Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.03.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | CLARKE Imogen | 36 | ||
2. | IAMOVA Aleksandra | 36 | ||
3. | Kurzyna Urszula | 1 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
4. | REMLEIN Aleksandra | 33 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.08.2001 |
5. | OUDEJANS Maria | 31 | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 |
6. | CHICHERNEA Diana | 36 | ||
7. | Cieślar Zuzanna | 2 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
8. | BONADARENKOVA Daria | 36 | ||
9. | Okine Marta | 3 | KS KARABELA | 08.11.2000 |
10. | LAIKINA Aliaksandra | 36 | ||
11. | PAJĄK Julia | 30 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 17.09.2001 |
12. | APTSIAURI Mariam | 36 | ||
13. | VADZEIKA Tatsiana | 36 | ||
14. | Mieczkowska Gabriela | 4 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 |
15. | WOOD Molly | 36 | ||
16. | KUKLOVA Natalie | 36 | ||
17. | ZAWODNIAK Małgorzata | 5 | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
18. | SZEPLAKI Virag Zsofia | 36 | ||
19. | FUNKE Julika | 36 | ||
20. | PROCHENKO Valeriia | 36 | ||
21. | ROMAŃCZYK Aleksandra | 6 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
22. | SINGER Paula | 36 | ||
23. | MATEI Maria | 36 | ||
24. | GRIMSHAW Grace | 36 | ||
25. | LEE Kar Moon | 36 | ||
26. | TIMMINS Georgia | 36 | ||
27. | KELEMEN Adel | 36 | ||
28. | GORGOLEWSKA Marta | 7 | KKSZ KONIN | 15.10.2000 |
29. | BUGAEVSKI Vlada | 36 | ||
30. | Szulc Barbara | 8 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 |
31. | USHAKOVA Aleksandra | 36 | ||
32. | POTTER Sophia | 36 | ||
33. | GETTE Lisa | 36 | ||
34. | EASTWOOD Annabel | 36 | ||
35. | WYSOCKA Natalia | 23 | KKSZ KONIN | 13.05.2001 |
36. | CZYZEWSKI Veronica | 36 | ||
37. | ZIOMEK Marta | 9 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 |
38. | HOHLFELD Lisa | 36 | ||
39. | BREITKREUTZ Laura | 36 | ||
40. | SAAD Esraa Mamdouh Desoky | 36 | ||
41. | CERBAJOVA Adela | 36 | ||
42. | WALERIAŃCZYK Weronika | 22 | KKSZ KONIN | 02.03.2001 |
43. | SUSTERSIC Anastazija | 36 | ||
44. | FASHOKUN Maia | 36 | ||
45. | POPUGAEVA Sofija | 36 | ||
46. | STRZYCZKOWSKA Magdalena | 24 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 21.04.2000 |
47. | STAPF Vienna | 36 | ||
48. | BARTNIK Liliana | 20 | KKSZ KONIN | 21.12.2001 |
49. | OREILLY Hannah | 36 | ||
50. | PFLAUM Sarah | 36 | ||
51. | ANTONESCU Anisa | 36 | ||
52. | NIKABADZE Nini | 36 | ||
53. | BUITENHUIS Marleen | 36 | ||
54. | PRZYBYLSKA Wiktoria | 13 | KKSZ KONIN | 07.07.2000 |
55. | BUGAEVSKI Natalia | 36 | ||
56. | CRETU Elena Diana | 36 | ||
57. | SAVCHUK Alona | 36 | ||
58. | FELFOLDI Kata | 36 | ||
59. | Papuzińska Alicja | 19 | KKSZ KONIN | 01.08.2001 |
60. | EIFLER Nele | 36 | ||
61. | DUBOVA Anna | 36 | ||
62. | KARELOVA Svetlana | 36 | ||
63. | NEACSU Mara | 36 | ||
64. | WYSZKOWSKA Maja | 15 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.05.2000 |
65. | DUNN Olivia | 36 | ||
66. | GĄDZIK Karolina | 16 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 |
67. | KOTAN Adrienn | 36 | ||
68. | TIMINA Daria | 36 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
2. | TIMINA Daria | zakwalifikowano | ||
2. | IAMOVA Aleksandra | zakwalifikowano | ||
2. | BUGAEVSKI Natalia | zakwalifikowano | ||
5. | FASHOKUN Maia | zakwalifikowano | ||
6. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 | zakwalifikowano |
6. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
8. | DUBOVA Anna | zakwalifikowano | ||
9. | CZYZEWSKI Veronica | zakwalifikowano | ||
9. | GETTE Lisa | zakwalifikowano | ||
9. | Mieczkowska Gabriela | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 | zakwalifikowano |
12. | EIFLER Nele | zakwalifikowano | ||
13. | SZEPLAKI Virag Zsofia | zakwalifikowano | ||
14. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 | zakwalifikowano |
15. | LEE Kar Moon | zakwalifikowano | ||
16. | SINGER Paula | zakwalifikowano | ||
17. | APTSIAURI Mariam | zakwalifikowano | ||
18. | USHAKOVA Aleksandra | zakwalifikowano | ||
18. | KARELOVA Svetlana | zakwalifikowano | ||
18. | PFLAUM Sarah | zakwalifikowano | ||
21. | BREITKREUTZ Laura | zakwalifikowano | ||
22. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 | zakwalifikowano |
23. | WOOD Molly | zakwalifikowano | ||
24. | FELFOLDI Kata | zakwalifikowano | ||
25. | KOTAN Adrienn | zakwalifikowano | ||
26. | CRETU Elena Diana | zakwalifikowano | ||
27. | HOHLFELD Lisa | zakwalifikowano | ||
27. | STAPF Vienna | zakwalifikowano | ||
29. | KELEMEN Adel | zakwalifikowano | ||
30. | WALERIAŃCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 02.03.2001 | zakwalifikowano |
31. | FUNKE Julika | zakwalifikowano | ||
32. | VADZEIKA Tatsiana | zakwalifikowano | ||
33. | CERBAJOVA Adela | zakwalifikowano | ||
34. | BUITENHUIS Marleen | zakwalifikowano | ||
35. | BUGAEVSKI Vlada | zakwalifikowano | ||
36. | BONADARENKOVA Daria | zakwalifikowano | ||
37. | POTTER Sophia | zakwalifikowano | ||
38. | LAIKINA Aliaksandra | zakwalifikowano | ||
39. | WYSZKOWSKA Maja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.05.2000 | zakwalifikowano |
39. | CHICHERNEA Diana | zakwalifikowano | ||
41. | NIKABADZE Nini | zakwalifikowano | ||
42. | OUDEJANS Maria | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
43. | ANTONESCU Anisa | zakwalifikowano | ||
44. | GĄDZIK Karolina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 | zakwalifikowano |
45. | Papuzińska Alicja | KKSZ KONIN | 01.08.2001 | zakwalifikowano |
46. | REMLEIN Aleksandra | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.08.2001 | zakwalifikowano |
47. | PROCHENKO Valeriia | zakwalifikowano | ||
48. | SAAD Esraa Mamdouh Desoky | zakwalifikowano | ||
48. | OREILLY Hannah | zakwalifikowano | ||
50. | EASTWOOD Annabel | zakwalifikowano | ||
51. | STRZYCZKOWSKA Magdalena | MUKS VICTOR WARSZAWA | 21.04.2000 | zakwalifikowano |
52. | DUNN Olivia | zakwalifikowano | ||
53. | ZIOMEK Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 | zakwalifikowano |
54. | TIMMINS Georgia | zakwalifikowano | ||
55. | KUKLOVA Natalie | zakwalifikowano | ||
56. | CLARKE Imogen | zakwalifikowano | ||
57. | MATEI Maria | zakwalifikowano | ||
58. | SAVCHUK Alona | zakwalifikowano | ||
59. | NEACSU Mara | zakwalifikowano | ||
60. | WYSOCKA Natalia | KKSZ KONIN | 13.05.2001 | zakwalifikowano |
61. | SUSTERSIC Anastazija | zakwalifikowano | ||
62. | GORGOLEWSKA Marta | KKSZ KONIN | 15.10.2000 | zakwalifikowano |
63. | BARTNIK Liliana | KKSZ KONIN | 21.12.2001 | zakwalifikowano |
64. | POPUGAEVA Sofija | zakwalifikowano | ||
65. | PAJĄK Julia | O.Ś. AZS POZNAŃ | 17.09.2001 | zakwalifikowano |
66. | PRZYBYLSKA Wiktoria | KKSZ KONIN | 07.07.2000 | zakwalifikowano |
67. | GRIMSHAW Grace | zakwalifikowano | ||
68. | Szulc Barbara | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.