Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 22.03.2015

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. THURMER Caecilia 43
2. VAIKULE Eva 43
3. RÓŻYCKA Magda 36 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.01.2001
4. SZABELSKA Oliwia 1 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.04.2000
5. LANDTE Constanze 43
6. KRAUTSOVA Palina 43
7. BLACK Mirren 43
8. Wisoky Weronika 2 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.07.2000
9. SCHNABEL Hanna 43
10. BALOIU Teodora 43
11. SUNDUCHKOVA Aleksandra 43
12. Pijaczyńska Kinga 3 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.10.2000
13. PESCICANI Laura 33 ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.06.2000
14. BARABAS Dora 43
15. ŁAWSKA Magdalena 4 WROCŁAWIANIE 01.10.2001
16. TIMM Celine 43
17. RADAJEWSKA Anna 32 IKS LESZNO 22.06.2000
18. Włosińska Julia 5 AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
19. HROMADKOVA Barbora 43
20. CANDESCU Rebeca 43
21. MACHOWIAK Michalina 31 IKS LESZNO 11.09.2000
22. EMAM Hania Yahiy Zakarea 43
23. RIEGER Cara 43
24. AKALOVICH Anhelina 43
25. SADOWSKA Jagoda 6 AZS AWF WARSZAWA 07.01.2000
26. REBCHUNOVSKA Oleksandra 43
27. HUBOLD Lena 43
28. DARDA Paulina 7 MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
29. TOMASZEWSKA Dominika 29 AZS AWF POZNAŃ 31.05.2001
30. WAND Paula 43
31. TOTH Flora 43
32. SUCHOMSKA Zuzanna 8 AZS AWF POZNAŃ 16.06.2000
33. LAZAREVA SKRANZHEVSKAYA Yana 43
34. SOBIECH Paulina 30 D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.06.2000
35. MCLAUGHLIN Mhairi 43
36. TULEWICZ Sandra 28 POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001
37. GHEORGHE Andreea 43
38. WYGANOWSKA Anna 9 UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000
39. VARABYEVA Aliaksandra 43
40. WINIARSKA Katarzyna 27 UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001
41. DELL`QUILA Lorenza 43
42. SVIRYDOVICH Daryia 43
43. HUSSEIN Sara Essam Aly Abdelgawad 43
44. HAŁABURDA Zofia 10 AZS AWF POZNAŃ 06.02.2000
45. KOZŁOWSKA Alicja 11 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 14.02.2000
46. ŚNIAROWSKA Karolina 26 AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001
47. HARDIE Heloise 43
48. HONNGER Laura Sophie 43
49. UDVARDI Jazmin 43
50. KALOCSAI Virag 43
51. BABAEVA Sevil 43
52. MORGENROTH Julia 43
53. NEMCOVA Stepanka 43
54. Kolibabka Julia 25 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.01.2001
55. SADOWSKA Maria 12 POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
56. MACKO Michaela 43
57. OGAR Marina 13 UKS ATENA GDAŃSK 05.05.2000
58. SELIVONIK Kkhrystina 43
59. MURAWSKA Karolina 24 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
60. BORKOWSKA Anna 14 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 26.09.2000
61. MALASHINA Yuliya 43
62. GROLLMISCH Charlotte 43
63. NECZYŃSKA Adrianna 22 IKS LESZNO 22.10.2001
64. SOKOLOVA Varvara 43
65. WONG Maxine Jie Xin 43
66. Polewicz Zuzanna 15 IKS LESZNO 22.03.2000
67. KOZLOVA Anastasiia 43
68. Bytner Malwina 23 WROCŁAWIANIE 25.04.2000
69. VOGEL Ainoha 43
70. POTOR Andrea 43
71. BUDENKO Oleksandra 43
72. PALUCH Aleksandra 16 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.05.2000
73. POLEK Alicja 17 WROCŁAWIANIE 03.01.2000
74. Rogóż Alicja 20 D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.08.2000
75. STERZIK Linda 43
76. KRALIKOVA Veronika 43
77. ROKACH Julia Jennifer 43
78. DZIWOSZ Hanna 18 MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
79. TURKIEWICZ Katarzyna 19 WROCŁAWIANIE 11.01.2001
80. HUGHES Phoebe 43

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. OGAR Marina UKS ATENA GDAŃSK 05.05.2000 zakwalifikowano
2. SADOWSKA Jagoda AZS AWF WARSZAWA 07.01.2000 zakwalifikowano
3. SZABELSKA Oliwia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.04.2000 zakwalifikowano
4. ŁAWSKA Magdalena WROCŁAWIANIE 01.10.2001 zakwalifikowano
4. SUNDUCHKOVA Aleksandra zakwalifikowano
6. HAŁABURDA Zofia AZS AWF POZNAŃ 06.02.2000 zakwalifikowano
7. BUDENKO Oleksandra zakwalifikowano
8. CANDESCU Rebeca zakwalifikowano
9. Wisoky Weronika WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.07.2000 zakwalifikowano
10. Polewicz Zuzanna IKS LESZNO 22.03.2000 zakwalifikowano
11. POLEK Alicja WROCŁAWIANIE 03.01.2000 zakwalifikowano
12. HUBOLD Lena zakwalifikowano
13. GHEORGHE Andreea zakwalifikowano
14. AKALOVICH Anhelina zakwalifikowano
15. SOKOLOVA Varvara zakwalifikowano
16. SADOWSKA Maria POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000 zakwalifikowano
17. MCLAUGHLIN Mhairi zakwalifikowano
18. KOZŁOWSKA Alicja FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 14.02.2000 zakwalifikowano
19. VARABYEVA Aliaksandra zakwalifikowano
20. LAZAREVA SKRANZHEVSKAYA Yana zakwalifikowano
21. Włosińska Julia AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000 zakwalifikowano
22. SCHNABEL Hanna zakwalifikowano
23. HUGHES Phoebe zakwalifikowano
24. DARDA Paulina MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000 zakwalifikowano
25. PALUCH Aleksandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.05.2000 zakwalifikowano
26. DZIWOSZ Hanna MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001 zakwalifikowano
27. MALASHINA Yuliya zakwalifikowano
28. MURAWSKA Karolina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
29. Rogóż Alicja D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.08.2000 zakwalifikowano
29. NECZYŃSKA Adrianna IKS LESZNO 22.10.2001 zakwalifikowano
31. KRAUTSOVA Palina zakwalifikowano
32. VAIKULE Eva zakwalifikowano
33. UDVARDI Jazmin zakwalifikowano
34. SOBIECH Paulina D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.06.2000 zakwalifikowano
35. WINIARSKA Katarzyna UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001 zakwalifikowano
36. ŚNIAROWSKA Karolina AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001 zakwalifikowano
37. SUCHOMSKA Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 16.06.2000 zakwalifikowano
38. WONG Maxine Jie Xin zakwalifikowano
38. WAND Paula zakwalifikowano
40. KALOCSAI Virag zakwalifikowano
41. HUSSEIN Sara Essam Aly Abdelgawad zakwalifikowano
42. EMAM Hania Yahiy Zakarea zakwalifikowano
43. STERZIK Linda zakwalifikowano
44. TOMASZEWSKA Dominika AZS AWF POZNAŃ 31.05.2001 zakwalifikowano
45. MACKO Michaela zakwalifikowano
46. BORKOWSKA Anna FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 26.09.2000 zakwalifikowano
47. TURKIEWICZ Katarzyna WROCŁAWIANIE 11.01.2001 zakwalifikowano
48. TIMM Celine zakwalifikowano
49. Pijaczyńska Kinga WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.10.2000 zakwalifikowano
50. BARABAS Dora zakwalifikowano
51. THURMER Caecilia zakwalifikowano
51. BLACK Mirren zakwalifikowano
53. ROKACH Julia Jennifer zakwalifikowano
54. POTOR Andrea zakwalifikowano
55. Bytner Malwina WROCŁAWIANIE 25.04.2000 zakwalifikowano
56. TOTH Flora zakwalifikowano
57. MORGENROTH Julia zakwalifikowano
58. BABAEVA Sevil zakwalifikowano
59. HONNGER Laura Sophie zakwalifikowano
60. HARDIE Heloise zakwalifikowano
61. SVIRYDOVICH Daryia zakwalifikowano
62. Kolibabka Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.01.2001 zakwalifikowano
63. NEMCOVA Stepanka zakwalifikowano
64. MACHOWIAK Michalina IKS LESZNO 11.09.2000 zakwalifikowano
65. KRALIKOVA Veronika zakwalifikowano
66. REBCHUNOVSKA Oleksandra zakwalifikowano
67. HROMADKOVA Barbora zakwalifikowano
68. GROLLMISCH Charlotte zakwalifikowano
69. SELIVONIK Kkhrystina zakwalifikowano
70. RÓŻYCKA Magda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.01.2001 zakwalifikowano
71. BALOIU Teodora zakwalifikowano
72. VOGEL Ainoha zakwalifikowano
73. LANDTE Constanze zakwalifikowano
74. PESCICANI Laura ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.06.2000 zakwalifikowano
75. RADAJEWSKA Anna IKS LESZNO 22.06.2000 zakwalifikowano
76. WYGANOWSKA Anna UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000 zakwalifikowano
77. RIEGER Cara zakwalifikowano
78. TULEWICZ Sandra POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001 zakwalifikowano
79. KOZLOVA Anastasiia zakwalifikowano
80. DELL`QUILA Lorenza zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. SZABELSKA Oliwia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.04.2000
2. SUNDUCHKOVA Aleksandra
3. OGAR Marina UKS ATENA GDAŃSK 05.05.2000
3. BUDENKO Oleksandra
5. ŁAWSKA Magdalena WROCŁAWIANIE 01.10.2001
6. HAŁABURDA Zofia AZS AWF POZNAŃ 06.02.2000
7. CANDESCU Rebeca
8. SOKOLOVA Varvara
9. SADOWSKA Jagoda AZS AWF WARSZAWA 07.01.2000
10. Polewicz Zuzanna IKS LESZNO 22.03.2000
11. SADOWSKA Maria POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
12. Włosińska Julia AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
13. SCHNABEL Hanna
14. DARDA Paulina MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
15. MACKO Michaela
16. BORKOWSKA Anna FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 26.09.2000
17. Wisoky Weronika WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.07.2000
18. HUBOLD Lena
19. MCLAUGHLIN Mhairi
20. KOZŁOWSKA Alicja FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 14.02.2000
21. HUGHES Phoebe
22. PALUCH Aleksandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.05.2000
23. MALASHINA Yuliya
24. MURAWSKA Karolina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
25. UDVARDI Jazmin
26. SOBIECH Paulina D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.06.2000
27. WINIARSKA Katarzyna UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001
28. ŚNIAROWSKA Karolina AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001
29. WONG Maxine Jie Xin
30. THURMER Caecilia
31. POTOR Andrea
32. TULEWICZ Sandra POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001
33. POLEK Alicja WROCŁAWIANIE 03.01.2000
34. GHEORGHE Andreea
35. AKALOVICH Anhelina
36. VARABYEVA Aliaksandra
37. LAZAREVA SKRANZHEVSKAYA Yana
38. DZIWOSZ Hanna MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
39. NECZYŃSKA Adrianna IKS LESZNO 22.10.2001
39. Rogóż Alicja D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.08.2000
41. KRAUTSOVA Palina
42. VAIKULE Eva
43. SUCHOMSKA Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 16.06.2000
44. WAND Paula
45. KALOCSAI Virag
46. HUSSEIN Sara Essam Aly Abdelgawad
47. EMAM Hania Yahiy Zakarea
48. STERZIK Linda
49. TOMASZEWSKA Dominika AZS AWF POZNAŃ 31.05.2001
50. TURKIEWICZ Katarzyna WROCŁAWIANIE 11.01.2001
51. TIMM Celine
52. Pijaczyńska Kinga WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.10.2000
53. BARABAS Dora
54. Bytner Malwina WROCŁAWIANIE 25.04.2000
55. TOTH Flora
56. BABAEVA Sevil
57. SVIRYDOVICH Daryia
58. Kolibabka Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.01.2001
59. MACHOWIAK Michalina IKS LESZNO 11.09.2000
60. REBCHUNOVSKA Oleksandra
61. SELIVONIK Kkhrystina
62. RÓŻYCKA Magda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.01.2001
63. VOGEL Ainoha
64. WYGANOWSKA Anna UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000
65. BLACK Mirren
66. ROKACH Julia Jennifer
67. MORGENROTH Julia
68. HONNGER Laura Sophie
69. HARDIE Heloise
70. NEMCOVA Stepanka
71. KRALIKOVA Veronika
72. HROMADKOVA Barbora
73. GROLLMISCH Charlotte
74. BALOIU Teodora
75. LANDTE Constanze
76. PESCICANI Laura ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.06.2000
77. RADAJEWSKA Anna IKS LESZNO 22.06.2000
78. RIEGER Cara
79. KOZLOVA Anastasiia
80. DELL`QUILA Lorenza

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content