |
6. | GÓRSKI Max | 28 | PKSZERM WARSZAWA | 12.02.2002 |
7. | KRUŻEWSKI Aleksander | 55 | IKS WARSZAWA | 08.09.2001 |
8. | Szczypiński Kacper | 2 | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 |
9. | KASZYCKI Alex | 26 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.09.2003 |
10. | MROZEK Mikołaj | 3 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.01.2001 |
11. | OSSENTOWSKI Mikołaj | 51 | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
12. | SZENK Iwo | 52 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.06.2003 |
13. | NIZIO Bartłomiej | 29 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
14. | Pawski Alan | 24 | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
15. | Stachowiak Piotr | 55 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.10.2001 |
16. | SZCZEPANIAK Franciszek | 50 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 12.03.2002 |
17. | Szymański Hubert | 55 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.2001 |
18. | Dołżycki Jakub | 4 | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
19. | KOGUC Filip | 23 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.05.2002 |
20. | CZERWIŃSKI Iwo | 30 | AZS AWF WARSZAWA | 17.03.2002 |
21. | MAJEWSKI Filip | 32 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.07.2003 |
22. | WRÓBLEWSKI Mateusz | 48 | WROCŁAWIANIE | 12.05.2002 |
23. | MECH Filip | 22 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.05.2002 |
24. | Bołąkowski Mateusz | 5 | MKS KUSY SZCZECIN | 24.07.2001 |
25. | Tomeczek Kamil | 55 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
26. | DĄBROWSKI Kacper | 55 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 11.06.2001 |
27. | CHTIOUI Adam | 34 | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
28. | JURAŁOWICZ Jerema | 55 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.05.2004 |
29. | DEPTUŁA Kacper | 21 | WROCŁAWIANIE | 09.05.2002 |
30. | PODRALSKI Adam | 6 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
31. | JÓZEFOWSKI Wiktor | 47 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 03.06.2003 |
32. | BRZEZIŃSKI Jan | 7 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 |
33. | ŚWIERZYŃSKI Adam | 31 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 |
34. | GINTER Aleksander | 55 | IKS LESZNO | 22.11.2001 |
35. | Frącek Maciej | 20 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
36. | KORNACKI Tymoteusz | 55 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.04.2001 |
37. | FILIKS Marcin | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 08.04.2001 |
38. | Smuda Jakub | 55 | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 |
39. | BOŁDZIŁO Igor | 19 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 25.02.2002 |
40. | Krajewski Stanisław | 55 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.03.2001 |
41. | Wiśnik Olaf | 35 | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 |
42. | KAŚKÓW Piotr | 33 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
43. | Pichłacz Szymon | 9 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
44. | Kotek Jakub | 55 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
45. | Januszewski Kuba | 18 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2001 |
46. | WODZIŃSKI Adrian | 43 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.02.2003 |
47. | Surowiak Teodor | 10 | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2002 |
48. | KORZENIEWSKI Stanisław | 36 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 |
49. | HAŁADUDA Kacper | 17 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
50. | Płaszczewski Mikołaj | 41 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 |
51. | POLIDOWSKI Wojciech | 16 | UKS ATENA GDAŃSK | 03.08.2002 |
52. | Sowa Piotr | 55 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
53. | SADOWSKI Nikodem | 37 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.05.2002 |
54. | FIJAŁKOWSKI Krzysztof | 45 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 23.08.2003 |
55. | CHMIELEWSKI Ryszard | 11 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
56. | LANGA Emil | 55 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 |
57. | KOWALSKI Jakub | 42 | WROCŁAWIANIE | 03.01.2003 |
58. | JAKUBOWSKI Adam | 15 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
59. | DOWNAR Wiktor | 39 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 |
60. | Gajda Arkadiusz | 55 | IKS LESZNO | 20.08.2003 |
61. | Biedrzycki Mateusz | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 |
62. | ZUZAŃSKI Antoni | 14 | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.2001 |
63. | FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz | 55 | MKS KUSY SZCZECIN | 05.05.2003 |
64. | Gorczyca Tomasz | 55 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
65. | MLICKI Szymon | 13 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
66. | SURMA Jakub | 38 | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Bem Maciej | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
2. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
3. | Bołąkowski Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 24.07.2001 | zakwalifikowano |
4. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
4. | Szczypiński Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 | zakwalifikowano |
6. | ZUZAŃSKI Antoni | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.2001 | zakwalifikowano |
7. | Krajewski Stanisław | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.03.2001 | zakwalifikowano |
8. | BRZEZIŃSKI Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 | zakwalifikowano |
8. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 | zakwalifikowano |
10. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
11. | MROZEK Mikołaj | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.01.2001 | zakwalifikowano |
12. | Biedrzycki Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 | zakwalifikowano |
13. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
14. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 | zakwalifikowano |
15. | BOŁDZIŁO Igor | KU AZS-UAM POZNAŃ | 25.02.2002 | zakwalifikowano |
16. | MECH Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 30.05.2002 | zakwalifikowano |
17. | Surowiak Teodor | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2002 | zakwalifikowano |
18. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
19. | Szymański Hubert | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.2001 | zakwalifikowano |
20. | Januszewski Kuba | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2001 | zakwalifikowano |
21. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
22. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 | zakwalifikowano |
22. | POLIDOWSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 03.08.2002 | zakwalifikowano |
22. | FILIKS Marcin | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 08.04.2001 | zakwalifikowano |
25. | KORZENIEWSKI Stanisław | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
26. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 | zakwalifikowano |
27. | KORNACKI Tymoteusz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.04.2001 | zakwalifikowano |
28. | Gajda Arkadiusz | IKS LESZNO | 20.08.2003 | zakwalifikowano |
29. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
29. | Stachowiak Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.10.2001 | zakwalifikowano |
31. | GINTER Aleksander | IKS LESZNO | 22.11.2001 | zakwalifikowano |
32. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 | zakwalifikowano |
33. | JÓZEFOWSKI Wiktor | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 03.06.2003 | zakwalifikowano |
34. | FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz | MKS KUSY SZCZECIN | 05.05.2003 | zakwalifikowano |
35. | Firch Paweł | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 | zakwalifikowano |
36. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 | zakwalifikowano |
37. | KASZYCKI Alex | MKS KUSY SZCZECIN | 15.09.2003 | zakwalifikowano |
38. | KRUŻEWSKI Aleksander | IKS WARSZAWA | 08.09.2001 | zakwalifikowano |
39. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 | zakwalifikowano |
40. | NIZIO Bartłomiej | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
41. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 | zakwalifikowano |
42. | ŚWIERZYŃSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 | zakwalifikowano |
43. | KOGUC Filip | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.05.2002 | zakwalifikowano |
44. | DEPTUŁA Kacper | WROCŁAWIANIE | 09.05.2002 | zakwalifikowano |
45. | FIJAŁKOWSKI Krzysztof | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 23.08.2003 | zakwalifikowano |
46. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 | zakwalifikowano |
47. | JURAŁOWICZ Jerema | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.05.2004 | zakwalifikowano |
48. | WRÓBLEWSKI Mateusz | WROCŁAWIANIE | 12.05.2002 | zakwalifikowano |
48. | Wiśnik Olaf | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
50. | SADOWSKI Nikodem | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.05.2002 | zakwalifikowano |
51. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 | zakwalifikowano |
52. | SUCHODOLSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 | zakwalifikowano |
52. | CZERWIŃSKI Iwo | AZS AWF WARSZAWA | 17.03.2002 | zakwalifikowano |
54. | GÓRSKI Max | PKSZERM WARSZAWA | 12.02.2002 | zakwalifikowano |
55. | KOWALSKI Jakub | WROCŁAWIANIE | 03.01.2003 | zakwalifikowano |
56. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 | zakwalifikowano |
57. | SZCZEPANIAK Franciszek | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 12.03.2002 | zakwalifikowano |
58. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 | zakwalifikowano |
59. | DĄBROWSKI Kacper | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 11.06.2001 | zakwalifikowano |
60. | SZENK Iwo | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.06.2003 | zakwalifikowano |
61. | LANGA Emil | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 | zakwalifikowano |
61. | Smuda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 | zakwalifikowano |
63. | WODZIŃSKI Adrian | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.02.2003 | zakwalifikowano |
64. | MAJEWSKI Filip | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.07.2003 | zakwalifikowano |
64. | DOWNAR Wiktor | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 | zakwalifikowano |
64. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Bem Maciej | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 |
2. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
3. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
3. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
5. | Szczypiński Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 |
6. | Krajewski Stanisław | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.03.2001 |
7. | BRZEZIŃSKI Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 |
8. | MROZEK Mikołaj | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.01.2001 |
9. | Bołąkowski Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 24.07.2001 |
10. | ZUZAŃSKI Antoni | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.2001 |
11. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
12. | Biedrzycki Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 |
13. | BOŁDZIŁO Igor | KU AZS-UAM POZNAŃ | 25.02.2002 |
14. | MECH Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 30.05.2002 |
15. | Januszewski Kuba | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2001 |
16. | ŚWIERZYŃSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 |
17. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
18. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
19. | Surowiak Teodor | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2002 |
20. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
21. | Szymański Hubert | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.2001 |
22. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
23. | FILIKS Marcin | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 08.04.2001 |
24. | KORZENIEWSKI Stanisław | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 |
25. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
26. | Stachowiak Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.10.2001 |
27. | GINTER Aleksander | IKS LESZNO | 22.11.2001 |
28. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 |
29. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
30. | KASZYCKI Alex | MKS KUSY SZCZECIN | 15.09.2003 |
31. | KRUŻEWSKI Aleksander | IKS WARSZAWA | 08.09.2001 |
32. | KOGUC Filip | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.05.2002 |
33. | POLIDOWSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 03.08.2002 |
33. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
35. | KORNACKI Tymoteusz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.04.2001 |
36. | Gajda Arkadiusz | IKS LESZNO | 20.08.2003 |
37. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
38. | JÓZEFOWSKI Wiktor | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 03.06.2003 |
39. | FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz | MKS KUSY SZCZECIN | 05.05.2003 |
40. | Firch Paweł | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 |
41. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
42. | NIZIO Bartłomiej | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
43. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
44. | DEPTUŁA Kacper | WROCŁAWIANIE | 09.05.2002 |
45. | FIJAŁKOWSKI Krzysztof | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 23.08.2003 |
46. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
47. | JURAŁOWICZ Jerema | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.05.2004 |
48. | Wiśnik Olaf | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 |
48. | WRÓBLEWSKI Mateusz | WROCŁAWIANIE | 12.05.2002 |
50. | SADOWSKI Nikodem | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.05.2002 |
51. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
52. | SUCHODOLSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 |
52. | CZERWIŃSKI Iwo | AZS AWF WARSZAWA | 17.03.2002 |
54. | GÓRSKI Max | PKSZERM WARSZAWA | 12.02.2002 |
55. | KOWALSKI Jakub | WROCŁAWIANIE | 03.01.2003 |
56. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
57. | SZCZEPANIAK Franciszek | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 12.03.2002 |
58. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
59. | DĄBROWSKI Kacper | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 11.06.2001 |
60. | SZENK Iwo | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.06.2003 |
61. | LANGA Emil | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 |
61. | Smuda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 |
63. | MAJEWSKI Filip | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.07.2003 |
63. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
65. | WODZIŃSKI Adrian | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.02.2003 |
66. | DOWNAR Wiktor | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 |