Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.03.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | JURGILEWICZ Julita | 30 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 27.08.2004 |
2. | Ślęzak Katarzyna | 23 | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
3. | 30 | |||
4. | KLASIK Alicja | 1 | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
5. | COUROUBLE Joelle | 30 | ||
6. | WNĘK Barbara | 30 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.04.2005 |
7. | WERONIECKA Julia | 30 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
8. | SOLTYSOVA Berta | 30 | ||
9. | Osadnik Maja | 2 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
10. | Tercjak Oliwia | 24 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
11. | PIWOWARCZYK Amelia | 26 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 27.08.2005 |
12. | JEZIOROWSKA Julia | 30 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 23.06.2004 |
13. | RUSTAMOVA Anastasia | 30 | ||
14. | Pelon Patrycja | 22 | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
15. | Adamska Martyna | 3 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
16. | KMECOVA Aneta | 30 | ||
17. | NIKIEL Marta | 21 | PIAST GLIWICE | 30.05.2004 |
18. | JAROSZEK Emilia | 4 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
19. | CIEŚLIK Natalia | 28 | RMKS RYBNIK | 27.07.2005 |
20. | ZARONSKYTE Liepa | 30 | ||
21. | NIEWADZI Zofia | 29 | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
22. | MICHALCZYK Marta | 5 | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
23. | OPOŃ Oliwia | 20 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
24. | MIROVSKA Eliska | 30 | ||
25. | Korkus Emilia | 6 | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
26. | ARPACIOGLU Derin | 30 | ||
27. | HANFORD Juliette | 30 | ||
28. | CEMPA Małgorzata | 30 | AZS AWF WROCŁAW | 26.08.2004 |
29. | TOTH Viola | 30 | ||
30. | Nowak Aleksandra | 7 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
31. | ARON Manon | 30 | ||
32. | TUFEKCIOGLU Idil | 30 | ||
33. | SCHULENBURG Patricia Vera | 30 | ||
34. | ŻURAWSKA Julia | 30 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 27.10.2004 |
35. | RYŚ Patrycja | 17 | MUSZKIETER GLIWICE | 31.12.2004 |
36. | GOLDEN Eve | 30 | ||
37. | Tatoj Anna | 8 | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
38. | BERNIGAUD Emilie | 30 | ||
39. | KRUCKA Antonie | 30 | ||
40. | JAWORSKA Oliwia | 9 | UKS START OPOLE | 05.07.2004 |
41. | ALEKSEYEVA Ekaterina | 30 | ||
42. | GIORDANO Ginewra | 30 | ||
43. | BENCHARQUI Laila | 16 | GKS ALLEZ GLIWICE | 29.04.2004 |
44. | CORAPCIOGLU Belkis | 30 | ||
45. | Zarek Zuzanna | 15 | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
46. | SAFRANKOVA Adela | 30 | ||
47. | COSMA VOLINTIRU Letitia | 30 | ||
48. | LAZARENKO Aleksandra | 30 | ||
49. | Czajkowska Róża | 14 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 |
50. | PIGALL Michalina | 11 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 04.06.2004 |
51. | BATÓG Dominika | 30 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 08.02.2005 |
52. | KHOMENKO Alina | 30 | ||
53. | MYLENKA Anastasiya | 30 | ||
54. | STUMPF Celine | 30 | ||
55. | ALBERSMEIER Vanessa | 30 | ||
56. | EKREM Dila | 30 | ||
57. | KOBYLNICKA Michalina | 13 | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
58. | Makowska Agnieszka | 12 | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
2. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 | zakwalifikowano |
2. | SCHULENBURG Patricia Vera | zakwalifikowano | ||
4. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 | zakwalifikowano |
5. | BERNIGAUD Emilie | zakwalifikowano | ||
6. | LAZARENKO Aleksandra | zakwalifikowano | ||
7. | KHOMENKO Alina | zakwalifikowano | ||
8. | EKREM Dila | zakwalifikowano | ||
9. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 | zakwalifikowano |
10. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
11. | RUSTAMOVA Anastasia | zakwalifikowano | ||
12. | BENCHARQUI Laila | GKS ALLEZ GLIWICE | 29.04.2004 | zakwalifikowano |
13. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 | zakwalifikowano |
14. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 | zakwalifikowano |
15. | COUROUBLE Joelle | zakwalifikowano | ||
16. | MYLENKA Anastasiya | zakwalifikowano | ||
17. | GIORDANO Ginewra | zakwalifikowano | ||
18. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 | zakwalifikowano |
19. | MIROVSKA Eliska | zakwalifikowano | ||
20. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 | zakwalifikowano |
21. | STUMPF Celine | zakwalifikowano | ||
22. | Czajkowska Róża | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 | zakwalifikowano |
23. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 | zakwalifikowano |
24. | JURGILEWICZ Julita | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 27.08.2004 | zakwalifikowano |
25. | JAWORSKA Oliwia | UKS START OPOLE | 05.07.2004 | zakwalifikowano |
26. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 | zakwalifikowano |
27. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 | zakwalifikowano |
28. | HANFORD Juliette | zakwalifikowano | ||
29. | GOLDEN Eve | zakwalifikowano | ||
30. | ARPACIOGLU Derin | zakwalifikowano | ||
31. | SAFRANKOVA Adela | zakwalifikowano | ||
32. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 | zakwalifikowano |
33. | KMECOVA Aneta | zakwalifikowano | ||
34. | NIKIEL Marta | PIAST GLIWICE | 30.05.2004 | zakwalifikowano |
35. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 | zakwalifikowano |
36. | ARON Manon | zakwalifikowano | ||
37. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 | zakwalifikowano |
38. | ALEKSEYEVA Ekaterina | zakwalifikowano | ||
39. | ŻURAWSKA Julia | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 27.10.2004 | zakwalifikowano |
40. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 | zakwalifikowano |
41. | JEZIOROWSKA Julia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 23.06.2004 | zakwalifikowano |
42. | PIWOWARCZYK Amelia | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 27.08.2005 | zakwalifikowano |
42. | TUFEKCIOGLU Idil | zakwalifikowano | ||
44. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 | zakwalifikowano |
44. | COSMA VOLINTIRU Letitia | zakwalifikowano | ||
46. | CEMPA Małgorzata | AZS AWF WROCŁAW | 26.08.2004 | zakwalifikowano |
47. | WNĘK Barbara | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.04.2005 | zakwalifikowano |
48. | PIGALL Michalina | UKS GRYFEK SZCZECIN | 04.06.2004 | zakwalifikowano |
49. | SOLTYSOVA Berta | zakwalifikowano | ||
50. | ZARONSKYTE Liepa | zakwalifikowano | ||
51. | CIEŚLIK Natalia | RMKS RYBNIK | 27.07.2005 | zakwalifikowano |
52. | ALBERSMEIER Vanessa | zakwalifikowano | ||
53. | CORAPCIOGLU Belkis | zakwalifikowano | ||
54. | KRUCKA Antonie | zakwalifikowano | ||
54. | TOTH Viola | zakwalifikowano | ||
56. | zakwalifikowano | |||
56. | RYŚ Patrycja | MUSZKIETER GLIWICE | 31.12.2004 | zakwalifikowano |
58. | BATÓG Dominika | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 08.02.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
2. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
3. | LAZARENKO Aleksandra | ||
3. | BERNIGAUD Emilie | ||
5. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
6. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
7. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
8. | JURGILEWICZ Julita | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 27.08.2004 |
9. | SCHULENBURG Patricia Vera | ||
10. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
11. | EKREM Dila | ||
12. | RUSTAMOVA Anastasia | ||
13. | BENCHARQUI Laila | GKS ALLEZ GLIWICE | 29.04.2004 |
14. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
15. | MYLENKA Anastasiya | ||
16. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
17. | KHOMENKO Alina | ||
18. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
19. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
20. | COUROUBLE Joelle | ||
21. | GIORDANO Ginewra | ||
22. | MIROVSKA Eliska | ||
23. | STUMPF Celine | ||
24. | Czajkowska Róża | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 |
25. | JAWORSKA Oliwia | UKS START OPOLE | 05.07.2004 |
26. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
27. | GOLDEN Eve | ||
28. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
29. | NIKIEL Marta | PIAST GLIWICE | 30.05.2004 |
30. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
31. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
32. | TUFEKCIOGLU Idil | ||
33. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
34. | HANFORD Juliette | ||
35. | ARPACIOGLU Derin | ||
36. | SAFRANKOVA Adela | ||
37. | KMECOVA Aneta | ||
38. | ARON Manon | ||
39. | ALEKSEYEVA Ekaterina | ||
40. | ŻURAWSKA Julia | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 27.10.2004 |
41. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
42. | JEZIOROWSKA Julia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 23.06.2004 |
43. | PIWOWARCZYK Amelia | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 27.08.2005 |
44. | COSMA VOLINTIRU Letitia | ||
44. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
46. | CEMPA Małgorzata | AZS AWF WROCŁAW | 26.08.2004 |
47. | WNĘK Barbara | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.04.2005 |
48. | PIGALL Michalina | UKS GRYFEK SZCZECIN | 04.06.2004 |
49. | SOLTYSOVA Berta | ||
50. | ZARONSKYTE Liepa | ||
51. | CIEŚLIK Natalia | RMKS RYBNIK | 27.07.2005 |
52. | ALBERSMEIER Vanessa | ||
53. | CORAPCIOGLU Belkis | ||
54. | TOTH Viola | ||
54. | KRUCKA Antonie | ||
56. | RYŚ Patrycja | MUSZKIETER GLIWICE | 31.12.2004 |
56. | |||
58. | BATÓG Dominika | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 08.02.2005 |