Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 20.03.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KLYTTA Paweł | 36 | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 |
2. | FELIŃSKI Gustaw | 1 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 09.04.2004 |
3. | KOTALA Jan | 46 | ||
4. | GIEDROJĆ Jerzy | 46 | KS SZPADA WROCŁAW | 31.07.2005 |
5. | SELVE Jacques | 46 | ||
6. | KLUGHARDT Hubert | 35 | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
7. | Łagan Hubert | 38 | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2005 |
8. | Dziura Stanisław | 2 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
9. | PETERSEN Bertil | 46 | ||
10. | TOMICKI Wiktor | 46 | KS SZPADA WROCŁAW | 05.05.2004 |
11. | KIEŁCZEWSKI Jakub | 46 | IKS WARSZAWA | 01.10.2004 |
12. | DOSEK Jiri | 46 | ||
13. | Żelazny Marcin | 3 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
14. | TRZCIŃSKI Tymoteusz | 46 | MKS KUSY SZCZECIN | 06.01.2006 |
15. | Sławek Jeremi | 34 | UKS START OPOLE | 07.08.2006 |
16. | CETNAR Patryk | 33 | UKS PIAST LEGNICA | 15.11.2005 |
17. | Socha Antoni | 4 | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 |
18. | LACHOWSKI Jan | 46 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.05.2004 |
19. | STEPAN Petr | 46 | ||
20. | VESELY Vojtech | 46 | ||
21. | HERETYK Mikołaj | 32 | SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE | 17.03.2006 |
22. | WESOŁOWSKI Mikołaj | 5 | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
23. | ŚLEDZIŃSKI Ziemowit | 46 | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.2005 |
24. | GIEZEK Mateusz | 46 | AZS AWF WROCŁAW | 07.11.2005 |
25. | ŚCIBICH Antoni | 31 | RMKS RYBNIK | 17.03.2005 |
26. | SEMIOTA Petras | 46 | ||
27. | SPYCHALSKI Paweł | 46 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 01.12.2004 |
28. | Rzyczniak Wojciech | 6 | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
29. | RIZZI Sacopo | 46 | ||
30. | Domowicz Krzysztof | 7 | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
31. | Politowicz Stanisław | 46 | KS Milenium | 06.09.2004 |
32. | MŁYNEK Jan | 30 | AZS AWF KRAKÓW | 16.05.2005 |
33. | PETERSEN Ole | 46 | ||
34. | TERAGUCHI Yuta | 46 | ||
35. | KUCZKOWSKI Michał | 29 | MDK NR 1 BYTOM | 11.08.2005 |
36. | GIL Hubert | 8 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.11.2004 |
37. | GILOWSKI Mikołaj | 46 | AZS AWF WROCŁAW | 04.10.2004 |
38. | MULLER Martin | 46 | ||
39. | JAGUSZEWSKI Mateusz | 28 | MUSZKIETER GLIWICE | 16.04.2005 |
40. | MIRICA Florin | 46 | ||
41. | KOZŁOWSKI Adam | 46 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.08.2006 |
42. | KLAMUT Stanisław | 9 | MKS GRYF MIELEC | 03.01.2004 |
43. | EMILIANOWICZ Mateusz | 46 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.2005 |
44. | Olejniczak Kamil | 10 | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 |
45. | EMULER Sinan | 46 | ||
46. | Sojka Adam | 26 | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
47. | Bezuch Krzysztof | 11 | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
48. | MAZUR Daniil | 46 | ||
49. | ŁOPUSZYŃSKI Jakub | 46 | AZS AWF WROCŁAW | 04.07.2004 |
50. | Partyka Czcibor | 26 | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
51. | PUCHKOVSKIY Mihail | 46 | ||
52. | DURLIK Stanisław | 12 | KKS KRAKÓW | 11.03.2004 |
53. | SPANDEL Paweł | 46 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.02.2005 |
54. | KRYZHANIVSKYI Tymofii | 46 | ||
55. | FILEK Ireneusz | 25 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
56. | SOUCEK Adam | 46 | ||
57. | DĄBRÓWKA Daniel | 46 | PKSZERM WARSZAWA | 21.12.2004 |
58. | VOLAK Michael | 46 | ||
59. | KOSTKA Mikołaj | 13 | RMKS RYBNIK | 01.12.2004 |
60. | SECIK Ali Mustafa | 46 | ||
61. | FIGAS Jakub | 46 | KS SZPADA WADOWICE | 26.05.2004 |
62. | GOC Jakub | 24 | UKS VICTORIA GAJ | 11.01.2003 |
63. | WIKŁO Mateusz | 46 | AZS AWF WROCŁAW | 21.12.2005 |
64. | MARCZAK Antoni | 14 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2004 |
65. | STRIBER Sebastian | 46 | ||
66. | MESIKA Jonathan | 46 | ||
67. | Mróz Michał | 23 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2004 |
68. | POHNAN Krystof | 46 | ||
69. | GUMENIUK Andrii | 46 | ||
70. | SAWICKI Konrad | 46 | KS SZPADA WROCŁAW | 30.01.2004 |
71. | WOŁKOW Antoni | 15 | KKS KRAKÓW | 15.10.2004 |
72. | HUBER Rocco Arcel | 46 | ||
73. | CEPIŃSKI Jakub | 16 | KS OLIMP LUBIN | 10.11.2004 |
74. | SOŁTYS Kacper | 46 | KSz WARSZAWIANKA | 07.08.2004 |
75. | GLINKA Jan | 46 | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 |
76. | SOLSKI Franciszek | 20 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 07.07.2004 |
77. | DORFER Laurenz | 46 | ||
78. | WALKOWIAK Szymon | 46 | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
79. | KUREK Jakub | 17 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
80. | POUSETTE Charlie | 46 | ||
81. | MAJSNER Tobiasz | 18 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.06.2004 |
82. | PROCHAZKA Ondrej | 46 | ||
83. | SAMOILOV Roman | 46 | ||
84. | Skalski Jan | 46 | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 |
85. | BUJNOWSKI Antoni | 19 | PKSZERM WARSZAWA | 05.10.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MESIKA Jonathan | zakwalifikowano | ||
2. | Socha Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 | zakwalifikowano |
3. | MAZUR Daniil | zakwalifikowano | ||
4. | VESELY Vojtech | zakwalifikowano | ||
5. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 | zakwalifikowano |
6. | GIL Hubert | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.11.2004 | zakwalifikowano |
7. | ŚCIBICH Antoni | RMKS RYBNIK | 17.03.2005 | zakwalifikowano |
8. | WOŁKOW Antoni | KKS KRAKÓW | 15.10.2004 | zakwalifikowano |
8. | MŁYNEK Jan | AZS AWF KRAKÓW | 16.05.2005 | zakwalifikowano |
10. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
11. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
12. | FELIŃSKI Gustaw | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 09.04.2004 | zakwalifikowano |
13. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
14. | EMILIANOWICZ Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.2005 | zakwalifikowano |
15. | EMULER Sinan | zakwalifikowano | ||
16. | KRYZHANIVSKYI Tymofii | zakwalifikowano | ||
16. | STEPAN Petr | zakwalifikowano | ||
18. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 | zakwalifikowano |
19. | PUCHKOVSKIY Mihail | zakwalifikowano | ||
20. | MARCZAK Antoni | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2004 | zakwalifikowano |
20. | DOSEK Jiri | zakwalifikowano | ||
22. | PETERSEN Bertil | zakwalifikowano | ||
23. | GIEDROJĆ Jerzy | KS SZPADA WROCŁAW | 31.07.2005 | zakwalifikowano |
24. | MIRICA Florin | zakwalifikowano | ||
25. | GLINKA Jan | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 | zakwalifikowano |
26. | KOSTKA Mikołaj | RMKS RYBNIK | 01.12.2004 | zakwalifikowano |
27. | CEPIŃSKI Jakub | KS OLIMP LUBIN | 10.11.2004 | zakwalifikowano |
28. | SAMOILOV Roman | zakwalifikowano | ||
29. | Skalski Jan | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 | zakwalifikowano |
30. | HUBER Rocco Arcel | zakwalifikowano | ||
31. | KLAMUT Stanisław | MKS GRYF MIELEC | 03.01.2004 | zakwalifikowano |
31. | JAGUSZEWSKI Mateusz | MUSZKIETER GLIWICE | 16.04.2005 | zakwalifikowano |
33. | SAWICKI Konrad | KS SZPADA WROCŁAW | 30.01.2004 | zakwalifikowano |
34. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 | zakwalifikowano |
35. | Mróz Michał | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2004 | zakwalifikowano |
36. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 | zakwalifikowano |
37. | TOMICKI Wiktor | KS SZPADA WROCŁAW | 05.05.2004 | zakwalifikowano |
38. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 | zakwalifikowano |
39. | Olejniczak Kamil | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 | zakwalifikowano |
40. | KUCZKOWSKI Michał | MDK NR 1 BYTOM | 11.08.2005 | zakwalifikowano |
41. | SELVE Jacques | zakwalifikowano | ||
42. | TRZCIŃSKI Tymoteusz | MKS KUSY SZCZECIN | 06.01.2006 | zakwalifikowano |
43. | CETNAR Patryk | UKS PIAST LEGNICA | 15.11.2005 | zakwalifikowano |
44. | HERETYK Mikołaj | SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE | 17.03.2006 | zakwalifikowano |
44. | GILOWSKI Mikołaj | AZS AWF WROCŁAW | 04.10.2004 | zakwalifikowano |
46. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 | zakwalifikowano |
47. | DORFER Laurenz | zakwalifikowano | ||
48. | PETERSEN Ole | zakwalifikowano | ||
49. | POHNAN Krystof | zakwalifikowano | ||
50. | Politowicz Stanisław | KS Milenium | 06.09.2004 | zakwalifikowano |
51. | POUSETTE Charlie | zakwalifikowano | ||
52. | BUJNOWSKI Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 05.10.2004 | zakwalifikowano |
53. | VOLAK Michael | zakwalifikowano | ||
54. | Sławek Jeremi | UKS START OPOLE | 07.08.2006 | zakwalifikowano |
55. | TERAGUCHI Yuta | zakwalifikowano | ||
56. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 | zakwalifikowano |
57. | RIZZI Sacopo | zakwalifikowano | ||
58. | DĄBRÓWKA Daniel | PKSZERM WARSZAWA | 21.12.2004 | zakwalifikowano |
59. | GIEZEK Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 07.11.2005 | zakwalifikowano |
60. | KIEŁCZEWSKI Jakub | IKS WARSZAWA | 01.10.2004 | zakwalifikowano |
61. | MULLER Martin | zakwalifikowano | ||
62. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 | zakwalifikowano |
63. | Łagan Hubert | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2005 | zakwalifikowano |
64. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 | zakwalifikowano |
65. | PROCHAZKA Ondrej | zakwalifikowano | ||
66. | GUMENIUK Andrii | zakwalifikowano | ||
67. | GOC Jakub | UKS VICTORIA GAJ | 11.01.2003 | zakwalifikowano |
68. | FIGAS Jakub | KS SZPADA WADOWICE | 26.05.2004 | zakwalifikowano |
69. | SOLSKI Franciszek | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 07.07.2004 | zakwalifikowano |
70. | MAJSNER Tobiasz | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.06.2004 | zakwalifikowano |
71. | SOŁTYS Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 07.08.2004 | zakwalifikowano |
72. | SECIK Ali Mustafa | zakwalifikowano | ||
72. | KOZŁOWSKI Adam | MKS KUSY SZCZECIN | 04.08.2006 | zakwalifikowano |
74. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 | zakwalifikowano |
75. | WIKŁO Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 21.12.2005 | zakwalifikowano |
76. | SOUCEK Adam | zakwalifikowano | ||
76. | ŁOPUSZYŃSKI Jakub | AZS AWF WROCŁAW | 04.07.2004 | zakwalifikowano |
78. | SPYCHALSKI Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 01.12.2004 | zakwalifikowano |
79. | SPANDEL Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.02.2005 | zakwalifikowano |
80. | ŚLEDZIŃSKI Ziemowit | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.2005 | zakwalifikowano |
81. | DURLIK Stanisław | KKS KRAKÓW | 11.03.2004 | zakwalifikowano |
82. | KOTALA Jan | zakwalifikowano | ||
82. | STRIBER Sebastian | zakwalifikowano | ||
84. | SEMIOTA Petras | zakwalifikowano | ||
85. | LACHOWSKI Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.05.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | MIRICA Florin | ||
2. | DORFER Laurenz | ||
3. | SAMOILOV Roman | ||
3. | GIL Hubert | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.11.2004 |
5. | ŚCIBICH Antoni | RMKS RYBNIK | 17.03.2005 |
6. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
7. | STEPAN Petr | ||
8. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
9. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
10. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
11. | FELIŃSKI Gustaw | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 09.04.2004 |
12. | GLINKA Jan | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 |
13. | Skalski Jan | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 |
14. | KLAMUT Stanisław | MKS GRYF MIELEC | 03.01.2004 |
15. | Mróz Michał | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2004 |
16. | GUMENIUK Andrii | ||
17. | MAZUR Daniil | ||
18. | VESELY Vojtech | ||
19. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
20. | WOŁKOW Antoni | KKS KRAKÓW | 15.10.2004 |
20. | MŁYNEK Jan | AZS AWF KRAKÓW | 16.05.2005 |
22. | EMILIANOWICZ Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.2005 |
23. | EMULER Sinan | ||
24. | KRYZHANIVSKYI Tymofii | ||
25. | DOSEK Jiri | ||
26. | GIEDROJĆ Jerzy | KS SZPADA WROCŁAW | 31.07.2005 |
27. | KOSTKA Mikołaj | RMKS RYBNIK | 01.12.2004 |
28. | JAGUSZEWSKI Mateusz | MUSZKIETER GLIWICE | 16.04.2005 |
29. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
30. | CETNAR Patryk | UKS PIAST LEGNICA | 15.11.2005 |
31. | GILOWSKI Mikołaj | AZS AWF WROCŁAW | 04.10.2004 |
32. | PROCHAZKA Ondrej | ||
33. | MESIKA Jonathan | ||
34. | Socha Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 |
35. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
36. | PUCHKOVSKIY Mihail | ||
37. | MARCZAK Antoni | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2004 |
38. | PETERSEN Bertil | ||
39. | CEPIŃSKI Jakub | KS OLIMP LUBIN | 10.11.2004 |
40. | HUBER Rocco Arcel | ||
41. | SAWICKI Konrad | KS SZPADA WROCŁAW | 30.01.2004 |
42. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
43. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
44. | TOMICKI Wiktor | KS SZPADA WROCŁAW | 05.05.2004 |
45. | Olejniczak Kamil | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 |
46. | KUCZKOWSKI Michał | MDK NR 1 BYTOM | 11.08.2005 |
47. | SELVE Jacques | ||
48. | TRZCIŃSKI Tymoteusz | MKS KUSY SZCZECIN | 06.01.2006 |
49. | HERETYK Mikołaj | SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE | 17.03.2006 |
50. | PETERSEN Ole | ||
51. | POHNAN Krystof | ||
52. | Politowicz Stanisław | KS Milenium | 06.09.2004 |
53. | POUSETTE Charlie | ||
54. | Sławek Jeremi | UKS START OPOLE | 07.08.2006 |
55. | TERAGUCHI Yuta | ||
56. | RIZZI Sacopo | ||
57. | DĄBRÓWKA Daniel | PKSZERM WARSZAWA | 21.12.2004 |
58. | KIEŁCZEWSKI Jakub | IKS WARSZAWA | 01.10.2004 |
59. | MULLER Martin | ||
60. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 |
61. | MAJSNER Tobiasz | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.06.2004 |
62. | KOZŁOWSKI Adam | MKS KUSY SZCZECIN | 04.08.2006 |
63. | SOUCEK Adam | ||
63. | ŁOPUSZYŃSKI Jakub | AZS AWF WROCŁAW | 04.07.2004 |
65. | BUJNOWSKI Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 05.10.2004 |
66. | VOLAK Michael | ||
67. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
68. | GIEZEK Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 07.11.2005 |
69. | Łagan Hubert | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2005 |
70. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
71. | GOC Jakub | UKS VICTORIA GAJ | 11.01.2003 |
72. | FIGAS Jakub | KS SZPADA WADOWICE | 26.05.2004 |
73. | SOLSKI Franciszek | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 07.07.2004 |
74. | SOŁTYS Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 07.08.2004 |
75. | SECIK Ali Mustafa | ||
76. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
77. | WIKŁO Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 21.12.2005 |
78. | SPYCHALSKI Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 01.12.2004 |
79. | SPANDEL Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.02.2005 |
80. | ŚLEDZIŃSKI Ziemowit | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.2005 |
81. | DURLIK Stanisław | KKS KRAKÓW | 11.03.2004 |
82. | STRIBER Sebastian | ||
82. | KOTALA Jan | ||
84. | SEMIOTA Petras | ||
85. | LACHOWSKI Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.05.2004 |