Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.03.2015

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Koziarska Natalia 22 KKSZ KONIN 08.05.2003
2. NOVAKOVA Adela 22
3. Bartosz Roksana 1 DRAGON ŁÓDŹ 30.01.2002
4. BULBA Daria 22
5. SCHILLINGER Ylvi 22
6. MEMMLER Johanna 22
7. SHARPLIN Aaliyah 22
8. ZIĘBACZ Wiktoria 22 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 17.03.2002
9. WHANG Rebecca 22
10. Rowińska Emilia 2 AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002
11. STRAUB Fanny 22
12. SZEGEDI Dora 22
13. MIKILEVICH Anna 22
14. CHUMARINA Veronika 22
15. NOWICKA Małgorzata 3 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.11.2002
16. Cieślar Julia 4 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002
17. CIDA Alesia 22
18. TOTH Rebeka 22
19. SKWARK Zuzanna 22 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.04.2002
20. NAGEL Alina 22
21. ROBBINS WILKINSON Ellen 22
22. MELNYCHUK Elizaveta 22
23. STOPIŃSKA Oliwia 5 UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.03.2002
24. MALAZHAVAYA Alisiya 22
25. LEVER Rachel 22
26. PANTIS Ilinca 22
27. GROZEVA Ines 22
28. ŚWIERC Zuzanna 6 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.01.2002
29. FRYDRYCHOWSKA Adrianna 90 KKSZ KONIN 24.02.2002
30. BRICA Matea 22
31. FIGUŁA Anastazja 22 AZS AWF POZNAŃ 30.05.2003
32. TUNCER Nadja 22
33. DANCIU Vanesa 22
34. MOHAMED Nehal Mahmoud Refaat 22
35. MULARSKA Wiktoria 7 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.08.2002
36. RIABCHIKOVA Polina 22
37. CHITU Mihaela 22
38. Bieniasz Weronika 8 UKS 13 BIAŁYSTOK 15.01.2002
39. ŻYZNOWSKA Antonina 21 AZS AWF WARSZAWA 24.02.2003
40. PERLOVSKA Ieva 22
41. EL SAMMAN Nour Medhat Mohamed 22
42. Malgrem Klaudia 9 KS KARABELA 11.11.2003
43. WEBER Christine 22
44. ZINIUKHINA Maria 22
45. KITAICIKA Viktorija 22
46. SUSZCZYŃSKA Kinga 17 UKS 13 BIAŁYSTOK 03.03.2003
47. Zając Ewa 10 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.04.2003
48. BUCHMANN Vivien 22
49. NOWIK Justyna 11 UKS 13 BIAŁYSTOK 27.01.2003
50. SVOBODOVA Michaela 22
51. BONDAR Oleksandra 22
52. KUZMIN Tais 22
53. KARPIŃSKA Jagoda 22 KKSZ KONIN 16.08.2002
54. SAVCHUK Kateryna 22
55. IVANOVA Aleksandra 22
56. KORSAK Oleksandra 22
57. MODRZEJEWSKA Kamila 22 AZS AWF POZNAŃ 25.06.2003
58. HOPULELE Anastasiia 22
59. ANDRYSZEWSKA Marta 13 UKS 13 BIAŁYSTOK 21.03.2002
60. HADJ BACHIR Aischa 14 KKSZ KONIN 02.02.2002
61. TURCHANINOVA Olena 22
62. MUNTEANU Magdalena 22
63. BANNISTER Alice 22
64. SKOWROŃSKA Jagoda 15 AZS AWF WARSZAWA 22.08.2002

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. BRICA Matea zakwalifikowano
2. IVANOVA Aleksandra zakwalifikowano
3. SCHILLINGER Ylvi zakwalifikowano
4. BONDAR Oleksandra zakwalifikowano
5. WHANG Rebecca zakwalifikowano
6. ZINIUKHINA Maria zakwalifikowano
7. PERLOVSKA Ieva zakwalifikowano
8. HOPULELE Anastasiia zakwalifikowano
9. RIABCHIKOVA Polina zakwalifikowano
10. SZEGEDI Dora zakwalifikowano
11. MELNYCHUK Elizaveta zakwalifikowano
12. NAGEL Alina zakwalifikowano
13. MIKILEVICH Anna zakwalifikowano
13. Rowińska Emilia AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002 zakwalifikowano
15. STRAUB Fanny zakwalifikowano
16. Bartosz Roksana DRAGON ŁÓDŹ 30.01.2002 zakwalifikowano
17. KORSAK Oleksandra zakwalifikowano
18. CHITU Mihaela zakwalifikowano
18. SKOWROŃSKA Jagoda AZS AWF WARSZAWA 22.08.2002 zakwalifikowano
20. WEBER Christine zakwalifikowano
21. TUNCER Nadja zakwalifikowano
21. SUSZCZYŃSKA Kinga UKS 13 BIAŁYSTOK 03.03.2003 zakwalifikowano
23. BUCHMANN Vivien zakwalifikowano
24. MOHAMED Nehal Mahmoud Refaat zakwalifikowano
25. TURCHANINOVA Olena zakwalifikowano
26. KUZMIN Tais zakwalifikowano
27. MUNTEANU Magdalena zakwalifikowano
28. STOPIŃSKA Oliwia UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.03.2002 zakwalifikowano
29. CIDA Alesia zakwalifikowano
30. BULBA Daria zakwalifikowano
31. PANTIS Ilinca zakwalifikowano
32. MEMMLER Johanna zakwalifikowano
33. ROBBINS WILKINSON Ellen zakwalifikowano
34. GROZEVA Ines zakwalifikowano
35. MALAZHAVAYA Alisiya zakwalifikowano
36. Cieślar Julia ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002 zakwalifikowano
37. ŚWIERC Zuzanna TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.01.2002 zakwalifikowano
38. Bieniasz Weronika UKS 13 BIAŁYSTOK 15.01.2002 zakwalifikowano
39. DANCIU Vanesa zakwalifikowano
40. ANDRYSZEWSKA Marta UKS 13 BIAŁYSTOK 21.03.2002 zakwalifikowano
40. Zając Ewa TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.04.2003 zakwalifikowano
42. MULARSKA Wiktoria TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.08.2002 zakwalifikowano
43. EL SAMMAN Nour Medhat Mohamed zakwalifikowano
44. SVOBODOVA Michaela zakwalifikowano
45. SAVCHUK Kateryna zakwalifikowano
46. FRYDRYCHOWSKA Adrianna KKSZ KONIN 24.02.2002 zakwalifikowano
47. FIGUŁA Anastazja AZS AWF POZNAŃ 30.05.2003 zakwalifikowano
47. SHARPLIN Aaliyah zakwalifikowano
49. LEVER Rachel zakwalifikowano
50. NOWICKA Małgorzata TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.11.2002 zakwalifikowano
51. Malgrem Klaudia KS KARABELA 11.11.2003 zakwalifikowano
52. ŻYZNOWSKA Antonina AZS AWF WARSZAWA 24.02.2003 zakwalifikowano
53. KITAICIKA Viktorija zakwalifikowano
54. NOWIK Justyna UKS 13 BIAŁYSTOK 27.01.2003 zakwalifikowano
55. HADJ BACHIR Aischa KKSZ KONIN 02.02.2002 zakwalifikowano
56. KARPIŃSKA Jagoda KKSZ KONIN 16.08.2002 zakwalifikowano
57. MODRZEJEWSKA Kamila AZS AWF POZNAŃ 25.06.2003 zakwalifikowano
58. TOTH Rebeka zakwalifikowano
59. ZIĘBACZ Wiktoria TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 17.03.2002 zakwalifikowano
60. Koziarska Natalia KKSZ KONIN 08.05.2003 zakwalifikowano
60. CHUMARINA Veronika zakwalifikowano
62. NOVAKOVA Adela zakwalifikowano
63. SKWARK Zuzanna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.04.2002 zakwalifikowano
64. BANNISTER Alice zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. IVANOVA Aleksandra
2. KORSAK Oleksandra
3. ZINIUKHINA Maria
3. WHANG Rebecca
5. SCHILLINGER Ylvi
6. RIABCHIKOVA Polina
7. BUCHMANN Vivien
8. CIDA Alesia
9. BRICA Matea
10. HOPULELE Anastasiia
11. MELNYCHUK Elizaveta
12. NAGEL Alina
13. Rowińska Emilia AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002
14. STRAUB Fanny
15. WEBER Christine
16. KUZMIN Tais
17. BONDAR Oleksandra
18. PERLOVSKA Ieva
19. SZEGEDI Dora
20. MIKILEVICH Anna
21. Bartosz Roksana DRAGON ŁÓDŹ 30.01.2002
22. CHITU Mihaela
23. TUNCER Nadja
24. MOHAMED Nehal Mahmoud Refaat
25. TURCHANINOVA Olena
26. MUNTEANU Magdalena
27. BULBA Daria
28. PANTIS Ilinca
29. MEMMLER Johanna
30. ŚWIERC Zuzanna TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.01.2002
31. EL SAMMAN Nour Medhat Mohamed
32. SHARPLIN Aaliyah
33. SKOWROŃSKA Jagoda AZS AWF WARSZAWA 22.08.2002
34. SUSZCZYŃSKA Kinga UKS 13 BIAŁYSTOK 03.03.2003
35. STOPIŃSKA Oliwia UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.03.2002
36. ROBBINS WILKINSON Ellen
37. GROZEVA Ines
38. MALAZHAVAYA Alisiya
39. Cieślar Julia ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002
40. Bieniasz Weronika UKS 13 BIAŁYSTOK 15.01.2002
41. DANCIU Vanesa
42. Zając Ewa TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.04.2003
42. ANDRYSZEWSKA Marta UKS 13 BIAŁYSTOK 21.03.2002
44. MULARSKA Wiktoria TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.08.2002
45. SVOBODOVA Michaela
46. SAVCHUK Kateryna
47. FRYDRYCHOWSKA Adrianna KKSZ KONIN 24.02.2002
48. FIGUŁA Anastazja AZS AWF POZNAŃ 30.05.2003
49. LEVER Rachel
50. NOWICKA Małgorzata TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.11.2002
51. Malgrem Klaudia KS KARABELA 11.11.2003
52. ŻYZNOWSKA Antonina AZS AWF WARSZAWA 24.02.2003
53. KITAICIKA Viktorija
54. NOWIK Justyna UKS 13 BIAŁYSTOK 27.01.2003
55. HADJ BACHIR Aischa KKSZ KONIN 02.02.2002
56. KARPIŃSKA Jagoda KKSZ KONIN 16.08.2002
57. MODRZEJEWSKA Kamila AZS AWF POZNAŃ 25.06.2003
58. TOTH Rebeka
59. ZIĘBACZ Wiktoria TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 17.03.2002
60. CHUMARINA Veronika
60. Koziarska Natalia KKSZ KONIN 08.05.2003
62. NOVAKOVA Adela
63. SKWARK Zuzanna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.04.2002
64. BANNISTER Alice

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content