Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 22.03.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Zuzanna JÓŹWIAK 1 AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
2. Demetria TAY 50
3. Charlotte HEINRICH LINDNER 50
4. Valeriia SEMENOVA 50
5. Rachel LEVER 50
6. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA 2 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
7. Maria ADRIAN 50
8. Juta MALNIECE 50
9. Stine OLSTROEM 50
10. Wiktoria ANDERS 40 WROCŁAWIANIE. 14.01.2003
11. Eszter GYORGY 50
12. Wiktoria MIESZAŁA 36 WARTA ŚREM 15.01.2003
13. Crina POPA 50
14. Zuzanna WYWIAŁ 3 WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
15. Ann-Sophie KUKLA 50
16. Emilia VELMA 50
17. Jara Sophie PETERSEN 50
18. Kaja Jabłonowska 4 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
19. Aleksandra KORABLINA 50
20. Jia Lin TAN 50
21. Aleksandra WIECZOREK 5 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
22. Cora Elizabeth SCHALLER 50
23. Aleksandra KLÓJ 34 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.03.2003
24. Anna GINTER 43 IKS LESZNO 14.09.2003
25. Katalin FARKAS 50
26. Natalia KOSTERA 6 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002
27. Angelina-Noelle KRAUSE 50
28. Veronika RUBTCOVA 50
29. Marie-Sophie RODE 50
30. Amanda MOND 50
31. Miriam SCHREIBER 50
32. Jazmin TOTH 50
33. Zofia Brzezińska 7 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002
34. Anna Sophie KOTHIERINGER 50
35. Emilia CORBU 50
36. Emilia KOŁYSZKO 8 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.02.2002
37. Erika NEKIFOR 50
38. Nina REICH 50
39. Alina KAERGEL 50
40. Aleksandra NAPIERKOWSKA 9 AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002
41. Kateryna BUDENKO 50
42. Rachel Mary LIM 50
43. Oliwia BUCZYŁO 30 UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
44. Oliwia Dębicka 29 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
45. Keira PAPADOPOULOS 50
46. Nadiia MORHUN 50
47. Urszula PODMIOTKO 48 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.05.2003
48. Emilia Kręc 10 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002
49. Konstancja CICHOCKA 11 AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002
50. Laura SZMIT 28 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
51. Melisa KOROSSY 50
52. Elaine SZAKACS 50
53. Michalina Daniewska 27 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
54. Zofia BORZYSZKOWSKA 12 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 12.11.2002
55. Julia Mae WONG 50
56. Emilie MULLER 50
57. Ksenia LEBED 50
58. Malwina KOŁODZIEJCZYK 26 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
59. Sandra MIRUT 50
60. Eliska MALICKOVA 50
61. Emilia MASLOBOEVA 50
62. Boglarka BUDAY 50
63. Oliwia HYŻYK 13 IKS LESZNO 25.06.2002
64. Barbara WIERZCHOWSKA 25 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
65. Emilia WINKEL 14 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.03.2002
66. Lea LEVI 50
67. Wan Yi Chloe NG 50
68. Barbara BODA 50
69. Felicitas GROLLMISCH 50
70. Isabela SEDLAKOVA 50
71. Jekaterina SOLODKIHA 50
72. Ewa ZACHAREWICZ 23 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
73. Olga KALKUTINA 50
74. Isabelle Salome HONNGER 50
75. Dorota VICHOVA 50
76. Nadia PLENZLER 16 AZS AWF POZNAŃ 09.03.2002
77. Marta OKLIŃSKA 20 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
78. Maia WEINTRAUB 50
79. Teodora SOFRAN 50
80. Veronika MUSILKOVA 50
81. Leona VOGEL 50
82. Adela KOCOUROVA 50
83. Emily BEARDMORE 50
84. Joanna WITKIEWICZ 17 UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2002
85. Antonina LACHMAN 22 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
86. Jeanna Leia Alis JUNADY 50
87. Isabella LINDNER 50
88. Julia KOZUBOWSKA 19 UKS ATENA GDAŃSK 11.12.2002
89. Balca ISEVCAN 50
90. Rebeka CSEFALVAY 50
91. Alexandra HTET MARSHALL 50
92. Natalia SZEMPLIŃSKA 21 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Emilia CORBU zakwalifikowano
2. Kateryna BUDENKO zakwalifikowano
3. Jekaterina SOLODKIHA zakwalifikowano
4. Juta MALNIECE zakwalifikowano
5. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003 zakwalifikowano
5. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
7. Miriam SCHREIBER zakwalifikowano
7. Valeriia SEMENOVA zakwalifikowano
9. Sandra MIRUT zakwalifikowano
9. Nadiia MORHUN zakwalifikowano
11. Aleksandra KORABLINA zakwalifikowano
12. Crina POPA zakwalifikowano
13. Marie-Sophie RODE zakwalifikowano
14. Zofia Brzezińska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002 zakwalifikowano
15. Melisa KOROSSY zakwalifikowano
16. Elaine SZAKACS zakwalifikowano
17. Wan Yi Chloe NG zakwalifikowano
18. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
19. Erika NEKIFOR zakwalifikowano
20. Isabela SEDLAKOVA zakwalifikowano
21. Ksenia LEBED zakwalifikowano
21. Emily BEARDMORE zakwalifikowano
21. Amanda MOND zakwalifikowano
24. Zuzanna JÓŹWIAK AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002 zakwalifikowano
25. Teodora SOFRAN zakwalifikowano
26. Natalia KOSTERA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002 zakwalifikowano
27. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002 zakwalifikowano
28. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
29. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
30. Lea LEVI zakwalifikowano
30. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
32. Maia WEINTRAUB zakwalifikowano
33. Rachel Mary LIM zakwalifikowano
34. Felicitas GROLLMISCH zakwalifikowano
35. Emilia VELMA zakwalifikowano
36. Konstancja CICHOCKA AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002 zakwalifikowano
37. Emilia Kręc WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002 zakwalifikowano
38. Veronika MUSILKOVA zakwalifikowano
38. Dorota VICHOVA zakwalifikowano
40. Cora Elizabeth SCHALLER zakwalifikowano
40. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
42. Nadia PLENZLER AZS AWF POZNAŃ 09.03.2002 zakwalifikowano
43. Julia Mae WONG zakwalifikowano
44. Katalin FARKAS zakwalifikowano
44. Rebeka CSEFALVAY zakwalifikowano
46. Zofia BORZYSZKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 12.11.2002 zakwalifikowano
47. Eszter GYORGY zakwalifikowano
48. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
49. Olga KALKUTINA zakwalifikowano
49. Emilia KOŁYSZKO WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.02.2002 zakwalifikowano
51. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
52. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003 zakwalifikowano
53. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002 zakwalifikowano
53. Alina KAERGEL zakwalifikowano
53. Jeanna Leia Alis JUNADY zakwalifikowano
56. Leona VOGEL zakwalifikowano
57. Boglarka BUDAY zakwalifikowano
58. Wiktoria ANDERS WROCŁAWIANIE. 14.01.2003 zakwalifikowano
59. Jazmin TOTH zakwalifikowano
60. Isabella LINDNER zakwalifikowano
61. Eliska MALICKOVA zakwalifikowano
62. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
63. Jia Lin TAN zakwalifikowano
64. Ann-Sophie KUKLA zakwalifikowano
65. Keira PAPADOPOULOS zakwalifikowano
65. Stine OLSTROEM zakwalifikowano
67. Barbara BODA zakwalifikowano
68. Charlotte HEINRICH LINDNER zakwalifikowano
68. Aleksandra KLÓJ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.03.2003 zakwalifikowano
70. Emilie MULLER zakwalifikowano
71. Oliwia HYŻYK IKS LESZNO 25.06.2002 zakwalifikowano
71. Anna Sophie KOTHIERINGER zakwalifikowano
73. Alexandra HTET MARSHALL zakwalifikowano
74. Oliwia BUCZYŁO UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003 zakwalifikowano
75. Aleksandra NAPIERKOWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002 zakwalifikowano
76. Julia KOZUBOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 11.12.2002 zakwalifikowano
77. Anna GINTER IKS LESZNO 14.09.2003 zakwalifikowano
78. Wiktoria MIESZAŁA WARTA ŚREM 15.01.2003 zakwalifikowano
79. Urszula PODMIOTKO D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.05.2003 zakwalifikowano
80. Jara Sophie PETERSEN zakwalifikowano
81. Nina REICH zakwalifikowano
82. Maria ADRIAN zakwalifikowano
83. Joanna WITKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2002 zakwalifikowano
84. Angelina-Noelle KRAUSE zakwalifikowano
85. Emilia MASLOBOEVA zakwalifikowano
86. Demetria TAY zakwalifikowano
87. Emilia WINKEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.03.2002 zakwalifikowano
88. Rachel LEVER zakwalifikowano
89. Adela KOCOUROVA zakwalifikowano
89. Balca ISEVCAN zakwalifikowano
91. Isabelle Salome HONNGER zakwalifikowano
91. Veronika RUBTCOVA zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Aleksandra KORABLINA
2. Juta MALNIECE
3. Rachel Mary LIM
3. Miriam SCHREIBER
5. Jekaterina SOLODKIHA
6. Valeriia SEMENOVA
7. Melisa KOROSSY
8. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
9. Crina POPA
10. Wan Yi Chloe NG
11. Erika NEKIFOR
12. Zuzanna JÓŹWIAK AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
13. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
14. Veronika MUSILKOVA
15. Alina KAERGEL
16. Angelina-Noelle KRAUSE
17. Emilia CORBU
18. Kateryna BUDENKO
19. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
19. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
21. Marie-Sophie RODE
22. Zofia Brzezińska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002
23. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
24. Ksenia LEBED
24. Emily BEARDMORE
24. Amanda MOND
27. Teodora SOFRAN
28. Natalia KOSTERA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002
29. Lea LEVI
30. Konstancja CICHOCKA AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002
31. Emilia KOŁYSZKO WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.02.2002
32. Leona VOGEL
33. Nadiia MORHUN
33. Sandra MIRUT
35. Elaine SZAKACS
36. Isabela SEDLAKOVA
37. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
38. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
39. Maia WEINTRAUB
40. Felicitas GROLLMISCH
41. Emilia VELMA
42. Emilia Kręc WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002
43. Dorota VICHOVA
44. Nadia PLENZLER AZS AWF POZNAŃ 09.03.2002
45. Julia Mae WONG
46. Zofia BORZYSZKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 12.11.2002
47. Olga KALKUTINA
48. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
49. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
50. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
50. Jeanna Leia Alis JUNADY
52. Boglarka BUDAY
53. Jazmin TOTH
54. Isabella LINDNER
55. Eliska MALICKOVA
56. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
57. Jia Lin TAN
58. Stine OLSTROEM
59. Anna Sophie KOTHIERINGER
60. Nina REICH
61. Maria ADRIAN
62. Emilia MASLOBOEVA
63. Rachel LEVER
64. Adela KOCOUROVA
65. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
65. Cora Elizabeth SCHALLER
67. Katalin FARKAS
67. Rebeka CSEFALVAY
69. Eszter GYORGY
70. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
71. Wiktoria ANDERS WROCŁAWIANIE. 14.01.2003
72. Ann-Sophie KUKLA
73. Keira PAPADOPOULOS
74. Barbara BODA
75. Charlotte HEINRICH LINDNER
75. Aleksandra KLÓJ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.03.2003
77. Emilie MULLER
78. Oliwia HYŻYK IKS LESZNO 25.06.2002
79. Alexandra HTET MARSHALL
80. Oliwia BUCZYŁO UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
81. Aleksandra NAPIERKOWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002
82. Julia KOZUBOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 11.12.2002
83. Anna GINTER IKS LESZNO 14.09.2003
84. Wiktoria MIESZAŁA WARTA ŚREM 15.01.2003
85. Urszula PODMIOTKO D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.05.2003
86. Jara Sophie PETERSEN
87. Joanna WITKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2002
88. Demetria TAY
89. Emilia WINKEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.03.2002
90. Balca ISEVCAN
91. Isabelle Salome HONNGER
91. Veronika RUBTCOVA

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy