Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.03.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bastian KAPPUS 19
2. Daniels KLAVINS 19
3. Thomas WALTON 19
4. Koen WALET 19
5. Kamil Tomeczek 1 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
6. Mikkel GJALDBAEK 19
7. Laurenz DORFER 19
8. Tomas CHRAMOSTA 19
9. Marcello DUBOIS DEROSINI 19
10. Antoni Bem 19 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
11. Niccolo MARTINI 19
12. Julien WOLF 19
13. Vojtech HOLEMY 19
14. Oskar MACH 3 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004
15. Marc TRUBINSKIY 19
16. Arda TARIMCI 19
17. Konrad BUCZYŁO 19 UKS ATENA GDAŃSK 16.03.2005
18. Egor KISELEV 19
19. Dominik KANIA 4 WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
20. Niccolo GRANI 19
21. Cesar COUTEUX 19
22. Jonas BENOVIC 19
23. Sebastian MAURIS 19
24. Piotr Sowa 5 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
25. Marcis FRICBERGS 19
26. Jakub Kotek 6 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
27. Linus DRESE 19
28. Akos PIRK 19
29. Jakub Gonda 19 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
30. Christopher HORN NIELSEN 19
31. Igor Woźniak 19 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
32. Razvan NOJEA 19
33. Arpad FAZEKAS 19
34. Ruben WALLACH 19
35. Ole PETERSEN 19
36. Mikołaj Olszewski 7 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
37. Suhayl NAWAR 19
38. Bertil PETERSEN 19
39. Patryk GAWENDA 19 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
40. Melchior Krawczyński 8 WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
41. Douglas TAKLE 19
42. Michał KUL 19 UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
43. Bendeguz GYORGY 19
44. Jan GLINKA 9 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
45. Jachym HASIK 19
46. Mateusz JURCZAK 19 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
47. Daniels MARTINKEVICS 19
48. Tomasz Gorczyca 10 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
49. Rocco Arcel HUBER 19
50. Louis CHAPON 19
51. Jan Nowak 19 POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
52. Ilia TROIAN 19
53. Maurice Leon BAUKNECHT 19
54. Michał Wieczorek 11 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
55. Łukasz Kulpaczyński 19 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
56. Alexix CHAVANE 19
57. Bartosz SACHARCZUK 19 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
58. Mikhail NEKIPELOV 19
59. Friedemann FISCHER 19
60. Aleks GAFE 19
61. Marcell BYRNE 19
62. Balazs MAKK 19
63. Wilhelm HOCKE 19
64. Nikita ALADINSKII 19
65. Emil LANGA 13 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004
66. Karol Fedorowicz 19 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
67. Ricards PETERSONS 19
68. Bartosz KRUSZONA 14 WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
69. Egor TIKHONOV 19
70. Linus SCHULTZ 19
71. Piotr Ginda 15 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
72. Kevin GONZALEZ 19
73. Bogdan NIKULIN 19
74. Nikolas RUKAVISHNIKOV 19
75. Sarp YALCIN 19
76. Stanisław STERNAU 19 UKS ATENA GDAŃSK 06.10.2004
77. Jan CIGANEK 19
78. Wiktor KIERZKOWSKI 16 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.06.2004
79. Samuel ROBSON 19
80. Mikołaj Prajzner 19 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
81. Hugo WIESNER 19
82. Antoni Socha 17 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
83. Szymon PACHOLCZYK 19 IKS LESZNO 17.10.2004
84. Grair AMBARACUMJANS 19
85. Jaimie COOK 19
86. Filip BEDNER 18 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
87. Ivan BULYGA 19
88. Jan PANCER 19 UKS ATENA GDAŃSK 22.12.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Suhayl NAWAR zakwalifikowano
2. Samuel ROBSON zakwalifikowano
3. Oskar MACH FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004 zakwalifikowano
4. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
5. Ruben WALLACH zakwalifikowano
6. Maurice Leon BAUKNECHT zakwalifikowano
7. Linus SCHULTZ zakwalifikowano
8. Nikolas RUKAVISHNIKOV zakwalifikowano
9. Cesar COUTEUX zakwalifikowano
10. Jaimie COOK zakwalifikowano
11. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005 zakwalifikowano
12. Laurenz DORFER zakwalifikowano
13. Bogdan NIKULIN zakwalifikowano
13. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
15. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
15. Alexix CHAVANE zakwalifikowano
17. Bendeguz GYORGY zakwalifikowano
18. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004 zakwalifikowano
19. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005 zakwalifikowano
20. Hugo WIESNER zakwalifikowano
21. Christopher HORN NIELSEN zakwalifikowano
22. Niccolo GRANI zakwalifikowano
23. Linus DRESE zakwalifikowano
24. Grair AMBARACUMJANS zakwalifikowano
25. Egor KISELEV zakwalifikowano
26. Thomas WALTON zakwalifikowano
27. Ricards PETERSONS zakwalifikowano
28. Friedemann FISCHER zakwalifikowano
29. Louis CHAPON zakwalifikowano
30. Ivan BULYGA zakwalifikowano
31. Wilhelm HOCKE zakwalifikowano
32. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005 zakwalifikowano
33. Stanisław STERNAU UKS ATENA GDAŃSK 06.10.2004 zakwalifikowano
34. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
35. Niccolo MARTINI zakwalifikowano
36. Vojtech HOLEMY zakwalifikowano
37. Mikkel GJALDBAEK zakwalifikowano
38. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
39. Marc TRUBINSKIY zakwalifikowano
40. Balazs MAKK zakwalifikowano
40. Arpad FAZEKAS zakwalifikowano
42. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
43. Bastian KAPPUS zakwalifikowano
44. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
45. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004 zakwalifikowano
46. Douglas TAKLE zakwalifikowano
47. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
48. Marcis FRICBERGS zakwalifikowano
49. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
50. Rocco Arcel HUBER zakwalifikowano
51. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005 zakwalifikowano
52. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004 zakwalifikowano
53. Ilia TROIAN zakwalifikowano
54. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
55. Aleks GAFE zakwalifikowano
56. Marcello DUBOIS DEROSINI zakwalifikowano
57. Tomas CHRAMOSTA zakwalifikowano
58. Mikhail NEKIPELOV zakwalifikowano
59. Egor TIKHONOV zakwalifikowano
60. Nikita ALADINSKII zakwalifikowano
61. Sebastian MAURIS zakwalifikowano
61. Koen WALET zakwalifikowano
61. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
64. Marcell BYRNE zakwalifikowano
65. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano
65. Wiktor KIERZKOWSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.06.2004 zakwalifikowano
67. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
68. Akos PIRK zakwalifikowano
69. Jonas BENOVIC zakwalifikowano
70. Konrad BUCZYŁO UKS ATENA GDAŃSK 16.03.2005 zakwalifikowano
71. Kevin GONZALEZ zakwalifikowano
72. Bertil PETERSEN zakwalifikowano
73. Jan CIGANEK zakwalifikowano
74. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
75. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
76. Jan PANCER UKS ATENA GDAŃSK 22.12.2005 zakwalifikowano
77. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
78. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
79. Razvan NOJEA zakwalifikowano
80. Sarp YALCIN zakwalifikowano
81. Daniels KLAVINS zakwalifikowano
82. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
83. Ole PETERSEN zakwalifikowano
83. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004 zakwalifikowano
83. Julien WOLF zakwalifikowano
86. Daniels MARTINKEVICS zakwalifikowano
87. Arda TARIMCI zakwalifikowano
88. Jachym HASIK zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ivan BULYGA
2. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
3. Suhayl NAWAR
3. Samuel ROBSON
5. Maurice Leon BAUKNECHT
6. Linus SCHULTZ
7. Nikolas RUKAVISHNIKOV
8. Friedemann FISCHER
9. Laurenz DORFER
10. Alexix CHAVANE
11. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
12. Balazs MAKK
13. Bastian KAPPUS
14. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
15. Aleks GAFE
16. Akos PIRK
17. Oskar MACH FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004
18. Ruben WALLACH
19. Cesar COUTEUX
20. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
21. Bendeguz GYORGY
22. Christopher HORN NIELSEN
23. Linus DRESE
24. Egor KISELEV
25. Louis CHAPON
26. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
27. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
28. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
29. Marc TRUBINSKIY
30. Douglas TAKLE
31. Rocco Arcel HUBER
32. Julien WOLF
33. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
34. Jaimie COOK
35. Bogdan NIKULIN
36. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
37. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
38. Hugo WIESNER
39. Niccolo GRANI
40. Grair AMBARACUMJANS
41. Thomas WALTON
42. Ricards PETERSONS
43. Wilhelm HOCKE
44. Stanisław STERNAU UKS ATENA GDAŃSK 06.10.2004
45. Niccolo MARTINI
46. Vojtech HOLEMY
47. Mikkel GJALDBAEK
48. Arpad FAZEKAS
49. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
50. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
51. Marcis FRICBERGS
52. Ilia TROIAN
53. Marcello DUBOIS DEROSINI
54. Mikhail NEKIPELOV
55. Nikita ALADINSKII
56. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
56. Koen WALET
58. Marcell BYRNE
59. Konrad BUCZYŁO UKS ATENA GDAŃSK 16.03.2005
60. Bertil PETERSEN
61. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
62. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
63. Sarp YALCIN
64. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
65. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
66. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004
67. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
68. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
69. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
70. Tomas CHRAMOSTA
71. Egor TIKHONOV
72. Sebastian MAURIS
73. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
73. Wiktor KIERZKOWSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.06.2004
75. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
76. Jonas BENOVIC
77. Kevin GONZALEZ
78. Jan CIGANEK
79. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
80. Jan PANCER UKS ATENA GDAŃSK 22.12.2005
81. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
82. Razvan NOJEA
83. Daniels KLAVINS
84. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
85. Ole PETERSEN
86. Daniels MARTINKEVICS
87. Arda TARIMCI
88. Jachym HASIK

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy