Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.03.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Su HABIP 80
2. Ewelina DRONSZCZYK 80 UKS TRÓJKA RADLIN 14.08.2002
3. Karolina STASZULONEK 1 PIAST GLIWICE 26.03.2002
4. Aleksandra PIOTROWSKA 49 AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
5. Klara MAJGIER 47 PIAST GLIWICE 19.06.2003
6. Matilde BEITINAGLIO 80
7. Eva STEPANOVA 80
8. Agata KOTULSKA 50 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
9. Julia Gwóźdź 2 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
10. Aliaksandra TSURSKAYA 80
11. Oliwia WŁOCZKA 3 AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
12. Zuzanna KARWACKA 80 UKS GRYFEK SZCZECIN 03.04.2002
13. Maja Budzyń 46 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
14. Anna WIECZOREK 51 PIAST GLIWICE 20.05.2003
15. Erika NEKIFOR 80
16. Zeynep Begum ERIS 80
17. Patrycja Ziętek 4 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
18. Veronika BIELESZOVA 80
19. Bernadeta MAJGIER 45 PIAST GLIWICE 19.06.2003
20. Anna ROSKOSZ 44 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
21. Hana VOLAKOVA 80
22. Weronika ZIÓŁKOWSKA 5 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.01.2002
23. Yeva MAZUR 80
24. Wiktoria MIESZAŁA 54 WARTA ŚREM 15.01.2003
25. Beata PĘKAŁA 6 RMKS RYBNIK 28.06.2002
26. Diana ZOTA 80
27. Maria PODOLSKA 43 T.S. WISŁA KRAKÓW 20.06.2003
28. Darya MYSHKAVETS 80
29. Jazmin TOTH 80
30. Julia ŁAPKIEWICZ 42 AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003
31. Weronika Wiktor 7 AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
32. Lurde GRABOVSKYTE 80
33. Yulia SIMONENKO 80
34. Aleksandra LASZKIEWICZ 8 KS SZPADA WROCŁAW. 10.01.2002
35. AMELIA KOROL 80 AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
36. Patrycja KRZYZANIAK 80
37. Astrid KISS 80
38. Lal SARPKAYA 80
39. Valeriya LOBODA 80
40. Dominika NOVACKOVA 80
41. Julia PALUCH 80 AKS MIKOŁÓW 11.03.2002
42. Alicja JAWORSKA 40 UKS PIAST LEGNICA 05.09.2003
43. Anna PINES 9 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
44. Daria SADOVA 80
45. Patrycja Frystacka 39 RMKS RYBNIK 01.11.2003
46. Jagoda RYBICKA 80 UKS START OPOLE 30.03.2002
47. Aleksandra KUŚKA 10 UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
48. Julia GONDEK 11 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 17.07.2002
49. Ruti Ida AGMON NACHT 80
50. Ewelina SABALSKA 38 MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
51. Diana JURKOVA 80
52. Johana ODVODY 80
53. Kinga Zgryźniak 37 RMKS RYBNIK 22.06.2003
54. Lucie ZATLOUKALOVA 80
55. Jara Sophie PETERSEN 80
56. Helena PIEKARSKA 12 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002
57. Andrada Ioana GHICA 80
58. Natasa CIPAROVA 80
59. Julia WOJTANOWSKA 13 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 13.09.2002
60. Karolina SZYMANOWSKA 61 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
61. Patrycja ŚWIĘTY 35 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2002
62. Zuzanna WALCZAK 80 AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
63. Eszter MUHARI 80
64. Julia SAUER 34 UKS TRÓJKA RADLIN 22.12.2002
65. Pauline CARSTENS 80
66. Katarzyna Szklar 14 MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
67. Jagoda MARZEJEWSKA 80
68. Zuzanna BOLEWICZ 62 UKS GRYFEK SZCZECIN 04.01.2003
69. Vivienne AVRAM 80
70. Helena BRAWAŃSKA 15 RMKS RYBNIK 03.06.2002
71. Anna ZENS 80
72. Julia CHYZIAK 36 AZS AWF WARSZAWA 03.10.2002
73. Julia GORZELAK 64 KSz WARSZAWIANKA 22.04.2003
74. Yam BEN TOV 80
75. Daria KOWALSKA 33 BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2002
76. Sophia KHALLO 80
77. Klaudia KŁOPOTOWSKA 16 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.03.2002
78. Ela Sinem BAHSI 80
79. Uliana AGARKOVA 80
80. Natalia RAKOCZY 17 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
81. Mimi MARSHALL 80
82. Weronika ZIĘBA 32 KS SZPADA WROCŁAW. 07.07.2002
83. Tereza HAVLINOVA 80
84. Aleksandra ZACHOROWSKA 18 PIAST GLIWICE 19.06.2002
85. Angelika KRYST 31 UKS TRÓJKA RADLIN 14.02.2002
86. Maria Cristina CONSTANTINESCU 80
87. Jana Mohamed Ismail ALEBIARY 80
88. Zsofia KATO 80
89. Eleanor TAYLOR 80
90. Zofia JANELLI 19 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
91. Felicitas GROLLMISCH 80
92. Tatiana ANTCZAK 78 KSz WARSZAWIANKA 03.12.2003
93. Adela BRANDNEROVA 80
94. Oliwia NAWRAT 20 UKS TRÓJKA RADLIN 11.06.2002
95. Maisie MCCORMACK 80
96. Ewa SICIŃSKA 21 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.12.2002
97. Klaudia TOKARSKA 28 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 15.08.2002
98. Karolina MAJEWSKA 76 UKS START OPOLE 11.07.2003
99. Hana PROCHAZKOVA 80
100. Zuzanna Kuśmierz 27 KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
101. Hanna DROBIŃSKA 75 AZS AWF WROCŁAW 13.10.2003
102. Julia NAGLER 80
103. Weronika PAWLIKOWSKA 22 PIAST GLIWICE 26.12.2002
104. Jeanna Leia Alis JUNADY 80
105. Alicja LUDWICZAK 73 BUDOWLANI TORUŃ 01.05.2003
106. Sofia SAPIRO 80
107. Weronika TOMASZEK 26 KS SZPADA WROCŁAW. 16.04.2002
108. Rachael LEVER 80
109. Patricie PROSIKOVA 80
110. Chloe BOUSFIHA 80
111. Julia KŁOSIŃSKA 24 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 07.01.2002
112. Zofia ZAMBROWSKA 72 AZS AWF WARSZAWA 14.01.2003
113. Marcelina OLSZEWSKA 25 BUDOWLANI TORUŃ 16.02.2002

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Eszter MUHARI zakwalifikowano
2. Jazmin TOTH zakwalifikowano
3. Zsofia KATO zakwalifikowano
3. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002 zakwalifikowano
3. Anna ZENS zakwalifikowano
3. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
7. Yam BEN TOV zakwalifikowano
8. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003 zakwalifikowano
9. Chloe BOUSFIHA zakwalifikowano
10. Andrada Ioana GHICA zakwalifikowano
11. Hana PROCHAZKOVA zakwalifikowano
12. Valeriya LOBODA zakwalifikowano
13. Rachael LEVER zakwalifikowano
14. Patrycja KRZYZANIAK zakwalifikowano
15. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002 zakwalifikowano
16. Jara Sophie PETERSEN zakwalifikowano
16. Weronika ZIÓŁKOWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.01.2002 zakwalifikowano
18. Uliana AGARKOVA zakwalifikowano
19. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003 zakwalifikowano
19. Erika NEKIFOR zakwalifikowano
21. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 zakwalifikowano
22. Matilde BEITINAGLIO zakwalifikowano
23. Helena PIEKARSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002 zakwalifikowano
24. Daria SADOVA zakwalifikowano
25. Darya MYSHKAVETS zakwalifikowano
26. Diana ZOTA zakwalifikowano
26. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002 zakwalifikowano
28. Yeva MAZUR zakwalifikowano
29. Astrid KISS zakwalifikowano
29. Hana VOLAKOVA zakwalifikowano
31. Yulia SIMONENKO zakwalifikowano
32. Wiktoria MIESZAŁA WARTA ŚREM 15.01.2003 zakwalifikowano
33. Aliaksandra TSURSKAYA zakwalifikowano
34. Vivienne AVRAM zakwalifikowano
35. Patricie PROSIKOVA zakwalifikowano
36. Weronika TOMASZEK KS SZPADA WROCŁAW. 16.04.2002 zakwalifikowano
37. Julia WOJTANOWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 13.09.2002 zakwalifikowano
38. Tereza HAVLINOVA zakwalifikowano
39. Oliwia NAWRAT UKS TRÓJKA RADLIN 11.06.2002 zakwalifikowano
39. Felicitas GROLLMISCH zakwalifikowano
41. Weronika PAWLIKOWSKA PIAST GLIWICE 26.12.2002 zakwalifikowano
41. Maria Cristina CONSTANTINESCU zakwalifikowano
43. Julia NAGLER zakwalifikowano
44. Anna PINES PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002 zakwalifikowano
45. Aleksandra KUŚKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002 zakwalifikowano
46. Ela Sinem BAHSI zakwalifikowano
46. Diana JURKOVA zakwalifikowano
48. Veronika BIELESZOVA zakwalifikowano
49. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002 zakwalifikowano
50. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002 zakwalifikowano
51. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003 zakwalifikowano
52. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002 zakwalifikowano
53. Julia GONDEK PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 17.07.2002 zakwalifikowano
54. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
55. Aleksandra LASZKIEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 10.01.2002 zakwalifikowano
56. Sophia KHALLO zakwalifikowano
57. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
58. Weronika ZIĘBA KS SZPADA WROCŁAW. 07.07.2002 zakwalifikowano
59. Jagoda RYBICKA UKS START OPOLE 30.03.2002 zakwalifikowano
60. Su HABIP zakwalifikowano
61. Jana Mohamed Ismail ALEBIARY zakwalifikowano
62. Zeynep Begum ERIS zakwalifikowano
63. Klaudia TOKARSKA Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 15.08.2002 zakwalifikowano
64. Jeanna Leia Alis JUNADY zakwalifikowano
64. Angelika KRYST UKS TRÓJKA RADLIN 14.02.2002 zakwalifikowano
66. Tatiana ANTCZAK KSz WARSZAWIANKA 03.12.2003 zakwalifikowano
67. Maisie MCCORMACK zakwalifikowano
68. Adela BRANDNEROVA zakwalifikowano
69. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002 zakwalifikowano
70. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
71. Maria PODOLSKA T.S. WISŁA KRAKÓW 20.06.2003 zakwalifikowano
72. Eleanor TAYLOR zakwalifikowano
73. Ewelina DRONSZCZYK UKS TRÓJKA RADLIN 14.08.2002 zakwalifikowano
74. Helena BRAWAŃSKA RMKS RYBNIK 03.06.2002 zakwalifikowano
75. Klaudia KŁOPOTOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.03.2002 zakwalifikowano
76. Lucie ZATLOUKALOVA zakwalifikowano
76. Zuzanna KARWACKA UKS GRYFEK SZCZECIN 03.04.2002 zakwalifikowano
78. Dominika NOVACKOVA zakwalifikowano
79. Julia CHYZIAK AZS AWF WARSZAWA 03.10.2002 zakwalifikowano
80. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003 zakwalifikowano
81. Alicja JAWORSKA UKS PIAST LEGNICA 05.09.2003 zakwalifikowano
82. Julia GORZELAK KSz WARSZAWIANKA 22.04.2003 zakwalifikowano
83. Johana ODVODY zakwalifikowano
84. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003 zakwalifikowano
84. Eva STEPANOVA zakwalifikowano
86. Jagoda MARZEJEWSKA zakwalifikowano
87. Julia SAUER UKS TRÓJKA RADLIN 22.12.2002 zakwalifikowano
88. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
89. Hanna DROBIŃSKA AZS AWF WROCŁAW 13.10.2003 zakwalifikowano
90. Sofia SAPIRO zakwalifikowano
91. Zuzanna Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002 zakwalifikowano
92. Julia KŁOSIŃSKA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 07.01.2002 zakwalifikowano
93. Alicja LUDWICZAK BUDOWLANI TORUŃ 01.05.2003 zakwalifikowano
94. Natasa CIPAROVA zakwalifikowano
95. Ewa SICIŃSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.12.2002 zakwalifikowano
96. Marcelina OLSZEWSKA BUDOWLANI TORUŃ 16.02.2002 zakwalifikowano
97. Patrycja ŚWIĘTY T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2002 zakwalifikowano
98. Karolina MAJEWSKA UKS START OPOLE 11.07.2003 zakwalifikowano
99. Zofia ZAMBROWSKA AZS AWF WARSZAWA 14.01.2003 zakwalifikowano
100. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
101. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002 zakwalifikowano
102. Ruti Ida AGMON NACHT zakwalifikowano
103. Zuzanna BOLEWICZ UKS GRYFEK SZCZECIN 04.01.2003 zakwalifikowano
104. Pauline CARSTENS zakwalifikowano
105. Julia PALUCH AKS MIKOŁÓW 11.03.2002 zakwalifikowano
106. Lal SARPKAYA zakwalifikowano
107. AMELIA KOROL AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003 zakwalifikowano
108. Lurde GRABOVSKYTE zakwalifikowano
109. Julia ŁAPKIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003 zakwalifikowano
109. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
111. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
112. Daria KOWALSKA BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2002 zakwalifikowano
113. Mimi MARSHALL zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Eszter MUHARI
2. Jazmin TOTH
3. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
3. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
5. Zsofia KATO
5. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
7. Yam BEN TOV
8. Chloe BOUSFIHA
9. Uliana AGARKOVA
10. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
11. Matilde BEITINAGLIO
12. Maria Cristina CONSTANTINESCU
13. Veronika BIELESZOVA
14. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
15. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
16. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002
17. Andrada Ioana GHICA
18. Hana PROCHAZKOVA
19. Valeriya LOBODA
20. Patrycja KRZYZANIAK
21. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002
22. Jara Sophie PETERSEN
23. Daria SADOVA
24. Yulia SIMONENKO
25. Patricie PROSIKOVA
26. Weronika TOMASZEK KS SZPADA WROCŁAW. 16.04.2002
27. Felicitas GROLLMISCH
27. Oliwia NAWRAT UKS TRÓJKA RADLIN 11.06.2002
29. Aleksandra KUŚKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
30. Su HABIP
31. Marcelina OLSZEWSKA BUDOWLANI TORUŃ 16.02.2002
32. Ruti Ida AGMON NACHT
33. Anna ZENS
34. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
35. Rachael LEVER
36. Weronika ZIÓŁKOWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.01.2002
37. Erika NEKIFOR
38. Darya MYSHKAVETS
39. Diana ZOTA
40. Hana VOLAKOVA
40. Astrid KISS
42. Vivienne AVRAM
43. Julia WOJTANOWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 13.09.2002
44. Tereza HAVLINOVA
45. Weronika PAWLIKOWSKA PIAST GLIWICE 26.12.2002
46. Julia NAGLER
47. Anna PINES PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
48. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
49. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
50. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
51. Julia GONDEK PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 17.07.2002
52. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
53. Jagoda RYBICKA UKS START OPOLE 30.03.2002
54. Zeynep Begum ERIS
55. Klaudia TOKARSKA Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 15.08.2002
56. Angelika KRYST UKS TRÓJKA RADLIN 14.02.2002
57. Adela BRANDNEROVA
58. Maria PODOLSKA T.S. WISŁA KRAKÓW 20.06.2003
59. Ewelina DRONSZCZYK UKS TRÓJKA RADLIN 14.08.2002
60. Helena BRAWAŃSKA RMKS RYBNIK 03.06.2002
61. Julia GORZELAK KSz WARSZAWIANKA 22.04.2003
62. Johana ODVODY
63. Patrycja ŚWIĘTY T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2002
64. Lal SARPKAYA
65. Helena PIEKARSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002
66. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
67. Yeva MAZUR
68. Wiktoria MIESZAŁA WARTA ŚREM 15.01.2003
69. Aliaksandra TSURSKAYA
70. Ela Sinem BAHSI
70. Diana JURKOVA
72. Aleksandra LASZKIEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 10.01.2002
73. Sophia KHALLO
74. Weronika ZIĘBA KS SZPADA WROCŁAW. 07.07.2002
75. Jana Mohamed Ismail ALEBIARY
76. Jeanna Leia Alis JUNADY
77. Tatiana ANTCZAK KSz WARSZAWIANKA 03.12.2003
78. Maisie MCCORMACK
79. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002
80. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
81. Eleanor TAYLOR
82. Klaudia KŁOPOTOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.03.2002
83. Zuzanna KARWACKA UKS GRYFEK SZCZECIN 03.04.2002
83. Lucie ZATLOUKALOVA
85. Dominika NOVACKOVA
86. Julia CHYZIAK AZS AWF WARSZAWA 03.10.2002
87. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
88. Alicja JAWORSKA UKS PIAST LEGNICA 05.09.2003
89. Eva STEPANOVA
89. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
91. Jagoda MARZEJEWSKA
92. Julia SAUER UKS TRÓJKA RADLIN 22.12.2002
93. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
94. Hanna DROBIŃSKA AZS AWF WROCŁAW 13.10.2003
95. Sofia SAPIRO
96. Zuzanna Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
97. Julia KŁOSIŃSKA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 07.01.2002
98. Alicja LUDWICZAK BUDOWLANI TORUŃ 01.05.2003
99. Natasa CIPAROVA
100. Ewa SICIŃSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.12.2002
101. Karolina MAJEWSKA UKS START OPOLE 11.07.2003
102. Zofia ZAMBROWSKA AZS AWF WARSZAWA 14.01.2003
103. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
104. Zuzanna BOLEWICZ UKS GRYFEK SZCZECIN 04.01.2003
105. Pauline CARSTENS
106. Julia PALUCH AKS MIKOŁÓW 11.03.2002
107. AMELIA KOROL AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
108. Lurde GRABOVSKYTE
109. Julia ŁAPKIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003
109. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
111. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
112. Daria KOWALSKA BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2002
113. Mimi MARSHALL

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy