Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.03.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Filip RATAJCZAK 1 KKSZ KONIN 14.07.2004
2. Bazyl NAZARUK 1 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 16.02.2004
3. Bogdan PRICOP 1
4. Marcel RAKOWSKI 1 UKS 13 BIAŁYSTOK 24.07.2004
5. Eduard FUNK 1
6. Mikhail GLADILIN 1
7. Marc NEUHAEUSER 1
8. Eli BUSH 1
9. Andrej PEROV 1
10. Matei PANTIS 1
11. Oskar KUSAK 1 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
12. Ilia KURSKII 1
13. Finn BUCHMANN 1
14. Sam ALLEN 1
15. Valts GREJSHKALNS 1
16. Yannik LORSCHIEDTER 1
17. Nicolas Luca LUPU 1
18. Andriy SLASTIN 1
19. Ionut DUTU 1
20. Konrad CZYZEWSKI 1
21. Andrej FUNK 1
22. Victor NISTORICA 1
23. Ilia CHEVERDA 1
24. Marcel Broniszewski 1 MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
25. John Paul SHAW 1
26. Artur HALAIDZENKA 1
27. Aleksander NIKIFOROV 1
28. Glib STOLIARCZUK 1
29. Eryk KRAKOWSKI 1 KKSZ KONIN 22.09.2004
30. Aliaksei TSIARESHCHANKA 1
31. Andrei VASILENKO 1
32. Maksym ROSHCHIN 1
33. Radu NITU 1
34. Filip HAJKOWICZ 1 AZS AWF WARSZAWA 27.08.2005
35. Andrej BISTROV 1
36. Carl JUNGANSS 1
37. Denis SELEZNEV 1
38. Daniil STALIAROU 1

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Marc NEUHAEUSER zakwalifikowano
2. Carl JUNGANSS zakwalifikowano
2. Ionut DUTU zakwalifikowano
4. Aliaksei TSIARESHCHANKA zakwalifikowano
5. Sam ALLEN zakwalifikowano
6. Ilia KURSKII zakwalifikowano
7. Aleksander NIKIFOROV zakwalifikowano
8. Radu NITU zakwalifikowano
9. Maksym ROSHCHIN zakwalifikowano
10. Andrej FUNK zakwalifikowano
11. Denis SELEZNEV zakwalifikowano
12. Marcel RAKOWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 24.07.2004 zakwalifikowano
13. Eli BUSH zakwalifikowano
13. Artur HALAIDZENKA zakwalifikowano
15. Victor NISTORICA zakwalifikowano
16. Filip RATAJCZAK KKSZ KONIN 14.07.2004 zakwalifikowano
17. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005 zakwalifikowano
18. Konrad CZYZEWSKI zakwalifikowano
19. Mikhail GLADILIN zakwalifikowano
19. Andriy SLASTIN zakwalifikowano
21. Andrej BISTROV zakwalifikowano
22. Glib STOLIARCZUK zakwalifikowano
23. John Paul SHAW zakwalifikowano
24. Yannik LORSCHIEDTER zakwalifikowano
25. Bogdan PRICOP zakwalifikowano
26. Filip HAJKOWICZ AZS AWF WARSZAWA 27.08.2005 zakwalifikowano
27. Valts GREJSHKALNS zakwalifikowano
28. Andrei VASILENKO zakwalifikowano
29. Matei PANTIS zakwalifikowano
30. Finn BUCHMANN zakwalifikowano
31. Nicolas Luca LUPU zakwalifikowano
32. Eduard FUNK zakwalifikowano
33. Bazyl NAZARUK PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 16.02.2004 zakwalifikowano
34. Daniil STALIAROU zakwalifikowano
35. Ilia CHEVERDA zakwalifikowano
36. Marcel Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004 zakwalifikowano
37. Andrej PEROV zakwalifikowano
38. Eryk KRAKOWSKI KKSZ KONIN 22.09.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Radu NITU
2. Glib STOLIARCZUK
3. Andrej FUNK
3. Andrej BISTROV
5. Carl JUNGANSS
6. Victor NISTORICA
7. Mikhail GLADILIN
8. Eduard FUNK
9. Ionut DUTU
10. Aliaksei TSIARESHCHANKA
11. Sam ALLEN
12. Aleksander NIKIFOROV
13. Maksym ROSHCHIN
14. Filip RATAJCZAK KKSZ KONIN 14.07.2004
15. Andriy SLASTIN
16. Valts GREJSHKALNS
17. Marc NEUHAEUSER
18. Ilia KURSKII
19. Denis SELEZNEV
20. Marcel RAKOWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 24.07.2004
21. Artur HALAIDZENKA
21. Eli BUSH
23. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
24. Konrad CZYZEWSKI
25. John Paul SHAW
26. Yannik LORSCHIEDTER
27. Bogdan PRICOP
28. Filip HAJKOWICZ AZS AWF WARSZAWA 27.08.2005
29. Andrei VASILENKO
30. Nicolas Luca LUPU
31. Ilia CHEVERDA
32. Marcel Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
33. Matei PANTIS
34. Finn BUCHMANN
35. Bazyl NAZARUK PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 16.02.2004
36. Daniil STALIAROU
37. Andrej PEROV
38. Eryk KRAKOWSKI KKSZ KONIN 22.09.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy